Odigrane so bile tekme 7. kroga Radenska Naturelle PKL.

KK Lindau : KK Paloma - Alfa Sladki Vrh

73 : 51 (15:13, 18:11, 22:4, 18:23)

KK Lindau: Dominko 19, Horvatič G. 8, Horvatič S. 7, Hozjan 7, Balažic 7, Žalig 6, Zrna 6, Balaž 4, Magdalenič 3, Svetko 2, Novak 2, Trstenjak 2
KK Paloma - Alfa Sladki Vrh: Cehnar G. 12, Vernik 10, Cehnar L. 9, Stamper 9, Nerat 3, Arzenšek 2, Mesarič 2, Pok 2, Breg 1, Kikl 1, Rošker Breg 0, Pantelič 0

Tekma se je na strani vodilnega moštva PKL pričela nekoliko nezbrano, saj so  zgrešili kar nekaj čistih "zicerjev" in odprtih metov. Gostje so povedli z rezultatom 4:10 in n dali vedeti, da se ne bodo predali. Po minuti odmora se je moštvo KK Lindau  zbralo ter s trico in nekaj zaporednimi koši ob koncu četrtine prevzelo vodstvo (15:13). V drugi četrtini so igralci moštva KK Lindau na oba najnevarnejša igralca (L. Cehnar in Pok) moštva KK Paloma – Alfa Sladki Vrh vršili nenehni pritisk in z dobro obrambo četrtino zaključili z vodstvom (33:24). Drugi polčas so gostje želeli z agresivnejšo igro doseči uspešnejši rezultat, toda obramba KK Lindau je delovala dobro, tako da so gostje v tej četrtini dosegli le 4 točke. Visoko prednost 27 točk je vodilno moštvo v zadnji četrtini želelo zadržati, zato so nenehno menjavali igralce in gibljivo obrambo. Gostje in domačini so ob marsikateri odločitvi sodnikov izgubljali živce, toda večja mirnost domačinov je doprinesla k temu, da so tehnične napake zaradi ugovarjanj sodnikom dobili le gostujoči igralci.

KK GMT Beltinci : KD Ljutomer

100 : 56 (21:12, 21:14, 26:12, 32:18)

KK GMT Beltinci: Kukel T. 26, Ferčak 21, Zver 15, Kukel M. 13, Fujs 9, Bojnec 8, Cör 6, Štihec 2, Ratnik 0
KD Ljutomer: Jakelj J. 23, Jakelj P. 13, Mele 6, Nemec 6, Dominko 4, Miholič 4

V 7. krogu moštvo KK GMT Beltinci odigralo še 4. zaporedno tekmo na domačem parketu in sicer proti ekipi KD Ljutomer. Tekmo so bolje začeli domačini in hitro povedli 12:3 vendar so se takrat gostje iz Ljutomera zbrali in predvsem na krilih Primoža Jaklja, ki je v tem obdobju dosegel 7 zaporednih točk, približali na zgolj 3 točke zaostanka. Domačini so četrtino zaključili z delnim izidom 6:0. Drugo četrtino so domačini slabo začeli, a so se v 2. minuti zbrali in gostom 6 minut niso dovolili koša, tako so šli v polčas s prednostjo 16 točk. V drugem polčasu se je nadaljevala podobna igra kot v prvem, rezultat so krojile predvsem manjše serije ene ali druge ekipe. Domačini so jo zaključili z rezultatom 68:38. V zadnji četrtini so si domačini zadali cilj,  da dosežejo 100 točk, kar jim je na koncu ob zvoku sirene tudi uspelo. Pri gostih  je domačinom nerešljivo uganko predstavljal Jernej Jakelj, ki je zadeval z vseh možnih položajev. Končni rezultat je bil 100:56, vendar ne kaže prave slike igre na parketu saj se gostje niso predajali kljub visokemu zaostanku.

KK Picerija Nona Lenart : PŠK Ljutomer 3

83 : 65 (22:13, 13:15, 28:17, 20:20)

KK Picerija Nona Lenart: Šijanec 17, Keršič 15, Koletnik 14, Holc 11, Dokl 10, Kneževič 8, Bauman 8, Topolnik 0

PŠK Ljutomer 3: Copot A. 20, Kupčič 14, Filipič 10, Robnik 9, Karba 9, Leben 3, Pavličič 0, Copot J. 0, Bogša 0, Grašič 0

PŠK Ljutomer 2 : KD Sobota