https://www.facebook.com/SR%C5%A0A-parketarstvo-in-trgovina-482767995154662/
https://www.saubermacher-komunala.si/
http://www.gtz.si/
http://www.ac-andrejek.si/
http://www.m-energetika.si/
https://www.minicom.si/
https://www.pomurec.com/vsebina/50328/Za_praznike_se_zahvalite_na_Pomurec_com
http://www.tisina.si/
http://avtorajh.eu/
https://www.puconci.si/
https://www.kobilje.si/
https://www.facebook.com/Cvetli%C4%8Darna-Andreja-380603335338336/
http://www.kit-zizki.com/
https://www.gornji-petrovci.si/obcina/
http://www.center-maximus.si/si/

OSTALI ŠPORTI

V Predanovcih bo potekalo klubsko Evopsko prvenstvo hokeja na travi Challenge IV

Predanovci, 31.5.2017  

Hokejski klub Triglav Predanovci je v letošnjem letu ponovno pridobilo zaupanje Evropske Hokejske Zveze - EHF za organizacijo EVROPSKEGA PRVENSTVA EuroHockey Challenge IV (M) od 2. do 5. junija, kjer se bodo pomerila tudi domača ekipa.

Poleg SK Triglav Predanovci bodo nastopili še Seinäjoki United iz Finske, Napeos Apollon HC iz Grčije, Mortensrud-Aker SK iz Norveške, Floriana Young Stars iz Malte, HC Stick General Toshevo iz Bolgarije ter Start Berdyscev Region iz Ukrajine. Predanovski hokejisti bodo v skupini B skupaj z Grki, Maltežani in Ukrajinci.


V Predanovcih upajo, da bodo uspešni promotorji naše države, regije, občine in gospodarstva ter da bodo uspeli doseči zadane cilje.

 

Celoten razpored:

Petek, 2. junij 2017

13.30  A  Seinäjoki United : HC Stick General Toshevo
15.45  B  Napeos Apollon HC : Start Berdyscev Region
18.00  B  Floriana Young Stars : SK Triglav Predanovci

Sobota, 3. junij 2017

13.30  A  Mortensrud-Aker SK : Seinäjoki United
15.45  B  Floriana Young Stars : Napeos Apollon HC
18.00  B  Start Berdyscev Region : SK Triglav Predanovci

Nedelja, 4. junij 2017

13.30  A  HC Stick General Toshevo : Mortensrud-Aker SK
15.45  B  Start Berdyscev Region : Floriana Young Stars
18.00  B  Napeos Apollon HC : SK Triglav Predanovci

Ponedeljek, 5. junij 2017

08.30  tretji iz skupine A : četrti iz skupine B
10.45  prvi iz skupine B : drugi iz skupine A
13.00  prvi iz skupine A : drugi iz skupine B
15.00  razglasitev rezultatov in podelitev nagrad

    Fotogalerija