https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje
http://ris-dr.si/go/563/1063/CENTER_ZA_DRUZINE_MURSKA_SOBOTA
http://www.zniders.com/

NOGOMET

POM-NOGOMET: Pomurski derbi Gradu, uspešni še trije naši tretjeligaši

26.8.2012  

Odigran je bil prvi krog v tretji ligi - vzhod, pomurski klubi pa so bili polovično uspešni. Štirje so zmagali - Beltinci, Tromejnik, Veržej in Grad - štirje pa izgubili. V Pomurski nogometni ligi še tri moštva s stoodstotnim izkupičkom - Hotiza, Črenšovci in Velika Polana.

3.SNL-VZHOD

Ljutomer : Zreče   0:1 (0:0)

Gledalcev: 110

Strelci: 0:1 Klobasa K.(70)

Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Jelen, Grizold, Smolkovič (Kristl), Vogrinec T., Fasvald (Panič), Munda (Kardinar)

…………………………………

Malečnik : Agroservis Beltinci   1:4 (0:2)

Gledalcev: 100

Strelci: 0:1 Tkalec J.(8), 0:2 Kovač M.(17), 1:2 Stres N.(57), 1:3 Šiško D.(70), 1:4 Ilić M.(90)

Agroservis Beltinci: Vöröš, Smej, Slavič (Ilić), Kerec, Zlatar D., Kovač (Pejnovič), Zlatar M. (Smodiš), Šiško, Tkalec, Vogrinec, Pavel

…………………………………

Čarda : Grad   2:4 (2:3)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Sukič S.(19), 1:1 Gjerek S.(20), 1:2 Furek G.(21), 2:2 Gjerek S.(26), 2:3 Sukič S.(30), 2:4 Sukič S.(70)

Čarda: Prša, Barbič, Škafar, Satler, Flisar, Pavel G., Pavel U. (Cifer), Lovrenčec, Šipoš (Vogrinčič), Recek,Gjergjek,

Grad: Klemenčič, Banfi, Vrabelj, Krauthaker, Gaber, Belna (Ribaš), Sukič, Furek, Kumer, Šprah, Sajko

 …………………………………

Kovinar Štore : Farmtech Veržej   0:1 (0:1)

Gledalcev: 70

Strelci: 0:1 Vinkovič M.(44)

Tehnostroj Veržej: Andrejč, Kavaš, Lukač, Ropoša, Fekonja, Lovrec, Vidmar (Kocuvan), Trstenjak (Brumen), Vinkovič D., Vinkovič M., Sečko (Polajžer)

…………………………………

Odranci : Ahha Emi Bistrica   0:1 (0:0)

Gledalcev: 250 

Strelci: 0:1 Janžič P.(70)

Odranci: Ščančar, Gostan, Tkalec (Horvat), Žnidarič (Graj), Raduha, Sreš, Tompa, Matjašec, Jerebic, Žerdin, Mlinarič (Balažic) 

…………………………………

Tromejnik G-Sukič : Šmarje pri Jelšah   4:3 (0:1)

Gledalcev: 300

Strelci: 0:1 Firšt D.(30), 1:1 Grah D.(49), 1:2 Drofenik J.(68), 1:3 Neskič A.(77), 2:3 Janža J.(79), 3:3 Čontala D.(87), 4:3 Grah D.(90)

Tromejnik G-Kalamar: Škrbič, Nemec (Ulen), Horvat, Kous B. (Kisilak), Pavel (Potrč), Grah, Šnurer , Bokan R., Sukič, Janža, Čontala


Fotografije s tekme bodo objavljeni v ponedeljek popoldan.

…………………………………

Rakičan : Koroška Dravograd   1:3 (0:1)

Gledalcev: 140

Strelci: 0:1 Kljajič Ž.(5), 1:1 Rajnar G.(48), 1:2 Naglič S.(63), 1:3 Grilc A.(69)

Rakičan: Vuzem, Tkalec (Vogrin), Vurcer, Bencak, Rajnar S., Rajnar G., Bagari, Halas, Godvajs, Karas, Kerec (Sapač)

…………………………………

LESTVICA:

1

Agroservis Beltinci

3

2

Grad

3

3

Koroška Dravograd

3

4

Tromejnik G-Sukič

3

5

 Zreče

3

6

Ahha Emi Bistrica

3

7

FarmtehVeržej

3

8

Šmarje pri Jelšah 

0

9

Ljutomer

0

10

Kovinar Štore

0

11

Odranci

0

12

Čarda

0

13

Rakičan

0

14

Malečnik

0

…………………………………

PNL

Kema Puconci :  Velika Polana   0:1 (0:0)

Gledalcev: 100 

Strelci: 0:1 Lutar L.(78) 

Kema Puconci: Fartelj A., Kuzma, Bokan D., Budja G. (Krančič), Dani (Poredoš), Budja B., Huber, Bokan T. (Fartelj), Mihalič (Bokan M.), Fujs, Škerlak (Frumen)

ŠD Velika Polana: Škalič, Balažek, Žalik R., Horvat A., Denša (Klujber), Žalik B., Horvat T., Kotnjek (Lutar), Žalik S., Koznicov (Hajdinjak), Horvat D.

…………………………………

 Lesoplast Križevci : Virs Bistrica   1:1 (1:0)

Gledalcev: 100

Strelci: 1:0 Šnepf G.(40), 1:1 Maučec I.(85)

ŠD NK Lesoplast Križevci: Vavroš, Lainšček (Matjašec), Vegi Kalamar Aleks, Šlihthuber, Celec, Kuronja (Vegi Kalamar Alen), Horvat, Novak S., Vöröš (Fujs), Šnepf (Novak N.), Sabo (Žižek)

 Virs Bistrica: Vučko, Šimonka (Hozjan), Jerič (Radman), Cigan, Biro, Maučec G., Kolenko, Rengeo (Maučec I.), Slana, Žugelj (Pozderec), Zver

…………………………………

Črenšovci : Apače   3:1 (2:0)

Gledalcev: 80

Strelci: 1:0 Škafar M.(12), 2:0 Kociper s.(249, 2:1 Topolinjak D.(59-11m), 3:1 Kociper S.(61)

Črenšovci: Ternar, Šobak, Balažic, Pintarič (Cigan), Časar (Graj), Virag, Tompa M. (Dražnik), Tompa R. (Horvat), Kociper, Škafar, Kolarič (Tornar)

Apače: Kuzmič M., Kurbus, Novina, Mauko, Topolinjak, Kuzmič D. (Kovač), Grilanc J., Mulec (Fifolt), Marovič (Grilanc M.), Dobaj (Potočnik), Dani (Korenč)  

…………………………………

Šalovci : Tišina   1:1 (1:1)

Gledalcev: 90

Strelci: 0:1 Lebar A.(26), 1:1 Lepoša D.(43)

Šalovci: Škalič, Ulen, Recek, Smodiš (Pondelek), Bagari, Horvat (Lepoša M.), Lepoša D., Kovač (Štefanicki), Grkinič (Korpič), Korpič M., Škerlak

Tišina: Bohar, Horvat M., Stojisavljević, Smej, Drvarič, Horvat T., Kolmanič (Zver), Lebar (Slatinšek), Kuzma, Varga, Bencik (Bogdan)

…………………………………

Kobilje : Hodoš  2:1 (1:1)

Ni podatkov

…………………………………

Hotiza : Turnišče   4:1 (0:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Jančar T.(61), 2:0 Preininger I.(64), 2:1 Šemen M.(74), 3:1 (80), 4:1 Jančar T.(85)

Hotiza: Žižek, Kranjec D., Vugrinec, Horvat M., Kranjec P., Horvat S., Faršang, Hozjan, Kohek, Preininger, Gyerkeš

Turnišče: Lebar D., Bertalanič, Jakšič, Recek, Lutar E., Šemen, Lutar D., Lebar T., Horvat T., Prša, , Koren

…………………………………

GMT Bogojina : Nafta 1903   2:2 (0:1)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Kocet R.(59, 1:1 Gutman R.(51), 2:1 Kuzmič M.(60), 2:2 Bunderla G.(72)

GMT Bogojina: Tomašič, Puhan, Gregorec, Kulčar, Ošlaj S. (Ošlaj K.), Gutman (Klar), Godvajs (Cor), Berden (Rac (Kocet)), Ošlaj U., Erjavec, Kuzmič

Nafta 1903: Pečelin, Levačič, Gerencser, Caban, Duh, Ivanič M. (Požgal), Ivanič L., Biro, Doma, Kocet, Vöröš

…………………………………

LESTVICA:

1.

Hotiza

6

2.

Črenšovci

6

3.

Velika Polana

6

4.

Lesoplast Križevci

4

5.

Kema Puconci

3

6.

Turnišče

3

7.

Kobilje

3

8.

Tišina

2

9.

Nafta 1903

1

10.

GMT Bogojina

1

11.

Šalovci

1

12.

Apače

1

13.

Virs Bistrica

1

14.

Hodoš

0

…………………………………

I. MNL Murska Sobota

ŠD Roma : Aqua-Ižakovci    2:2  (1:1)

ŠNK Bakovci : Slatina   3:0 (1:0)

ŠD Cven : Lipa   2:2 (1:1)

ŠD NK Rotunda : Dokležovje   2:5 (0:3)

Cankova : ŠNK Radgona   3:4 (2:1)

ŠD NK Pušča : Gančani   2:7 (1:6)

NK Goričanka : Bratonci   4:1 (2:0)

Serdica prosta

…………………………………

LESTVICA:

1. Gančani

6

2. ŠNK Bakovci

6

3. Aqua-Ižakovci

4

4. ŠD Cven

4

5. ŠD Roma

4

6. NK Goričanka

3

7. Serdica Kl.Šinko

3

8. Slatina

3

9. Dokležovje

3

10. ŠNK Radgona

3

11. Lipa

1

12. Cankova

0

13. Bratonci

0

14. ŠD NK Rotunda

0

15. ŠD NK Pušča

0

…………………………………

I. MNL Lendava

Mostje : Panonija Gaberje    2:1 (1:1)

Nafta veterani : VeteraniTurnišče    5:3 (3:0)

Žitkovci : Petišovci    1:1 (1:0)

Zvezda Dolina : Dobrovnik    0:6 (0:2)

Renkovci : Kapca    2:2 (0:2)

Nedelica : Graničar    6:1 (0:0)

Čentiba : Olimpija Dolga vas    3:1 (1:0)

…………………………………

LESTVICA:

1.

Nedelica

6

2.

Nafta veterani

6

3.

Mostje

6

4.

Dobrovnik

4

5.

Petišovci

4

6.

Žitkovci

4

7.

Čentiba

3

8.

Graničar

3

9.

Renkovci

2

10.

Kapca

1

11.

Veterani Turnišče

0

12.

Panonija Gaberje

0

13.

Olimpija Dolga vas

0

14.

Zvezda Dolina

0

    Fotogalerija

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.