https://www.saubermacher-komunala.si/
http://www.ac-andrejek.si/
https://www.minicom.si/
https://www.facebook.com/SR%C5%A0A-parketarstvo-in-trgovina-482767995154662/
http://www.m-energetika.si/
http://www.gtz.si/
https://www.pomurec.com/vsebina/50328/Za_praznike_se_zahvalite_na_Pomurec_com
https://www.kobilje.si/
http://avtorajh.eu/
https://www.puconci.si/
http://www.tisina.si/
http://www.center-maximus.si/si/
https://www.gornji-petrovci.si/obcina/
https://www.facebook.com/Cvetli%C4%8Darna-Andreja-380603335338336/
http://www.kit-zizki.com/

NOGOMET

POM-NOGOMET: Čarda premagala Ljutomer, Rakičan slavil proti Gradu, remi Odrancev in Beltincev

12.11.2012  

Objavljamo rezultate minulega vikenda pomurskih nogometnih nižjeligašev.

3. SNL-VZHOD

12.krog

Farmtech Veržej : Šmarje pri Jelšah   0:2 (0:1)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Asllanaj B.(3), 0:2 Firšt D.(64-11m)

Farmtech Veržej: Duh, Kavaš, Polajžer, Fekonja, Pelcl, Lovrec, Kurbus (Trstenjak), Kocuvan (Vidmar), Ropoša (Vinkovič M.), Kaučič, Vinkovič D.

…………………………………

Čarda : Avto Rajh Ljutomer   2:0 (0:0)

Gledalcev: 200

Strelci: 1:0 Kouter N.(47), 2:0 Kouter N.(82)

Čarda: Prša, Zadravec, Gjergjek, Cipot, Škafar, Barbič D., Pavel G. (Recek), Mauko, Puhan (Lovrenčič), Kouter, Flisar (Šipoš)

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Novak (Oletič), Bertalanič, Leben, Grizold, Munda, Smolkovič (Kuzmanovski), Vogrinec T., Rudolf (Kardinar), Panič

…………………………………

Rakičan : Grad   2:1 (1:1)

Gledalcev: 300

Strelci: 0:1 Furek G.(2), 1:1 Bagari U.(15), 2:1 Bagari U.(48)

Rakičan: Gerendaj, Žekš, Bencak, Botjak, Bagari, Piberčnik (Kalamar), Tkalec, Godvajs,Halas (Vogrin), Vurcer, Kutoš

Grad: Klemenčič, Gaber, Kumer, Furek, Banfi, Sajko, Ribaš, Belna, Gabor, Vrabelj, Čontala (Krpič)

…………………………………

Tromejnik G-Sukič : Koroška Dravograd   1:4 (1:2)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Cokan B.(12), 1:1 Čontala D.(21), 1:2 Naglič S.(44), 1:3 Küzma T.(48), 1:4 Naglič S.(68)

Tromejnik G-Kalamar: Mešič, Skledar, Bokan R., Štesl, Nemec, Kisilak (Potrč), Ulen (Kamenica), Sukič, Grah, Kous B., Čontala Da. (Bokan B.)

…………………………………

Odranci : Agroservis Beltinci   1:1 (1:0)

Gledalcev: 600

Strelci: 1:0 Gostan R.(12), 1:1 Zelko J.(73)

Odranci: Gonc M., Graj, Mlinarič, Žnidarič, Raduha, Gonc J.,Tompa, Vori (Matjašec), Jerebic, Gostan, Duh

Agroservis Beltinci: Vöröš, Pavel, Slavič, Zlatar D., Šeruga, Smodiš (Smej), Kerec, Ilić (Zelko), Vogrinec (Pejnovič), Sreš,  Kovač

…………………………………

OSTALI REZULTATI:

Kovinar Štore : Aha Emmi Bistrica   0:1 (0:1)

Malečnik : Zreče   0:1 (0:0)

…………………………………

LESTVICA:

1

Šmarje pri Jelšah 

24

2

FarmtechVeržej

24

3

Koroška Dravograd

24

4

Čarda

23

5

Agroservis Beltinci

20

6

Zreče 

20

7

Odranci

18

8

Tromejnik G-Sukič   

18

9

Avto Rajh Ljutomer

14

10

Ahha Emi Bistrica

13

11

Grad 

13

12

 Malečnik  

11

13

 Rakičan

11

14

 Kovinar Štore

9

…………………………………

PNL

13.krog

Apače : ŠD Velika Polana   4:2 (1:2)

Gledalcev: 60

Strelci: 1:0 Kiselak T.(22), 1:1 Žalik S.(24-11m), 1:2 Horvat Kapun T.(39), 2:2 Topolinjak D.(59), 3:2 Kučan A.(62), 4:2 Kučan A.(83)

Apače: Kuzmič M., Cetl (Kučan), Merčnik, Grilanc J., Pohorec, Novina, Mauko, Topolinjak, Kurbus (Fifolt), Nekrep (Grilanc M.), Kiselak (Mulec)

ŠD Velika Polana: Balažek A., Balažek D., Klujber P., Horvat D., Horvat A., Denša (Klujber D.), Hozjan (Žalik R.), Horvat Kapun, Koznicov (Raščan), Lutar (Antolin), Žalik S.

…………………………………

ŠD NK Lesoplast Križevci : Turnišče   0:0 (0:0)

Gledalcev: 200

ŠD Lesoplast Križevci: Zver, Vegi Kalamar Aleks, Celec, Šlihthuber, Lainšček (Grčar), Vegi Kalamar Alen, Kuronja, Novak N. (Vukan), Vöröš, Sabo, Novak S. (Rožanc)  

Turnišče: Ritlop, Jakšič, Gjerkeš, Šemen, Lutar D., Horvat T., Prša, Recek (Lackovič), Koren, Lutar E. (Magdič), Bertalanič

…………………………………

Kema Puconci : Hodoš   0:1 (0:0)

Gledalcev: 60

Strelci: 0:1 Vass G.(52)

Kema Puconci: Fartelj A., Bokan T., Bokan D. (Bokan M.), Dani (Krančič), Budja B., Kuzma, Huber, Fujs, Budja G., Frumen, Fartelj D. (Mihalič)

Hodoš: Škerlak, Vlaj, Toth, Zelko (Kovacs), Ivan, Vass (Kiss), Somogly, Benkič, Molnar, Tamaško, Ponacz

…………………………………

Tišina : Črenšovci   4:2 (2:1)

Gledalcev: 70

Strelci: 0:1 Kolarič M.(30), 1:1 Varga J.(44), 2:1 Jablanovec M.(45), 3:1 Jablanovec M.(57), 3:2 Kolarič M.(85), 4:2 Lebar A.(89)

Tišina: Bohar, Stojisavljević, Serdt, Smej, Lebar, Slatinšek, Varga,  Bencik, Jablanovec, Bertalanič, Smodiš

Črenšovci: Raduha, Šobak, Virag, Dražnik, Tornar (Graj), Škafar, Tompa M., Časar (Tompa R.), Kolarič, Balažic, Kociper

…………………………………

Šalovci : Virs Bistrica   1:1 (1:0)

Gledalcev: 200

Strelci: 1:0 Kerčmar V.(42), 1:1 Šimonka A.(94)

Šalovci: Škalič, Kerčmar, Lepoša S. (Štefanicki), Korpič L., Smodiš, Lepoša D., Ulen, Korpič M., Grkinič, Cener (Kovač), Škerlak (Korpič M.)

Virs Bistrica: Kelenec, Šimonka, Maučec I., Cigan, Biro (Horvat), Žugelj, Jerič (Rengeo), Zver, Lazar, Radman, Kelenc

…………………………………

ŠD Kobilje : Nafta 1903   1:3 (1:1)

Gledalcev: 250

Strelci: 0:1 Ivanič M.(34), 1:1 Zajtl T.(42), 1:2 Polareczki R.(48), 1:3 Bunderla G.(85)

ŠD Kobilje: Nemec, Bukovec S., Bukovec M., Rozman (Zver), Domonkoš (Penhofer), Černela, Gjerek R., Šebjanič (Havaši), Graber (Gyorek), Zajtl (Nemet), Rogač

Nafta 1903: Litrop, Levačič, Gerencser, Duh, Vida, Kocet (Doma), Ivanič M., Ivanič L., Biro (Žlebič), Požgai (Bunderla), Polareczki

…………………………………

Hotiza : GMT Bogojina   2:1 (1:0)

Gledalcev: 100 

Strelci: 1:0 Preininger I.(38), 1:1 Ošlaj U.(67-11m), 2:1 Gyerkeš B.(87)

Hotiza: Majcen, Cigan, Kohek, Kranjec P., Faršang T. (Bažika), Tibaut (Kolarič), Preininger, Čurin, Jančar, Gyerkeš, Hozjan

GMT Bogojina: Tomašič, Gregorec, Gutman, Godvajs, Ošlaj S. (Klar), Maučec (Cor), Rac, Ošlaj U., Kuzmič (Ošlaj K.), Puhan, Černela

…………………………………

 

LESTVICA:

1. 

Nafta 1903 

31 

2. 

Črenšovci 

25 

3. 

Turnišče

24

4.

Virs Bistrica

21

5.

ŠD Lesoplast Križevci

21

6.

Hotiza

20

7.

ŠD Kobilje

19

8.

Šalovci

18

9.

ŠD Velika Polana

16

10.

GMT Bogojina

14

11.

Hodoš

14

12.

Kema Puconci

12

13.

Tišina

10

14.

Apače

8

…………………………………

I.MNL Murska Sobota

13.krog

ŠNK Bakovci : Aqua-Ižakovci   2:0 (1:0)

ŠD Cven : Bratonci   2:3 (1:1)

Dokležovje : Lipa   0:4 (0:1)

Serdica Kl.Šinko : ŠNK Radgona   5:0 (2:0)

ŠD NK Rotunda : Gančani   0:5 (0:3)

Cankova : NK Goričanka   2:0 (1:0)

ŠD NK Pušča : ŠD Roma   0:2 (0:1)

Slatina je bila prosta

…………………………………

LESTVICA:

1. Gančani

34

2. ŠNK Bakovci

30

3. Serdica Kl.Šinko

28

4. ŠD Cven

25

5. Aqua-Ižakovci

21

6. Slatina

19

7. ŠNK Radgona

19

8. Lipa

18

9. ŠD Roma

17

10. Dokležovje

16

11. Cankova

13

12. NK Goričanka

12

13. Bratonci

6

14. ŠD NK Pušča

5

15. ŠD NK Rotunda

1

…………………………………

I.MNL Lendava

13.krog

Graničar : Čentiba    2:5 (1:4)

Olimpija Dolga vas : Kapca    0:3 (0:1)

Nedelica : Dobrovnik    1:0 (1:0)

Renkovci : Petišovci    8:0 (3:0)

Zvezda Dolina : VeteraniTurnišče    1:4 (0:2)

Žitkovci : Panonija Gaberje    2:1 (2:1)

Nafta veterani : Mostje    0:3 (0:3)

…………………………………

LESTVICA:

1.

Nedelica

29

2.

Dobrovnik

29

3.

Mostje

26

4.

Renkovci

25

5.

Nafta veterani

25

6.

Čentiba

23

7.

Kapca

18

8.

Veterani Turnišče

18

9.

Panonija Gaberje

17

10.

Graničar

15

11.

Žitkovci

11

12.

Petišovci

11

13.

Olimpija Dolga vas

10

14.

Zvezda Dolina

1

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.