Odigrane so bile tekme 10. kroga Radenska Naturelle Pomurska košarkarska liga.

KK Picerija Nona Lenart : KD Sobota
72:86 (15:26, 15:21, 15:20, 27:19)

KK Picerija Nona Lenart: Kneževič 20, Dokl 12, Holc 9, Farkaš 8, Zlodej 8, Turk 6, Bauman 5, Keršič 4, Vučkovič 0, Topolnik 0
KD Sobota: Bilič 21, Ficko 20, Šiftar 20, Žigo 12, Hari 6, Lukač 5, Melin 2

Drugi del sezone so »picopeki« začeli v nekoliko spremenjeni zasedbi. Ekipo je zapustil Šijanec (KK Radenci), pridružila pa sta se jim dva odlična igralca, in sicer »sniper« Farkaš iz Beltincev ter vsestranski Turk, ki je prvič zaigral v PKL. Tekmo so »picopeki« začeli precej rezervirano, kar so gostje iz Murske Sobote s pridom izkoristili in do konca četrtine pobegnili na +11. V drugi četrtini je bila zgodba podobna , tako, da so gostje do polčasa pobegnili na velikih +17. Tretjo četrtino so domačini poskusili presenetiti s consko obrambo, vendar so gostje kljub temu naredili delni izid 12:4. Semafor je po koncu tretje četrtine kazal 45-67, vendar se domačini niso predali in z odlično zadnjo četrtino prišli na spodobnih -14. Z igro v zadnji četrtini so »picopeki« pokazali, da lahko do konca rednega dela z borbenostjo v obrambi ter sproščenostjo v napadu skozi celotno tekmo marsikateri ekipi zmešajo štrene.

PŠK Ljutomer 3 : KK Paloma - Alfa Sladki Vrh
53 : 92 (17:20, 16:25, 9:25, 11:22)

PŠK Ljutomer 3: Filipič 12, Bogša 8, Karba 8, Govedič 6, Copot A. 5, Pavličič 4, Glavnik 4, Smith 2, Kupčič 2, Robnik 2, Copot J. 0, Grašič 0
KK Paloma - Alfa Sladki Vrh: Cehnar L. 39, Arzenšek 12, Vernik 9, Kikl 9, Pok 7, Pantelič 6, Nerat 6, Pahljina 4

Prvo tekmo drugega dela Radenska Naturelle Pomurske košarkarske lige so igralci PŠK Ljutomer 3 odigrali proti verjetno prvim favoritom letošnje sezone KK Paloma - Alfa Sladki Vrh. Obe ekipi sta se zbrali v lepem številu.  Tekma se je začela zelo izenačeno na obeh straneh, saj si nobena izmed ekip ni uspela priigrati vidnejše razlike. Prva četrtina se je končala z rezultatom 17:20 za goste. Podobno se je začela tudi druga četrtina, v kateri pa so gostje na sredini le-te nanizali delni izid 15:0 in pobegnili na 18 točk prednosti. Domači so se uspeli zbrati in do konca polčasa uspeli znižati razliko. Rezultat polčasa je bil 33:45. V drugem polčasu so gostje iz Sladkega Vrha spet pritisnili na plin in domačine povsem onesposobili v napadu, posledično pa so s hitro igro polnili domač koš. Gostje so si do konca tretje četrtine, ob izidu 42:70, priigrali 28 točk prednosti, ter tako mirno vstopili v zadnjo četrtino. Tudi to so imeli gostje pod kontrolo in še nekoliko povečali svojo prednost. Sklepni del tekme je zaznamovalo tudi nekaj vroče krvi obeh ekip, kar pa se na srečo ni sprevrglo v nič hujšega. Končni rezultat tekme je bil 53:92 v korist gostov iz Sladkega Vrha, pri katerih je bil znova nezaustavljiv Luka Cehnar, ki je domačim nasul 34 točk. Pri domačih pa je bil najbolj razpoložen Uroš Filipič, ki je vknjižil 12 točk.

KD Ljutomer : KK Radenci
59 : 93 (14:18, 15:24, 13:24, 17:27)

KD Ljutomer: Jakelj J. 21, Jakelj P. 9, Miholič 8, Mele 7, Nemec 5, Rošker 4, Črnjavič 3, Dominko 2
KK Radenci: Šijanec 26, Gomboc 25, Rajnar 11, Niderl 10, Jurjovič 9,  Lopert D. 5, Slavič 4, Lopert M. 3, Belak 0

Prvo tekmo drugega dela lige PKL so košarkarji KD Ljutomer odigrali v soboto ob 19.00 proti ekipi KK Radenci. Obe ekipi sta bili  številčni, prav tako so se tako na eni kot na drugi strani predstavili novi igralci oziroma stari povratniki. Tekma se je začela zelo izenačeno ter nekoliko nervozno. Nobena od ekip si ni priigrala pomembnejše prednosti, nekoliko bolje so igrali gostje, ki so prvo četrtino dobili z rezultatom 14:18. Izenačen rezultat in razigranost večjega števila igralcev na obeh straneh je obetal izenačeno in zanimivo tekmo. Že v drugi četrtini so gostje iz Radencev stopili na plin ter razliko do polčasa povečali na 13 točk. V tem delu tekme je stik z gosti držal predvsem kapetan Jernej Jakelj, ki je v drugi četrtini dosegel 11 točk. Med polčasom so se domačini poskušali nekoliko zbrati, saj so proti koncu prvega polčasa zgrešili zajetno število »zicerjev«, kar so gostje brez milosti kaznovali. Drugi polčas ni prinesel željene spremembe v igri in gostje so svojo prednost le še nadgrajevali. Odlično sta igrala Gomboc in Šijanec, tudi drugi iz ekipe gostov niso veliko zaostajali. Pred četrto četrtino je bila tako tekma že odločena, kar je še dodatno razbremenilo goste, ki so začeli zadevati z razdalje in tako dokončno odločili tekmo v svojo korist. Prva strelca tekme sta bila Šijanec in Gomboc, ki sta dosegla 26 oziroma 25 točk, največ točk pri domačih pa je dosegel J. Jakelj, in sicer 21.

KK Lindau : PŠK Ljutomer 2