Nafta do zmage v gosteh

5.10.2017

V Športnem parku Zarica v Kranju je bila včeraj odigrana preložena tekma 6. kroga 2. SNL, kjer sta se pomerili ekipi NK Zarica Kranj in NK Nafta 1903. Nogometaši lendavske Nafte so se iz Kranja vrnili s polnim izkupičkom.

NK Zarica Kranj : NK Nafta 1903  1 : 4 (1 : 2)

(Monjac 2x, Grabant, Roginić)

Igra obeh ekip je bila, predvsem v prvem polčasu, enakovredna. Nogometaši lendavske Nafte so prvih 45 minut zaključili z minimalnim vodstvom 1 : 2. Sledil je drugi polčas, v katerem je prevladovala gostujoča ekipa. Modro-belim je v drugem delu tekme uspelo še dvakrat zatresti mrežo in s tem priti do prve gostujoče zmage v novi sezoni.

Včerajšnja enajsterica NK Nafta 1903:

V soboto, 7. oktobra 2017, čaka lendavčane gostovanje v Rogaški Slatini, kjer se bodo pomerili z ekipo Rogaške, ki je trenutno zadnjeuvrščena na lestvici.