Grad presenetljivo premagal Veržej, Mura suvereno nad Turniščem

9.2.2015

Na pripravljalni tekmi za spomladanski del sezone so se včeraj na umetnem igrišču v Fazaneriji pomerili Veržej in Grad ter Mura in Turnišči.

Prvo tekmo so presenetljivo dobili Goričanci  z rezultatom 3:1. Prvi polčas je sicer imel Veržej terensko premoč, vendar so igralci Grada bili nevarnejši za nasprotnega vratarja. Tako je v 39. minuti zimzeleni Franc Krpič učinkovito zaključil hiter protinapad in postavil izid polčasa, so zapisali na SnPortalu. Tudi v drugem polčasu si Veržej ob rahli terenski pobudi ni priigral posebne priložnosti, nasprotno pa so črnobeli izkoristili dva izmed mnogih protinapadov, potem ko sta zadela Niko Tompa in Sašo Ribaš. V zaključku tekme je Veržej vendarle zapretil in dvakrat zatresel okvir vrat, sedem minut pred koncem pa je Vinkovič vendarle dosegel časten zadetek.

Prva pripravljalna tekma Mure, ki so jo odigrali s Turniščem pa se je končala z izidom 3:0 (2:0). Strelci za Muro so bili Kevin Poredoš, Erik Hozjan iz enajstmetrovke in Luka Ivanič.

09.02.2015 ob 8:05 kavar gost

Čeprav Grad nima ne vem kak širokega kadra mislim, ka do se tudi spomladi borili za vrh lestvice v 3 ligi. Fejst solidna ekipa, ki v večini že nekaj časa špila skuper in to se kar pozna.

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.02.2015 ob 9:30 gost

Grad ma rejsn zlo solidno ekipo, de se borija za uvrstitev v 2 ligo, Veržej tudi ma kar dobro ekipo posameznikov, a neki nejso ni za občinsko ligo, de Gaber že sestava 11 . rico, ka de se kosala z vsejmi v 2 ligi.

13 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.02.2015 ob 10:44 gost

super

09.02.2015 ob 12:58 gost

Prijatelske Grad vedno špila stodvajset posto v prvenstvu pa padnejo za pedeset posto boste videli.

1 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.02.2015 ob 17:20 lalala gost

Padejo ja zatau pa so tak visko :))

09.02.2015 ob 18:55 gost

pa nej je Varžej zgubo,verjetno so igrali z kadeti

09.02.2015 ob 20:10 stroka gost

Pa znalci, Veržej de pravi, ko bo šlo za pomembne tekme v ligi in ne neke nepomembne trening tekme, kjer po starem pravilo igralci ne dajo vse od sebe. Če bi zdaj na sredi priprav leteli po igrišču polj ne trenirajo kvalitetno in tak je to, ko trener Gabor vodi priprave. Za dober mesec bomo vidli ekipe kak bodo fizično pripravljene in kak bo Veržej pripravljen. Eno so tekme v drugi ligi, kjer brez fizike in znanja ne gre.

09.02.2015 ob 20:19 gost

Še tijstih par članov ka je špilalo je tak spozmejšal ka nej blou glave pa nej repa, jas bij treneri plačo doj vtrgno. Gabor je pokazal kakšni trenerski mojster je ha ha ha.

09.02.2015 ob 20:52 gost

Igralci se na treningu in prijateljskih tekmah dokazujejo, da lahko pol igrajo v prvenstvu, tako se tudi trener lahko odloči, ali pa ima trener že prej tistih 11 do 15 igralcev v glavi, kateri bodo - morajo itak igrati, ne glede na dokazovanje, ter niso pomembne trening tekme, kot je bilo videti v tem primeru, vendar to v Veržeju ni, ker se dela pošteno in igra tisti, kateri si res zasluži in se dokaže na trening tekmah in treningih-ali pa mogoče ni tako!

09.02.2015 ob 20:58 Muraš gost

Gost ne nakladaj, še v vsaki ekipi je kateri, ki mora igrat, lahko je 1 ali pa celotna ekipa, tak da tudi Veržej ziher ni bela ovca, kolikor vem je kar nekaj igralcev v Veržeju, ki ima sklenjen dogovor o minutaži, oziroma tekmi, se sam igralec se mi je pohvalil.

3 0 Prijavi neprimerno vsebino
      10.02.2015 ob 8:58 gost

Verjetno Gliha ? Ta je že zgubo status reprezentanta, ker foter ne trenira več to ( kategorijo )

10.02.2015 ob 15:13 gost

V reprezentanci ga je trener U.19 zamenjal po enem treningu (ko ni bil več selektor stari Gliha), ter vpoklical, drugega, v Veržej pa kar neke nakladate, vi ga samo mejte!!

4 0 Prijavi neprimerno vsebino
      10.02.2015 ob 9:24 gost

Mi v Veržeju bomo ga natrenirali tako dobro da bo igral za ( U-21)(Gliha)ker v Veržeju se dela najboljše,vse selekcije so najboljše,prva ekipa je pa že 4,leta,v finalu MNZ M.S.Mladinci in kadeti so pa razred zase,najboljši Veržej

10.02.2015 ob 9:40 gost

Dokler boste imeli za trenerja Zikoja,ne boste ispadli,krožijo pa govorice,samo do julija bo v Veržeju,MUURAA,MUURAA,eja,eja

10.02.2015 ob 10:19 gost

Samo toga mutibariča trbej v Muri, pa bo seznam v klube dopunjene.

10.02.2015 ob 14:35 gost