Lipa, 10.11.2014

Nogometaši Odranec, ki so tokrat igrali v Lipi, so v derbiju 12. kroga 3.SNL vzhod pred okoli 400 gledalci gostili ekipo Grada in zmagali s 3:1. Vsi zadetki so padli v razmaku petnajstih minut že v prvem polčasu.

Odranci - Grad 3:1 (3:1)

1:0 - Gostan (28.min), 1:1 - Tompa (31.min), 2:1 - Žerdin (36.min), 3:1 - Žerdin (43.min)

Odranci: F. Raduha, Mlinarič (od 87. Hozjan), M. Ivanič, Matjašec, Jerebic, L. Ivanič, Botjak, Žerdin (od 88. Kavaš), Gostan, Vogrinec (od 79. Smej) in P. Raduha.

Grad: Klemenčič, Banfi, Krauthaker, Krpič (od 61. Ribaš), Buček Huber, Stošić, Sukič, Kolmanko, Škafar (od 73. Lazarevič), Tompa in Vrabelj.

Glavni sodnik: Dejan Vivod.

10.11.2014 ob 10:53 Goričanec gost

... vej pa nemrejo stalno Goričanci zmagüvati, malo trebej dati tüj Ravencom, ka de vaga dobro stala - pa brez zamejre tüj Mura neje mogla zejti "skalp" Serdici, če glij so špilali z 10 igralci drüjgi polcajt......

10.11.2014 ob 15:02 Ravenec gost

Ej Goričanec, kelko ges vidin so na prvih treh mestih na lestvici ravenski klubi, tak ka neven ka bi ti rad s ten povedo...

10.11.2014 ob 16:38 odrancar gost

grad je previsoko glede na prikazano

10.11.2014 ob 18:24 GOST gost

KA SO PA TE ODRANČARI POKAZALI,PO SREČI SO GOLE DALI,GOSTOM PA REGULARNE SODNIKI RAZVELJAVLALI

4 0 Prijavi neprimerno vsebino
      10.11.2014 ob 19:48 gost

grad je dvakrat na gol strelo enkrat je zadel. Večino časa se je brano. sezona je že skoraj mimo pa tak slabo so špilali samo še bakovci pa serdica

10.11.2014 ob 20:33 GOST gost

Bil sem na tekmi, pa je Grad poleg razveljavljenoga gola imel drugi polčas preci šans,pa nej samo dva strela.Odranci pa glede na igralski kader bi se mogli sprehoditi v toj ligi,poglednite ge vse so igrali vaši igralci

10.11.2014 ob 21:19 gost

bju na tekme,pa leko poven ka je grad 1polčas odšpilo prece slobo,pa po nepotrebnej napakaj dobo 2gola. v2polčase je pa špilo dosta boukše in be z malo več zbranosti napadalcov,štere so luftale skoraj nejmogoče lejko tuj izenačo ale pa celo zmago