Murska Sobota, 21.4.2013

Nogometaši Mure 05 so 29. krogu Prve Lige Telekom Slovenije gostili nogometaše Gorice in remizirali. Po nizu zapravljenih priložnosti so črno-beli s prvencem Ploja povedli v 65. minuti, v 72. minuti pa je za Gorico izenačil Praprotnik in postavil končni rezultat. Na tribunah Fazanerije se je zbralo okrog 900 gledalcev.

Mura 05: Draković, Majer, Mörec, Travner, Kurbus, Vaš, Rep, Maruško, Šimić, Ploj in Sačer. Klop: Cipot, Kozar, Bohar, Maroša, Vinko, Barbič in Mlinarić.

Gorica: Simčič, Kadrija, Jogan, Celcer, Mevlja, Vetrih, Mbida Bindzi, Žigon, Živec, Ndiaye in Bremec. Klop: Mavrič, Frelih, Šturm, Durić, Praprotnik, Pavić in Popović.

Glavni sodnik: Vojko Goričan

ZAČETEK TEKME!

6. min: Po začetnem otipavanju na obeh straneh sedaj kot za Muro. Podal bo Šimić. Podaja na drugo vratnico, žoge se je dotaknil Maruško, a preslabo za vratarja Gorice.

15. min: Na Fazaneriji še naprej nič posebnega, igra poteka med obema kazenskima prostoroma.

19. min: Vratnica Mure! Po lepo odigrani, hitri akciji nogometašev Mure, se je za strel iz okoli 25, 30 metrov odločil Rajko Rep, vratar je bil prekratek, žoga pa je žal zadela le vratnico in se odbila v polje. V nadaljevanju akcije se ni najbolje znašel Ploj, in nogometaši Gorice so se obranili.

26. min: Še en napad Mure ki se je končal s strelom. V kazenskem prostoru se je znašel Maruško, ki je žogo lepo sprejel, a ustrelil točno v Simčiča.

27. min: Po podaji Travnerja z leve strani je do strela prišel Ploj, a preslabo ustrelil žogo, tako da je ostalo brez prave nevarnosti za gostujoča vrata.

29. min: Gostje so Maruška podrli na robu kazenskega prostora. Rumeni karton je dobil Celcer, Mura pa ima priložnos s prostega strela. Ustrelil je Šimić, žogo je poslal mimo živega zidu, a direktno v dobro postavljenega Simčiča.

31. min: Šimić podaja v kazenski prostor z leve strani - kot za Muro. Nevaren predložek na Ploja, ki pa je preslabo zadel žogo.

38. min: Rep še enkrat od daleč, tokrat je meril slabše kot v 19. minuti.

44. min: Rumeni karton pri Gorici je dobil NDiaye.

45. min: Rumeni karton pri Muri je dobil Alen Ploj.

KONEC PRVEGA POLČASA! Muraši so v prvem delu igre zelo prevladovali, si pripravili kar nekaj lepih priložnosti, a niso zadeli.

ZAČETEK DRUGEGA POLČASA!

47. min: Mura ima prosti udarec z leve strani kazenskega prostora. Vaš je podal pred vrata, gostje pa so žogo izbili.

50. min: Mura v tem trenutku igra z igralcem manj, saj je igro zaradi poškodbe zapusil Mörec. Rumeni karton je dobil Rajko Rep. Mörca menja Denis Barbič.

53. min: Menjava pri Gorici - Dejana Žigona je zamenjal Nejc Praprotnik.

56. min: Rumeni karton je dobil Arpad Vaš.

60. min: Menjava pri Gorici. Bremca je zamenjal Šturm.

63. min: Sedaj nevarna akcija Gorice. Praprotnik je podal nevaren predložek z leve strani, žogo je izbil Kurbus, to je storil tako, da bi skoraj dosegel avotogol, žoga pa je na srečo zletela mimo vrat v kot za goste.

64. min: Rumeni karton je dobil Kadrija zaradi prekrška nad Majerjem.

65. min: GOOOOL! 1:0 za Muro !!! Vaš je podal iz prostega strela pred vrata, kjer je bil najvišji Ploj in z glavo dosegel svoj prvenec v črno-belem dresu!

72. min: GOOL! 1:1. Nepokriti Praprotnik se je odločil za strel od daleč in matiral preslabo postavljenega Drakovića.

73. min: Rumeni karton je dobil Aleš Majer.

74. min: Dvojna menjava pri Muri: Vedran Vinko in Damjan Bohar vstopata namesto Arpada Vaša in Maria Sačerja.

76. min: Še zadnja menjava tudi pri Gorici - Pavić je zamenjal NDiayeja.

79. min: Za strel od daleč se je odločil Rep, a je bil Simčič dobro postavljen.

80. min: Za strel od daleč se je odločil Pavić, Draković pa je z nekaj težavami žogo ukrotil.

81. min: Za nekaj razburjenja na tribunah je poskrbel sodnik Goričan, ki je spregledal prekršek nad Plojem na robu kazenskega prostora.

90. min: Na Fazaneriji se bo igralo še tri minute.

KONEC TEKME! Tekma se je končala z neodločenim rezultatom, Mura je imela več od igre in nizala priložnost za priložnostjo, a izkoristila le eno. Na drugi strani so gostje zadeli z edinim pravim strelom na vrata.

Več fotografij v spodnji galeriji (Foto: Kristijan Škrlec) ...

21.04.2013 ob 17:27 golazo gost

1:0 ALEN PLOJ! Hatters gonna hate! Ge ste zaj vij pravi antimuraši?

7 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 17:35 1-1 gost

Te naš golman, de nas spravo v drugo ligo :-( vi ga pa samo dale zagovarjajte kak je dober :-(

11 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 17:36 golazo1 gost

golazo bole ka si tiho

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 17:53 stajerc gost

nic se ne bojte prekmurci sem bil vceraj na tekmo v kopru, lahko ste srecni da je mariborjeva igra v razsulu zadnje 3 tekme jih ni nikjer ni konstantnosti in prakticno nicesar verjemite da imate kar realne sanse v mb-ju

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 17:54 72 minuta gost

72'. Izenačenje na Fazaneriji. Gostje so prvič merili proti vratom in prvič zadeli. Praprotnik je meril iz 25 metrov in zadel v levi zgornji kot domačih vrat.

21.04.2013 ob 17:55 72 minuta gost

21.04.2013 ob 17:57 72 minuta gost

72' - klasika zadnjih tekem se nadaljuje, za strel z okrog tridesetih metrov se je odločil Nejc Praprotnik in presenetil Drakovića ter rezultat izenačil na 1:1, praktično so gostje izenačili s svojim prvim strelom v okvir Murinih vrat.

21.04.2013 ob 18:02 Loli gost

Nega panike sigurno gvinamo z mariborom in olimpijo v gosteh. Te pa se prebudimo in vidimo ka so bile tou le sanje ha ha sprijaznimo se ka je gotovo z prvo ligo in več ne maštajmo tudi tou smo v soboti zapravili ka de li naslednje ?

6 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 18:16 gost ms gost

drugo lejto de derbi mura:nafta

3 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 18:27 pepi gost

ne bojte se zavrca tak nebo v prvi ligi ze lani je bil problem infrastruktura, enako je tudi letos vse bolj se zdi da je uprava rajsi prvi na vasi kot pa zadnja v mestu lp

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 19:06 ges gost

jao Drakovič... katastrofa od katastrofe...

4 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 19:23 mirko gost

Okrog 900 gledalco? Ja, skoro,samo še 500 je falijlo do 900! V jeseni derbi Mura -Rotunda selo!

6 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 19:32 gost drk gost

ges ne ven zakoj sami sebi lažemo s številom gledalcof.. če so oudali 2oo kart je dosta. o drakoviči se je dosta pijsalo zakoj so ga zeli nazaj. vsi znate kak je bil nepošteni do kluba jeseni. simundza je osramotil klub gda je srejdi priprav odišao v graz. vij ništerni ste tou zagovarjali. zdaj se vse vrača. tou vodstvo nemre voditi prvoligaškoga kluba.

12 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 19:58 NIK gost

IZ DNEVA V DAN JE VEČJI DUG! TOPIČ RAUS !!! NATAŠA RAUS!!!

5 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 20:03 KAR NEKDO gost

gost - gost ms. Motiš se. Drugo leto bo derbi druge lige BELTINCI : MURA.

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.04.2013 ob 20:11 pepi gost

Zavrč gre sigurno v 1.ligo. Infrastruktura ni noben problem. Vuk bo čas posla zgradil tribuno, za katero že ima papire. Samo stroji morajo začeti delati. On pač ma gnar, za razliko od Mure.

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      21.04.2013 ob 20:13 gost lepo vreme gost

G. ANTE MISLIM DA BI BIL ČAS DA DATE PRILOŽNOST GOLMANU KI SE BO BORIL ZA SVOJ KLUB, KOT OSTALIH DESET DANES. DANES SI GOLMAN NE ZASLUŽI NITI NEGATIVNE OCENE. TA GOL DANES NAS PELJE V DRUGO LIGO .NAŽALOST. L.P.

10 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      21.04.2013 ob 20:14 anti gost

Bil sem na tekmi in če sen malo dvomo o tem ali se ta strel lejko obrani ali ne, me je ta posnetek dokončna prepričal. Komentar o slabo postavljenem vratarju tukaj ni na mestu!! http://www.siol.net/sportal/nogomet/slovenija/novice/2013/04/porocilo_s_tekme_mura_gorica.aspx

21. gost
      21.04.2013 ob 20:46 gost gost

super rezultat..ajmo Odranciiiiiiiiii...

22. gost
      21.04.2013 ob 21:33 gost 1 liga gost

Če danes nismo mogliGORICE doma premagat.Nmamo kaj več iskati v prvi ligi.Sicer pa je tak cela slovenska liga smešna.To se vidi po obisku na tekmah.MURA je zadnja ,pa ima največgledalcev na tekmi.Zgleda da smo še samo prekmurci zaostali.Ka tak slab nogomet hodimo gledat.

23. gost
      21.04.2013 ob 21:36 ina gost

CIPOTA GOVORO SI DA TOPIĆ ODIDE BO VSE SUPER KJE SO TE OBLJUBE KJE JE VEČ GLEDALCEV.NAJ TE ŽE ENKRAT ZAMENJAJO.TI SI EDEN GLAVNIH KRIVCEV TAKŠEN SI KAK TOPIĆ SAMO Z TO RAZLIKO KA SI ŠE VELIKA BARABA.

7 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      21.04.2013 ob 22:18 KAR NEKDO gost

Kaj sem napovedal? Drugo ligo? Še nižje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drugo si niti ne zaslužite. Drakovič !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    25. gost
      21.04.2013 ob 23:19 gost gost

Novinar Kranjec: što ti je dau podatek, ka je 900 gledalcov? Cijpota? Ka mijsliš, ka mij ne vejmo po slikaj gledalce prešteti. Še vedno se ne vej, što je Šimundži plačo, ka trenejra Muro. Što ma največji interes, ka je Mura ostala v ligi in je liga regularna? Ousma Gorica in deveti Aluminij sigurno nej. Od poštarke več nega glasa, tudi murino dejte se ne oglaša. Rdečeaubi novinar ne spitavle ge so sponzori… Po moje de Cijpota prouti konci prvenstva ozdravel, ta ka de se lejko na zadnji domači tekmi poslouvo. Te da pa lejko v 2. Spodnje štajerski avstrijski ligi brso. Mogo bi pa že pred lejti odijti. Tisti šteri van je nej seeno za Muro, se pijtajte što je klubi največjo škodo naredo. Topič? Ali pa Cijpota, kak kapetan te da so igralci štrajkali. Koga maju lidge rajši? Tistoga šteri s srcon brše, čiglij zna, ka mogouče nikdar nede doubo plačano ali pa štrajkaša, šteri je namesto plače doubo nenormalne prevozne stroške, regres za geste ali pa kaj podobnoga. Muraš

8 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      21.04.2013 ob 23:44 žoga gost

Gost -gost drk, kako bi naj to vodstvo delalo čudeže, če je prejšnje trmarilo, zapravljalo denar, ni plačevalo svojih obveznposti in naredilo več kot milijon izgube, sedaj pa je vse krivo to vodstvo. KOLIKO SE JAZ RAZUMEM V TA POSEL, JE VSE KRIVO PREJŠNJE VODSTVO, KI JE NAPRAVILO TAKŠNO IZGUBO ODGNALO POLOVICO IGRALCOV ITD., ALI JE TU POTREBNA KAKŠNA VIŠJA MATEMATIKA , ali pa se eni delate budale. Koliko pa je gledalcev na tekmi pa sploh ni pomembno,pomembno je da so to pravi navijači, eni bi pač hodili samo takrat,ko je mura bila boljša na lestvici, lahko je takšne sram, PREGOVOR PRAVI,TISTI SO DOBRI ,KI TI POMAGAJO V SLABEM IN DOBREM, TO PA PREKMURCI NA ŽALOST NISTE, TO ste dokazali koliko vam je do vašega kluba. Imam pa občutek, da tu šinfajo in faušujejo,ti klubi,ki so v nižjih ligah. Jaz sem navijal tudi za Beltince,ko so bili v prvi ligi,sedaj pa največ šinfarije prihaja od tam.

7 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    27. gost
      22.04.2013 ob 0:01 riki gost

Pravo gost-ina,kako si ti pameten JAZ KAR TEBE PREDLAGAM,DA VODIŠ KLUB,KER IMAŠ TAKO PRIMITIVNE KOMENTARJE, ravnno dober si za zamenjavo za prejšnje vodstvo. Kako lahko napišeš,da je Cipot lopov, to mi eni ,ki nam je Topič naredil krivico ne rečemo, mislim,da moraš imeti za to dokaze. Koliko gnojnice vlivate na Cipota in to novo vodstvo pa je res že preveč. Če bi to delali prejšnjemu vodstvu, ne bi bilo toliko izgube, pa tudi muri bi se godilo boljše. Mogoče eni razmišljate, da bi mogla predsednica igrati, Tako ste obsedeni s prejšnjim vodstvom DA VSE SKUPAJ ZGLEDA KOMIČNO, nobeden PA se ne vpraša KJE JE DENAR., mislim kar velika vsota,pa še igralci niso dobili plač,ALI VAM TO RES NI POMEMBNO. VI HOČETE SAMO ZMAGO ZA VSAKO CENO. TO JE ŽALOSTNO ,potem pa pluvanje po ljudeh,žaljenje in ne vem kaj še vse,ki niso za to nič krivi. Hitro ste pozabili kdo je bil tisti,da je mura špilal v evropi, ter bila lani tretja, vidim da je v vaših glavah druga računica. Upam,da prtide resnica na dan.

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    28. gost
      22.04.2013 ob 0:13 ina gost

TEJ KA SO BILI NA TEKMI SO CIPOTOVI PRIVRŽENCI MALO VAS JE,KA PA TEJ RDEČOAUBI NOVINAR DELA NA VIP TRIBUNI KA JE NOVI ČLAN UPRAVE ALI CIPOTO RITOLIZEC KI JE TUDI ODGOVOREN POSREDNO ZA STANJE V MURI ZA NEOBJEKTIVNO POROČANJE IN BLATENJE TOPIČA KER VERJETNO NI BIL SAM KRIVEC STANJA V NK MURI.CIPOTA ČIM PRLEJ ODIDI IZ KLBA ČE GA IMAŠ RAD.SAJ SI SAM OPAZIL KA SI TOTALNINESPOSOBNEŽ,KAK TE TA POŠTARCA ŠE LAHKO PRENAŠA,

5 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    29. gost
      22.04.2013 ob 0:32 žoga gost

Ti si pravi obsedenec gost-ina, ne govori na pamet,kdo je kaj kriv to bodo odločali drugi organi,ki so za to pristojni,ti pa ne žali ljudi , ali pa si ti Topič sam,ker se tako zagovarjaš, se mi zdi prav neumno,koliko besa in nesramnosti je v tvojem članku. Ne vem zakaj je Cipot brez vezneš, nikoli ni v nobenem intervjuju žalil nobenega. TI PA SI ZAPOMNI,DA SO IGRALCI IMELI POLN KUFER TOPIČA, PA STARŠI,KI SO DAJALI DENAR,DA SO LAHKO HODILI NA TRENINGE, ter si kupovali športno opremo, niti dresov več ni bilo pa da ne naštevam. Pa niti ne poznqm CIpota osebno,ampak samo z tekem, ampak se mi zdi komplet neumno koliko sovražnikov ima v domačem kraju, mislim,da se toliko gnojnice ni vlivalo še na nobenega nogometaša v domačem kraju. MALO SE ZRESNITE KOMENTATORJI, PA STRESAJTE JEZO DRUGJE, in ne komentirajte stvari,ki jih ne poznate, ali pa niste sigurni,če je tako. Lahko noč,pa lepe sanje.

30. gost
      22.04.2013 ob 2:12 ole gost

Ja ka je pa Drakovič kriv pri ton goli?:) Krivec je tisti keri je pusto Praprotnika do strela...čuda lidje ste tu gor. Sploj neven zakoj odin tou čitat, še menje pa komenterat:) hjao

22.04.2013 ob 8:18 aaa gost

glejte dragi pomurec!! draković je katastrofa od golmana in nej mimo njega bejžo, samo za te gol pa rejsan nej kriv!! tao je tao, kda že vsaki drekaš experta za fuzbal špila..

33. gost
      22.04.2013 ob 8:48 riki gost

Polovica se jih itak ne razmi na fuzbal,zato pa so tako primitivni in nerealni komentarji,da res vsega ne moreš prebaviti,vsega pa tudi ni kriv Drakovič, če se ne razumete ne komentirajte, večina komentarjev je itak iz nižjih lig,ter okolica Sobote, tako da takoj veš kam pes taco tišči.

34. gost
      22.04.2013 ob 9:40 gost - "sveznalac" gost

Se pridružujem gornjim komentarjem. Mislim, komentarji o golmanu kot krivcu prejetega gola ne pijejo vode, res ne ... Ampak tako je, vsi smo postali pomalem "sveznalci" ...

35. gost
      22.04.2013 ob 9:57 Bejsen kak vrag gost

Si gučijo golman je krijf golman je nej krijf. Tej gol ka smo doubili si krivdo lejko raztalajo vsi v obrambi pa golman glij tak. Malo peglednite posnetek ge se lipou vijdi ka nišče nej blokejro strellca, golman pa je nej dobro biu postavleni ka ga je žoga pa loubala. Tou je pa se fkuper pa starai betek Mure ka ne damo gola, dobijmo ga pa itak

36. gost
      22.04.2013 ob 10:47 suzana222 gost

Golazen prekmurska..samo doma sidite pa gnilite za računalnikon namesto ka bi šli na tekmo pa navijali pa pomagali muri..pffuuj

37. gost
      22.04.2013 ob 11:09 Gost gost

gost - suzana222 pa ka je s tebof? Ka maš valunge? zakoj ne odimo na tekme? Nikdar ne vejš kda do pa štrajkale. Prijdeš pa plačaš karto, te pa štrajk! Ali pa dobijš fakiča? Cijpota je obečavo ka de dosta gledalcof. Ka majo drujge klubske obveznosti, pa nemrejo na tekmo? Tou je tisto. Sejaš vöter, ženjaš vijer, či razmeš ka ti ščen povedati. Pa najdi se nekšoga pojba, ka de te olike nafčo. Muraš

38. gost
      22.04.2013 ob 11:30 gost-Gost1 gost

za vse probleme v muri sta kriviva izključno lopova Štihi in topić!!! kda se inaok zafura je težko rejšiti!! AJA, še na TOPIČARE san pozabo ka so 1oo evrov za špricare dobili pa so vse srečni bili ka so lejko glasovali za topića, pa ne pozabite, te pejnez je šao z murinoga računa... topić si je izplačo vse plače v višini 5500 evrov neto, keri pejnezi njemi po statuti društva ne pripadajo

39. gost
      22.04.2013 ob 11:41 :-( gost

Zdaj san poslušo vaj kak san zlufto :-( Čudno ka velecenjeni novinar z kapo keri sedi na VIP-u neje ali pa nešče v studijo pripelati predsednico ali pa v.d.športnoga direktora ka bi nan malo pa polepšali den z nakladanjem kak de boljše :-( Izgleda ka jih gosti v studiju ko njim paše.Preci časa je že minilo ali še itak nika informacij ka je bilo z koncertom,so kakšni sponzori.....Mislin ka je sedanjo vodstvo nika nej boljše oziroma še slabše kak prejšno.Še to malo ka nas odi na tekme te zgubili z takšnim odnosom :-(

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    40. gost
      22.04.2013 ob 11:44 gost-Gost11 gost

gost-Gost1 za to napisano te lejko Topič toži,ker pišeš laži.

41. gost
      22.04.2013 ob 11:47 dokaži gost

gost-Gost1 to vse kar si napisal DOKAŽI.

42. gost
      22.04.2013 ob 16:26 gost gost

43. gost
      22.04.2013 ob 16:40 mol gost

gost - suzana222 GOLAZEN SI TI!!!!!!!!!!!!! KA MO ODO GLEDAT NA TEKMO TAU SRMAŠTVO....LAGO SE JE TOPIČ IN LAŽEJO SE DALE!!!!!!!!!!!!!!!!! GE PA MO DAVO ZA VZTOPNICO....GOTOVO JE!!!! KA REJSAN BOGATINOV JE ŠE VEDNO TRENER?????BAJE JE NJGOVA POGODBA ŠE AKTUALNA????? NEKAJ SE TUDI ČUJE KA BAJE DOLOČENI IGRALCI NITI GESTI NEMAJO PLAČANO.....

44. gost
      22.04.2013 ob 17:04 konpronis gost

Ka van je nej jasno??? Brez Mure NEGA 1. lige !!! ITAK. Licenca de, če trbej do ligo povečale.

45. gost
      22.04.2013 ob 18:29 @konpronis gost

Haha preberi si kaj si napisal! Norijo. Kdo pa je Mura da brez nje ne bi bilo 1. SNL? Tri ekipe so, ki lahko iz 2.SNL napredujejo v 1. SNL. Zavrč, Krka in Dob.

46. gost
      22.04.2013 ob 18:43 nik gost

gost - konpronis pa tudi če mura izpade in nobeden ne bi šau v prvo ligo lejko ŠE VEDNO PRVA LIGA OSTAJA!!! Nej neka na pamet bluziti ter lagati

47. gost
      22.04.2013 ob 19:03 Evergrin gost

Kelko se čuje, licenca bo. Predsenica se saki den pogučavle z NZS. revizija je prej zaključena in je pokazala čuda vsega. Zaj do se nešternin lače trausile.

48. gost
      22.04.2013 ob 19:56 riki gost

Vsi vi negativci pa ljubljenci Topiča, slabše kak je bilo za časa Topiča pa res ne more biti, mene samo zanima kje je denar, da je lahko takšna zguba, PA NE GOVORIT,DAJE ZA TO KRIVA NOVA UPRAVA, tudi če gre mura v drugo ligo ni nič narobe, še vedno ima drugo leto možnost da pride v prvo. Na tekme pa naj hodi tisti,ki ima rad muro v prvi ali drugi ligi. Vem,če bi igralci ostali,da jih ne bi Topič stiral, bi bila mura visoko. Samo tako pač je,časa ne moreš vrteti nazaj. GOST-MOL TI PA NE POSLUŠAJ ČENČ. V TOPIČOVEM ČASI TUDI NISO MELI KAJ ZA JESTI PA NITI DRESOV,STARŠĐI SO JIM KUPOVALI KOPAČKE,DAJALI ZA BENCIN IN HRANO. PA SE NISTE NIČ BUNILI. NIMATE ENAKIH KRITERIJEV, SE VIDI OD KOT IZVIRATE.

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    49. gost
      22.04.2013 ob 20:09 @riki gost

riki,nejsmo vsi negativci ampak tak je ,da je ta uprava ista kak prejšna,če ne še slabša.Topič je nej niti enoga igrlca stiro vsi so odišli na boljše ti bi tudi verjetno ?Najbole boli to, ka če je že topič zavajo navijače in ste vsi govorili da slabše nemore biti se zdaj kaže prav nasprotno huje je kot za časa topiča.V jeseni so igralci bojkotirali in gibili sedaj so slabi in gibijo vodstvo pa samo govori da so na vidiku novi sponzori,če je prej vljalo OF KEDEN je sedaj SI OBETAMO.Zakoj ne povejo na kaki način delajo tu mislim na transparentnost kot so sami trdili ob zamenjavi vodstva ?Če se prav spomnim je prejšnič predsednica izjavila,da je dolga manj kot miljon :-) eni pa ste že govorili in pisali 1.700,000 in še več.Zanima me tudi na kak način so odpustili tistivi dve delavki ki sta skrbeli za drese,če je sedaj nazaj prišel marjan ?

50. gost
      22.04.2013 ob 20:50 gostitelj gost

@riki - tistivi dve delavki čistilki sta pa nej bilej odpuščenivi, kelko ge znan. Samive sta odišle. Zatau , ka jima je nauva šefica pravla, zaj pa dosta manjarjenja, pa se sprafte delat!

51. gost
      22.04.2013 ob 21:18 riki gost

Gost-@riki,jaz nisem tako do potankosti seznanjen kak ti,pa me niti ne zanima koga so odpustili pa koliko je zgube, mislim da bo to povedalo sodišče. Vem pa zasigurno,da so igralci težkim srcem šli od mure i to samo zaradi TOPIČA,ker takšnega lažnivca drugi teden še niso srečali v svoji karijeri, vem tudi,da bi vsi ostali, če bi on odstopil že septembra,pa da niso dobili plačila itd. Ta nova uprava pa ne more delati čudežev, zato pravim,da je tudi vredu,če bo mura v drugi ligi bom kljub temu navijal za muro. Vi pa samo dale komentirajte mi je itak vseeno.

52. gost
      22.04.2013 ob 22:33 fata gost

Zdaj se vidi što smo pravi navijači Mure.Stojimo jim ob strani ko so v krizi ko so rezultati jih vij štenkaši tudi podpirate sedaj pa jim obračate hrbet ka vij bi raj ka domači klub izpade ka prekmurci več nebi meli prvoligaša.Sami se pri sebi pijtajte če je z vami kaj narobe

53. gost
      22.04.2013 ob 23:07 fata-morgana gost

Šenki je van tou stanje ob strani. V krizi so že dvej leti pa nika ne kaže ka de gda boukše. Kriza je sigdar vejča tak ka ti fata sama sejbe pijtaj, če je s tebov kaj naroube ka že dvej leti stojiš ob strani, klub je pa sakši teden v vejči krizi. Tij samo stoj dale, pa podpejraj tou žalost.

54. gost
      22.04.2013 ob 23:42 nik gost

Ste pa smejšni:) ČE SI PRAUTI NAUVOJ UPRAVI SI VČASIH TOPIČOV:) Tu vas je 99% zagovornikov, ki ste člani nauve uprave! Ali pa majo pri muri05 enoga zaposlenoga, keri po vsaki cejni te nauve loleke brani:) SPRIJZANITE SE KA SE ENAKI SHIT KAK PREJŠNJO VODSTVO! Več se sploj nemo oglašo ka ste zdaj že smejšni in mi je izpod časti!!!

55. gost
      23.04.2013 ob 7:25 @nik gost

Nik čista se steuf strinjam ka več ali menje pišejo lidge keri so ali zaposleni v muri ali pa v upravi,že gda malo pogledneš što vse je v upravi te srat stira :-) Kda vidiš što je direktor kluba ti je lejko jasno kelko vra bije MURI,ka nemo gučo o ostalih drugoga dela tak nemajo tan gori kak se na forumah same sebe hvaliti ka so dobri pa kelko truda vlagajo,če bi pol menje eti pisali pa to energijo vložili v iskanje rešitev bi verjetno že bil viden kakšen rezultat ali nej van je lekar samo važno ka ste ovoga OF KEDEN natirali pa vi zasedli fotelje,očitno ste se nej prle pozanimali ka je to delo nej samo tak ali ka ste si skujali zdaj pogejte oziroma rešite to našo MURO kak ste obečavali na VELKO.Še itak čakamo ka de se zgodilo (vupamo na dobro),ge je ta famozna skupščina kero je predsednica napovedovala za konec marca in ka de predstavila nove obraze ?OF je bil OF keden vi ste pa že gratali OF MESEC,še več skupščine je več nej mogoče niti te mesec izpeljati,mogoče te enkrat MAJA :-(

56. gost
      23.04.2013 ob 15:32 nej za nikoga gost

Nikoga ne šinflen pa nikoga ne poveličujen ale tau kak tu na forumaj delate je brez komentara... Vsi pametne... Zakoj se nišče ne jave pa ide pomagat Mure??? Zakoj se nišče ne jave, če misle ka je bole sposoben od teh ka delajo v Mure?????!!! Vse je enostavno kda maš forum...

57. gost
      23.04.2013 ob 15:56 je za nekaj gost

Ka boš pomago še več , na koncerti smo bli, kupili pet kart,Kurilno smo pripelali, snejg smo zmetali pa so tej doj povedali tekmo, sezonske karte mamo, fejst navijamo...Hja ,što je piso,kade občinski svejt odločal o pejnezaj ka se račun odblokejra.Je što dal predlog ?In ? Info ? Skupščina?