Odigrane so bile tekme 8. kroga Radenska Naturelle PKL.

KK GMT Beltinci : KK Picerija Nona Lenart
69 : 58
(14:18, 24:13, 16:15, 15:12)

KK GMT Beltinci: Kukel T. 18, Vöroš 12, Fujs 11, Farkaš 9, Bojnec 7, Cör 6, Ferčak 4, Štihec 2, Ratnik 0
KK Picerija Nona Lenart: Holc 26, Keršič 11, Zlodej 8, Bauman 7, Topolnik 3, Kneževič 3, Vučkovič 0, Koletnik 0

Pričetek tekme je postregel z nekoliko zgrešenimi akcijami na obeh straneh, po nekaj minutah pa so več zbranosti pokazali gostje, ki so izkoristili slabšo obrambo domačinov v prvi četrtini. Po desetih minutah igre je  semafor kazal 4 točke v korist gostujoče ekipe. Domačini so v nadaljevanju srečanja kar hitro prevzeli pobudo in sledile so minute uspešnih napadov z njihove strani, padlo pa je tudi nekaj trojk. Zaključek prvega polčasa je pripadel domači ekipi in na odmor so tako odšli s prednostjo 7 točk. Drugi polčas se je začel podobno kot prvi, se pravi, da so igralci Lenarta spet nekoliko bolje začeli. Gostje so izkoristili veliko število osebnih napak v tretji četrtini in s prostimi meti pridno polnili koš domačinov, vendar pa so le ti z nekaj protinapadi in še kakšno zadeto trojko pred začetkom odločilnih 10 minut, rezultatsko prednost vnovično povišali na 8 točk.  Prve minute zadnjega dela tekme so začeli zelo dobro in z delnim izidom 6:0 stvari postavili na svoje mesto. Šest minut pred koncem je po vnovični trojki domačih, semafor kazal že 63:49 in za trenutek se je zdelo, da bo zaključek tekme vendarle miren. Domačini so tako v zadnji minuti dosegli 6 točk in tako je na veselje domače publike četrta zaporedna zmaga suvereno in brez dvomov ostala na domačem parketu dvorane v Beltincih.

KK Paloma - Alfa Sladki Vrh : KD Ljutomer
93 : 63
(19:19, 23:11, 26:18, 25:15)

KK Paloma - Alfa Sladki Vrh: Cehnar L. 27, Stampfer 18, Breg 13, Nerat 9, Vernik 7, Kikl 6, Pahljina 5, Cehnar G. 4, Mezgec 2, Arzenšek 2
KD Ljutomer: Nemec 23, Jakelj J. 14, Horvat 10, Miholič 7, Jakelj P. 5, Rošker 4, Mele 0

Uvod v tekmo je bil na obeh straneh silovit, saj so koši padali kot za stavo,  iz mogočih in nemogočih položajev. Četrtina se je končala s prijateljskim rezultatom 19:19. Domačini smo bili odločeni, da si do polčasa naberejo vsaj 10 točk razlike. Na začetku je še nekako šlo, vendar je korak z njimi držal Jakelj z 2 trojkama. Druga četrtina se je končala s solidnimi +12 pred premorom. V tretji četrtini so domačini večali prednost, izstopal je predvsem Stampfer, ki je odigral eno izmed boljših tekem v zadnjem času v belo-modrem dresu. Konec 3/4 je na semaforju kazalo 68:48 za domačine. V zadnjo četrtino so domačini stopili dokaj sproščeno in jo dobili za 10 točk, tekmo pa končali z zmago 63:93.

KD Sobota : KK Lindau
49 : 70
(17:22, 6:18, 15:14, 11:16)

KD Sobota: Kalamar 20, Bilič 9, Brinar 6, Lukač 6, Žigo 2, Hari 2, Melin 2, Titan 2, Miklavec 0
KK Lindau: Dominko 33, Balažic 14, Zrna 8, Novak 4, Horvatič G. 3, Svetko 2, Balaž 2, Hozjan 2, Horvatič S. 1, Pamič 1

V začetku so Lendavčani začeli silovito in prek Dominka ter Zrne prišli do vodstva s 9 - 2, vendar so se Sobočani hitro pobrali in v 7. minuti povedli s 14 – 12. Bilič je že v 1. četrtini dobil 3 osebne napake, medtem ko sta na drugi strani oba centra (Balažic, Dominko) skupaj v celi tekmi dobila3 osebne napake (vse 3 Balažic). Gostje so težave domačih centrov z osebnimi napakami pridno izkoriščali in polnili koš. Prva četrtina se je tako končala z 17 – 22. V drugo četrtino so domačini vstopili brez Biliča, saj niso želeli tvegati zaradi dosojenih  osebnih napak njihovim centrom. V tej četrtini je  Dominko sam dosegel 11 od 18 točk za KK Lindau. V 3/4 je prišlo tudi do izključitve domačega trenerja, saj je le ta po nepravilno razveljavljeni trojki drugega sodnika, vstopil na igrišče in z nešportnim obnašanjem "prisilil" prvega sodnika tekme, da je v skladu s pravili izključil domačega trenerja.  V zadnji četrtini so domačini nadaljevali s consko obrambo in z delnim izidom 8 - 0 prišli na 9 točk zaostanka, vendar jim je na koncu zmanjkalo moči za kaj več. Končni rezultat je bil 49 – 70 za KK Lindau).

PŠK Ljutomer 2 : KK Radenci
72 : 68
(20:18, 19:19, 14:23, 17:8)

PŠK Ljutomer 2: Miholič 17, Jurkovič 12, Šiškin 12, Horvat 9, Kolbl 9, Frangež 7 Kosi 6, Šumak 0
KK Radenci: Rajnar 18, Gomboc 13, Niderl 13, Jurjovič 11, Kuhar 9, Neuvirt 2, Slavič 2

Ekipa iz Ljutomera se je po dolgem času zbrala v precejšnjem številu. Tudi gostje so prišli v polni postavi. Borba dveh ekip, ki se borita za zaključni turnir, se je pričela nekoliko nervozno. Gostje so žogo praviloma podajali do centrov, kateri so več ali manj uspešno zaključevali, domačini pa so skušali vsiliti hitro igro. Nobena ekipa si do polčasa ni pridobila prevelike prednosti, tako, da so domačini  v drugo polovico tekme vstopili s košem prednosti. Radenčani so v drugem polčasu spremenili obrambo. Tradicionalni radgonsko - radenski bunker je deloval trdno. Kljub temu, da so domačini proti koncu zgrešili vse proste mete, so zmagali s štirimi koši razlike.

prosti: PŠK Ljutomer 3