Grad, 2.9.2014

V nedeljo je bila pri Gradu odigrana tekma drugega kroga v tretji Slovenski nogometni ligi Vzhod med Gradom in Bistrico.

Grad : Bistrica 3:2 (1:1)

Strelci: 0:1 Žugelj (14) 1:1 Lazar (36, avtogol) 1:2 Zver (47) 2:2 Krpič (65) 3:2 Tompa (82)

V prvem polčasu so zadevali le gostje. V 14. minuti se je sam pred mladim vratarjem Mencigarjem znašel Andrej Žugelj in z lobom spravil žogo za njegov hrbet. Slabih deset minut pred koncem polčasa so gostje zadeli še enkrat, vendar je tokrat po strelu domačih iz kota Miran Lazar zadel lastno mrežo.

Drugi polčas so gostje začeli silovito in že v drugi minuti nadaljevanja se je, po nezbranosti domače obrambe ob podaji iz avta, tokrat sam pred domačim vratarjem znašel Peter Zver ter ponovno povedel goste v vodstvo. Nato pa je sledil preobrat. Najprej je po kotu s strelom z glavo izenačil Franc Krpič, za zmago pa je z lepim strelom pod prečko poskrbel Niko Tompa.

Gledalcev: 350

NK Grad: Mencigar, Krauthaker, Banfi, Krpič, Buček Huber (od 87. Ribaš), Stošić, Kolmanko, Škafar (od 84. Lazarevič), Tompa, Vrabelj, Sagadin (od 46. Sukič)

NK Bistrica: Vučko, Novak (od 88. Pozderec), Jerebic, Maučec, Kelenc, Škofič (od 58. Šimonka), Lazar, Hozjan (od 73. Duh), Graj, Žugelj, Zver.