Križevci, 7.10.2015

V nedeljo so Križevci gostili vodilno ekipo 3.SNL vzhod. V sedmem kolu sta se pomerili domača ekipa Križevec in gostujoča ekipa iz Beltinec. Gostje so z minimalno prednostjo pričakovano prišli do treh točk, ter tako prizadejali drugi zaporedni poraz ekipi iz Križevec.

Pred približno 200 navijači, je v ekipi Beltincev blestel Amadej Maroša, ki je dvakrat zadel v prvem polčasu in goste povedel do prednosti dveh zadetkov. Domači so uspeli znižati rezultat 10 minut pred koncem tekme, toda gostje so zadržali prednost enega gola do zadnjega sodnikovega žvižga ter se tako veselili že sedme zaporedne zmage. ND Lušt Beltinci ostajajo na vrhu lestvice še edini neporaženi v 3. SNL vzhod.

Lesoplast Križevci : ND Lušt Beltinci 1:2 (0:2)

Strelci: 0:1 Maroša (30) 0:2 Maroša (33); 1:2 Fujs (79)

LESOPLAST KRIŽEVCI:  Zver, Vegi Kalamar, Lainšček, Kokaš, Hari, Rocner (od 62. Kuronja) , Novak S., Toplek, Gašpar, Vukan (od 58. Škerlak), Šlihthuber (od 73. Fujs).

ND Lušt Beltinci: Küzma, Maroša (od 89. Tkalec M.), Kosi, Zlatar, Horvat (od 57. Lebar), Pavel, Šnajder, Botjak, Koprivica (od 75. Kelenc), Tkalec J., Hartman.

Več fotografij v spodnji galeriji…

07.10.2015 ob 9:23 bravo gost

Križevski nogometaši pa nogomet? To sta dva različna pojma!

3 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      07.10.2015 ob 10:57 gost

Bil na tekmi in križevci so prvi polčas sploh prek sredine nej prišli. Celo tekmo pa so sploh na gol ne strejlali Tisto ka je pa v gol priletelo pa je bila ponesrečena podaja ?

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      07.10.2015 ob 11:50 gost

Prvi polčas rejsan so bili Beltinci bokši, drugi polčas pa bole križevci. Nej mi je bilo vseeno na konce kak so nas stiskavali. Zadnji 20 minut smo čedno do žoge nej mogle. Malo si morejo več vupati dečki iz Križevec, bole napadalno morejo igrate. drugače pa majo dobro ekipo, solidno. Mi pa moremo zmagate Muro če ščemo biti prvaki, drugo ne ostane. San pa bil redno navdušeni kakšni fajn center je to v takšni mali vasi. Pa lidje normalni, nej kak ge indrek.

8 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      07.10.2015 ob 14:13 gost

Točno tako vse dobro o Križevcih tudi jas imam dobre izkušnje z ljudmi ( navijači ) tega kluba in kraja.

07.10.2015 ob 20:35 Ms gost

Kaksi navijaci ?Hm...vem samo za dve navijaski skupini v tej ligi ...ostalo so bolj fan clubi in internetni huligani. ZUTI MARKI SO LE SE PRETEKLOST!!!!

07.10.2015 ob 21:05 yo gost

Beltinci povozili Slatino (pokal) 5:0;Muri pa se lekar proti STARCEM ni izšlo,poraz na penale....

07.10.2015 ob 21:49 gost

Beltinci so zakon v prekmurje!

07.10.2015 ob 22:58 gost

starci so pokazali kak se špila fuzbal sami izkušeni nogometaši srsmota članski ekipi ka so nej mogli zmagati 90.minut cifer tebe je čas povozo v nogometi in ka je navidiko novi trener trenevski in v beltincaj de zelo teška tekma in vse čestitke veteranom za borbeno igro in zmago po enajst metrovkaj

08.10.2015 ob 8:27 gost

Moja MURA,nas ne zanima pokal,samo prvenstvo,v nedeljo boste videli pravo Muro,v pokalu nihče ne more preko Veržeja,nažalost,brez veze se trudit v pokalu

08.10.2015 ob 15:55 gost

lollllllllllllllllllllllllll, kda ste pa Gorico premagali te pa je bil pokal zakon. Pa ka že zdaj se veržeja bojite? Kak te pa te v prvo ligo prišli?

08.10.2015 ob 8:38 gost

he,he,Veržej je klasa,da se ga bojite,zopet bi vam gor nadevali v pokalu,boljše je ispasti,pravilno,tudi Beltinci do dobili porcijo,v pokalu od Veržeja,he.he,strah me je he,he,

08.10.2015 ob 8:59 gost

Ne ne bojo gor dobili Veržej se želi rešiti bokala dovolj imajo poškodb in težkih tekem imajo prav.