https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje
http://ris-dr.si/go/563/1063/CENTER_ZA_DRUZINE_MURSKA_SOBOTA
http://www.zniders.com/

NOGOMET

POM NOGOMET: Rakičan in Odranci slavila v gosteh, visok poraz Tromejnika

9.6.2014  

Za nami je konec zadnjega spomladanskega nogometnega prvenstva. V tretji ligi sta Rakičan in Odranci zmagala v gosteh in si na lestvici delita 3. in 4. mesto, Beltinci so na domačem terenu z rezultatom 5:1 premagali ekipo iz Slovenske Bistrice in zasedli 5. mesto. Zmagovalna ekipa 1. MNL MURSKA SOBOTA je Serdica, ki je v 26. krogu slavila doma zmago nad ekipo iz Bogojine, naslov prvaka v 1. MNL LENDAVA so slavili nogometaši iz Črenšovec.

3. SNL – VZHOD

26. krog

Avto Rajh Ljutomer : Rakičan 1:2 (0:1)

Strelci: 0:1 Karas (2) 1:1 Podgorelec (74) 1:2  Piberčnik (82-Avtogol) 

Gledalcev: 300

Avto Rajh Ljutomer: Kűzma, Majerič, Bertalanič, Podgorelec, Žinko (75./Kristl), Piberčnik, Buzeti, Munda, Slana (60./Panič), Kardinar (77./Markovič), (Šnajder 91./Rdeč,11);

Rakičan: Gerendaj S., Kalamr, Gerendaj A., Godvajs, Karas (89./Špoljarič), Jančar, Kos, Gregor, Lapoši, Faršang, Rajnar (78./Cipot).

…………………………………

Drava Ptuj : Malečnik  3:2 (1:2)

Strelci: 0:1 Tisaj (2) 1:1 Furek (23) 1:2 Kajtna (31) 2:2 Arsič (55) 3:2 Arsič (59)

Gledalcev: 80

Drava Ptuj: Musič, Zagoršek (63./Horvat), Jaušovec, Ljubec, Furek (82./Kočar), Drožđek, Krajnc, Javornik (46./Kajzer), Kirič, Tomažič Šeruga, Arsič);

Malečnik: Glušič, Zebec, Kores, Tišma (46./Kramberger), Rogić, Cesar, Santos Fernandez, Pintarič (30./Kajtna), Zver, Beriša, Tisaj (27./Škofič).

…………………………………

Grad : Fosilum Šentjur  0:2 (0:1)

Strelca:  0:1 Lampret (39) 0:2 Belak (77,11m) 

Gledalcev: 100

Grad: Klemenčič, Banfi, Krauthaker,Krpič (61./Šiško), Balent, Flisar, Stošić, Sukič, Nešić, Recek (46./Lazarevič), Vrabelj;

Fosilum Šentjur: Zdovc, belak, Oset A., Oset Ž., Lavbič, Gračner, Gradič, Omeri (72./Diaci), Tuhtar, Kladnik (79./Goršek), Lampret.

………………………………

Čarda Martjanci : Odranci  1:2 (1:1)

Strelci: 1:0 Sapač (5) 1:1 Žerdin (33) 1:2 Gostan (88)

Gledalcev: 150

Čarda Martjanci: Kuhar, Vöröš, Gjerek, Žganjar (46./Andrejč), Čarni, Legenič, Sapač (74./Pintarič), Ristić (65./Horvat), Puhan, Cifer, Zadravec;

Odranci: Gönc, Hozjan, Žnidarič, Jerebic, Žerdin (44./Mlinarič), Matjašec, Gostan, Graj (88./Zver), Botjak (89./Smej), Tompa, Vori.

…………………………………    .

Avto Škafar Beltinci : Aha Emmi Bistrica  5:1 (2:1)

Strelci: 1:0 Tkalec J. (10) 1:1 Fuhr (19) 2:1 Maroša (41) 3:1 Sreš D. (47,11m) 4:1 Berden (77) 5:1 Krauthaker (89)

Gledalcev: 250

Avto Škafar Beltinci: Vöröš, Pavel, Smej, Hartman, Tkalec M., Škaper, Sreš D. (60./Krauthaker), Maroša (64./Berden), Tkalec J., Smodiš, Sreš L. (68./Virag);

Aha Emmi Bistrica: Danilovič N., Danilovič A., (Korošec 46./Rdeč,23), Bezjak, Furh, Trunkl Sebastijan, Hrušman, Obrovnik, Damše, Musić (46./Lukić), Janžič.

……………………

Dravinja Kostroj : Tromejnik G-Sukič 7:1 (3:1)

Strelci: 1:0 Naglič (23) 2:0 Čander U. (36) 3:0 Klevže (39,11m) 3:1 Mencigar (45) 4:1 Čander U. (59) 5:1 Klokočovnik (65) 6:1 Ribič (86) 7:1 Naglič (89)

Gledalcev: 180

Dravinja Kostroj: Klevže, Kotnik, Čerenak, Čander Č. (75./Alenc), Černec (81./Ribič), Gosak, Čander U., Naglič, Čakš, Klokočovnik (65./Bašič), Vezjak;

Tromejnik G-Sukič: Šafer, Potrč, Rajnar, Štesl, Grah (66./Časar), Mencigar (59./Kamenica), Bokan, Kous, Andrejek, Čontala, Sukič.

…………………………

Nafta 1903 : Šmarje pri Jelšah 3:2 (0:2)

Strelci: 0:1 Čakš (21) 0:2 Firšt (28) 1:2 Nagy (60) 2:2 Mauher (72-Avtogol) 3:2 Szabó (76)

Gledalcev: 100

Nafta 1903: Valentić, Karlovčec, (Gerencsér 68./Rdeč,23), Szabó, Vinko, Antonović M., Doma (72./Antonović D), Vöröš (46./Nagy), Ivanič L, Ivanič M, Bedo (46./Puclin); 

Šmarje pri Jelšah: Žnider, Deučman, Križanec, Mauher, Čuček, Jančič, Zdovc, Čakš (77./Vehovec Pondelak), Drofenik, Firšt, Stiplošek (82./Žaberl).

 

LESTVICA:

PozEkipaTočkTZNPDP+/- 
1 Dravinja Kostroj 66 26 20 6 0 82 16 66  
2 Drava Ptuj 57 26 18 3 5 59 23 36  
3 Odranci 47 26 14 5 7 65 39 26  
4 Rakičan 46 26 13 7 6 52 38 14  
5 Avto Škafar Beltinci 44 26 13 5 8 48 38 10  
6 Šmarje pri Jelšah 42 26 13 3 10 65 43 22  
7 Nafta 1903 39 26 11 6 9 39 38 1  
8 Avto Rajh Ljutomer 37 26 11 4 11 48 41 7  
9 Malečnik 31 26 7 10 9 33 46 -13  
10 Tromejnik G-Sukič 30 26 9 3 14 44 53 -9  
11 Fosilum Šentjur 25 26 8 1 17 31 80 -49  
12 Grad 22 26 5 7 14 39 55 -16  
13 Aha Emmi Bistrica 16 26 4 4 18 40 70 -30  
14 Čarda Martjanci 10 26 2 4 20 23 88 -65

 

1. MNL MURSKA SOBOTA

26. krog

Šalovci : Lesoplast Križevci 1:2 (1:1)

Strelci:  1:0 Žido (21) 1:1Žižek (24) 1:2 Žižek (75) 

Gledalcev: 170

…………………………………

Gančani : Hodoš 1:0 (0:0)

Strelec: 1:0 Balažic (78) 

Gledalcev: 180

…………………………………

Slatina : Goričanka 1:0 (1:0)

Strelec: 1:0 Budja (2) 

Gledalcev: 200

…………………………………

Tišina Partizan : ŠNK Bakovci  0:2 (0:0)

Strelca: 0:1 Kreft (75) 0:2 Jablanovec (76) 

Gledalcev: 80

…………………………………

Niros Cankova : Aqua Ižakovci 3:3 (0:3)

Strelci: 0:1 Maroša (29) 0:2 Antolin (31)  0:3 Poredoš (37) 1:3 Meglič (54) 2:3 Meglič (76) 3:3 Nemec (92)

Gledalcev: 30

…………………………………

NŠ Mura : Kema Puconci  1:1 (1:0)

Strelca: 1:0 Balažic (45) 1:1 Kapunovič (80)

Gledalcev: 450

…………………………………

Serdica Kl. Šinko : GMT Bogojina 4:2 (0:1)

Strelci: 1:0 Gregorec (26) 1:1 Šnofl (53) 2:1 Šnofl (56) 3:1 Šnofl (72) 3:2 Ošlaj (75) 4:2 Šinko (77)

Gledalcev: 450

…………………………………

LESTVICA: 

1. Serdica Kl.Šinko 26 20 4 2 57:19 64
2. NŠ Mura 26 15 7 4 54:22 52
3. ŠNK Bakovci 26 15 5 6 56:22 50
4. Lesoplast Križevci 26 14 5 7 49:18 47
5. Hodoš 26 14 4 8 42:30 46
6. Goričanka 26 13 3 10 58:42 42
7. Slatina 26 12 4 10 50:41 40
8. Kema Puconci 26 9 8 9 43:28 35
9. Aqua-Ižakovci 26 9 3 14 37:69 30
10. Tišina-Partizan 26 8 4 14 26:48 28
11. GMT Bogojina 26 5 10 11 31:45 25
12. Gančani 26 5 9 12 20:38 24
13. Niros Cankova 26 5 4 17 28:67 19
14. Šalovci 26 2 2 22 23:85 8

 

 

I. MNL LENDAVA       

28. krog

Turnišče  : Polana 2:3 (0:1)

Strelci: 0:1 Kotnjek (24) 0:2 Hozjan (57) 1:2 Horvat (65) 2:2 Koznicov (67) 2:3 Žalik (92)

Gledalcev: 

…………………………………

Hotiza : Vir Bistrica  1:4 (1:0)

Strelci:  1:0 Tibaut (12) 1:1 Lazar (52) 1:2 Zver (57) 1:3 Kolenko (68) 1:4 Kolenko (75)

Gledalcev: 200

………………………

Panonija Gaberje : Dobrovnik  3:2  (0:1)

Strelci:  0:1 Laslo (18) 1:1 Kocet (54) 1:2 Piberčnik (57) 2:2 Horvat (59) 3:2 Biro (84)

Gledalcev: 200

…………………………………

Permanens Kobilje : Črenšovci 1:5 (0:1)

Strelci:  0:1 Bunderla (32)  0:2 Virag (63) 0:3 Kolarič (70) 0:4 Bunderla (79) 0:5 Cigut (82) 1:5 Györek (85)

Gledalcev: 100

…………………………………

LESTVICA :

1.

 

Črenšovci

 

28

 

21

 

2

 

5

 

85:33

 

65

 

2.

 

Virs Bistrica

 

28

 

20

 

1

 

7

 

67:34

 

61

 

3.

 

Turnišče

 

28

 

14

 

5

 

9

 

50:40

 

47

 

4.

 

Hotiza

 

28

 

12

 

3

 

13

 

50:43

 

39

 

5.

 

Dobrovnik

 

28

 

8

 

9

 

11

 

38:42

 

33

 

6.

 

Panonija Gaberje

 

28

 

8

 

5

 

15

 

49:66

 

29

 

7.

 

Polana

 

28

 

8

 

3

 

17

 

42:66

 

27

 

8.

 

Permanens Kobilje

 

28

 

4

 

6

 

18

 

38:95

 

18

 

 

 

 

    Fotogalerija

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.