MLADI

Mladi judoisti uspešni na mednarodnem turnirju v Beltincih

10.6.2015

V soboto se je odvijal mednarodni turnir v judu za 6. Pokal Beltinec, na katerem je sodelovalo 226 tekmovalcev iz 27. klubov iz 5 držav (Avstrije, Hrvaške, Ukrajine,  Slovenije in Srbije). Sodelovali so tudi mladi pomurski judoisti in dosegli več odličnih rezultatov.

Rezultati Judo kluba Murska Sobota:

1. mesto so osvojili: Klemen Vinkovič, Matevž Klemenčič, Lovro Zaman, Iva Küplen, Maj Dervarič, Asja Benkič, Kaja Tisa Jažekovič in Vid Lunežnik

2. mesto so osvojili: Jan Huber, Rok Hüll, Nejc Andrejek, Mitja Hüll, David Lang, Ajša Kolarič in Blaž Küplen

3. mesto so osvojili:  Rocky Zakoč, Tilen Zaman, Rok Režonja, Nina Lovenjak, Matic Klemenčič, Boštjan Gungl, Adrijan Horvat, Leonardo Horvat, Bine Banfi in Klemen Bejek

Rezultati Judo kluba Štorkljice Murska Sobota:

1. mesto so osvojili:  Val Kološa, Jaka Balažic, Maša Kos, Elis Lucu, Vid Rančigaj, Gal Bagola, Anej Banko, Teo Banko, Mirijam Golubovič In Bor Berlak

2. mesto so osvojili: Brina Berlak, Jure Biro, Oskar Horvat, Sanja Biro, Jaka Norčič, Jaka Zupančič, Žan Zadravec, Nel Zver In Luka Šajher

3. mesto so osvojili:  Enej Agošton, Lan Banko, Vid Ješovnik, Grega Kerec, Nil Temlin, Lun Štefan Tratnjek, Alex Kulič Habuš, Timotej Lipič Kulič, David Rengeo, Lana Küčan, Jaša Vogrinčič In Anabela Dajč

Rezultati Judo Kluba Beltinci:

1. mesto so osvojili: Alen Tirovič, Žiga Čarni, Gabriel Lipič, Kaja Baler, Vid Rožman, Primož Vehab In Nejc Kalamar

2. mesto so osvojili: Kio Červek, Erik Horvat, Matic Vehab, Kaja Maučec in Jan Špilak

3. mesto so osvojili: Marsel Meleš, Jakob Polesnik, Rok Rožman, Nik Maj Vučko, Tilen Vehab, 2 X Tija Balažek, Kaja Maučec, Žiga Zver, Blaž Zver, Tilen Forjan In Nejc Vöröš