Radenska Naturelle PKL: Visoka zmaga KD Murska Sobota

Odigrane so bile tri tekme 2. kroga Radenska Naturelle PKL.

45 : 81
(6:21, 16:17, 9:22, 14:21)

PŠK Ljutomer 3: Copot A. 17, Filipič U. 15, Kupčič J. 7, Pavličič Z. 2, Glavnik M. 2, Copot J. 2, Leben M. 0, Robnik M. 0, Govedič R. 0, Bogša M. 0

KD Sobota: Ficko G. 21, Bilič Z. 16, Šiftar Č. 15, Titan E. 9, Melin B. 6, Hari Z. 6, Žigo I. 4, Čep N. 2, Brinar R. 2, Lukač A. 0

V drugem krogu Radenska Naturelle PKL so se domačini PŠK Ljutomer 3 pomerili z lanskimi udeleženci finalnega turnirja KD Sobota. Tekmo so bolje začeli gostje iz Murske Sobote, ki so vodili skozi celotno tekmo in na koncu tudi zmagali z visokim rezultatom.

KK GMT Beltinci : KK Paloma - Alfa Sladki Vrh
63 : 78
(14:15, 21:18, 15:21, 13:24)

GMT Beltinci: Zver L. 16, Kukel M. 12, Kukel T. 10, Cör S. 9, Štihec D. 6, Bojnec T. 5, Vöröš M. 2, Fujs S. 2, Farkaš G. 1, Ferčak J. 0

KK Paloma Alfa: Cehnar L. 27, Pok D. 13, Mesarič A. 12, Kikl M. 11, Arzenšek M. 8, Cehar G. 5, Vernik M. 2, Breg M. 0

V soboto so domačini v Beltincih odigrali prvo tekmo letošnje sezone, njihov nasprotnij je bil KK Paloma – Alfa Sladki Vrh. Začetek tekme je bil nervozen na obeh straneh, prvi koši so začeli padati komaj v četrti minuti tekme. Prvi polčas se je končal z rahlo prednostjo domačinov (35:33) po zaslugi koša Vöroša v zadnji sekundi s polaganjem. Začetek drugega polčasa je bil še izenačen, konec tretje četrtine pa so gostje prešli v rahlo vodstvo (54:50), po zaslugi agresivne obrambe na meji prekrška ter nekaj nespametno izgubljenih žogah domačinov. V zadnjo četrtino so gostje stopili z vodstvom, ki ga niso več izpuščali do konca tekme.

KK Picerija Nona Lenart : KK Radenci

68 : 77 (23:20, 9:17, 11:27, 25:13)

KK Picerija Nona Lenart: Puntnar 19, Šijanec 17, Keršič 7, Holc 7, Kneževič 6, Topolnik 5, Zlodej 3, Bauman 2, Dokl 2, Koletnik 0, Slatinšek 0

KK Radenci: Rajnar 32, Kuhar 15, Niderl 12, Sovič 7, Gomboc 6, Budja 5, Neuvirt 0, Koren 0, Leben 0, Belak 0

KD Ljutomer : PŠK Ljutomer 2