http://www.ac-andrejek.si/
https://www.facebook.com/SR%C5%A0A-parketarstvo-in-trgovina-482767995154662/
http://www.gtz.si/
https://www.saubermacher-komunala.si/
http://www.m-energetika.si/
https://www.pomurec.com/vsebina/50328/Za_praznike_se_zahvalite_na_Pomurec_com
https://www.puconci.si/
http://avtorajh.eu/
http://www.tisina.si/
https://www.kobilje.si/
https://www.facebook.com/Cvetli%C4%8Darna-Andreja-380603335338336/
https://www.gornji-petrovci.si/obcina/
http://www.center-maximus.si/si/
http://www.kit-zizki.com/

NOGOMET

POM-NOGOMET: Odranci premagali Grad, remi Čarde in Tromejnika, golijada Bistrice proti Šalovcem

26.4.2011  

Objavljamo rezultate in podrobnosti z nogometnih tekem minulega vikenda v 3. SNL vzhod, Pomurski nogometni ligi, ter rezultate 1. in 2. MNL Murska Sobota in dveh lig malega nogometa.

Na Pomurec.com redno spremljamo dogajanje na pomurskih nogometnih zelenicah. Posebno pozornost v obliki reportaž s tekem in objave rezultatov posvečamo pomurskim nogometnim nižjeligašem. Vsak vikend!

3. SNL VZHOD

Čarda : Tromejnik G-Kalamar 0:0 (0:0)

Gledalcev: 500 

Čarda: Prša, Horvat B., Kerčmar, Pavel D. (Cipot), Vrečič, Puhan, Horvat Z., Kranjc U., Tompa, Zadravec, Atanasov (Tompa), Grah  

Tromejnik G-Kalamar: Škrbič, Mešič, Sukič, Lepoša (Forjanič), Bukovec, Kous, Čontala, Radikovič (Bokan), Kous, Horvat, Nemec (Navotnik) 

--------------------------

Grad : Odranci 0:1 (0:0)

Fotografije s tekme najdete TUKAJ.

Gledalcev: 500

Strelec: 0:1 Jerebic (85)

Grad: Nemec, Bernjak, Krančič (Recek), Krpič (Recek), Sukič, Baler, Banfi, Stošić, Fujs (Sukič), Pucko, Šiško

Odranci: Gonc, Tompa, Zlatar, Horvat, Tkalec (Gostan), Žerdin, Gonc J., Raduha, Sreš, Jerebic , Zelko

-------------------------

Simer Šampion : Tehnostroj Veržej 2:1 (0:0)

Gledalcev: 60

Strelci: 1:0 Kožar (51), 2:0 Omanovič (62), 2:1 Vinkovič (65)

Tehnostroj Veržej: Hozjan, Turk, Hodnik, Dirnbek, Koder, Gašperšič, Vinkovič, Kaučič (Trstenjak), Karlovčec, Nedižavec (Štrakl), Sunčič (Kavaš) 

--------------------------

Ostali rezultati:

Malečnik : Stojnci 4:1 (2:0)

Zreče : Paloma 0:0 (0:0)

MU Šentjur : Kovinar Štore 1:3 (0:2)

Koroška Dravograd : Aha Emmi Bistrica 0:0 (0:0) 


Lestvica:

1

Odranci

47

2

Simer Šampion

40

3

NK Kovinar Štore

36

4

NK Tromejnik G-Kalamar

32

5

Čarda

28

6

Malečnik

27

7

NK Koroška Dravograd

26

8

Grad

24

9

Zreče

21

10

Stojnci

21

11

Paloma

20

12

NK Tehnostroj Veržej

19

13

NK Aha Emmi Bistrica

17

14

MU Šentjur

12

-------------------------------------

POMURSKA NOGOMETNA LIGA

Hodoš : Kema Puconci 1:0 (0:0)

Gledalcev: 130

Strelec: 1:0 Toth A. (60) 

Kema Puconci: Fartelj, Poredoš, Kuronja, Budja G, Budja B., Bačič, Gomboši, Faršang, Dani, Kuzma (Huber), Preininger

Hodoš:Lainšček, Roman, Zelko (Huber), Toth, Sandor, Kutoš, Kiss, Šnepf (Vlaj), Fartek, Tamaško, Škerlak (Toth G)

-----------------------------

GMT Bogojina : Gančani 2:3 (1:1)

Gledalcev: 200

Strelci: 1:0 Gregorec (30), 1:1 Zadravec (37), 1:2 Dravec (72) 1:3 Dravec (86), 2:3 Rituper (89)

GMT Bogojina: Malačič, Puhan, Rituper, Gregorec, Ošlaj, Recek, Kocet, Škedelj (Rac), Sovič (Casar), Černela,  Godvajs

Gančani: Štaus, Bedek, Sraka, Horvat, Tivadar D., Tivadar M., Zadravec (Horvat), Palatin (Cifer), Dugonjić (Tratnjek), Felicijan, Breznik, Dravec (Žižek)

-----------------------------

Črenšovci : Dobrovnik 2:5 (0:2)

Gledalcev: 120

Strelci: 0:1 Horvat D. (16), 0:2 Kociper (37), 0:3 Kociper (52), 0:4 Piberčnik (65), 1:4 Kolarič (68), 1:5 Piberčnik (75), 2:5 Kolarič (90)

Črenšovci:  Ternar, Dražnik, Šobak (Horvat), Horvat (Torma), Časar (Tompa), Horvat, Virag, Kustec, Plej (Halas), Cigan, Kolarič

Dobrovnik: Kovač, Dezso, Kološa, Piberčnik, Horvath P. (Bojnec), Solarič (Petkovič), Kociper (Zemljič), Torma (Gjergjek), Horvath J., Horvat D., Laslo (Somi)

------------------------------

Hotiza : Bakovci 4:0 (2:0)

Gledalcev: 200

Strelci: 1:0 Čurin (8), 2:0 Vori (16), 3:0 Čurin (73), 4:0 Vida (85)

Hotiza: Žižek, Cigan, Kotnjek (Tibaut), Kranjec (Horvat), Čurin (Antolin), Hozjan (Köveš), Vida, Vori  (Horvat), Doma, Vugrinec, Gyerkeš

Bakovci: Klanfar, Bencak A., Vurcer, Žido, Radulovič, Bencak B., Nemec (Lukač), Stojanovič (Horvat), Tratnjek, Potrč, Vukovič (Vöröš),

------------------------------ 

Petišovci : Ljutomer 2:2 (2:2)

Gledalcev: 80

Strelci: 1:0 Sebök (20), 1:1 Mihalič (22),1:2 Mihalič (28), 2:2 Sebök (33)

Petišovci: Molnar, Balla, Szentgyorgyvolgyi, Deak, Herceg, Goncz, Mavriček, Csonka, Sebök, Somogyi, Gerenčer 

Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Plečko, Kuzmanovski, Žnidarič, Rudolf (Majerič), Jelen (Munda), Vogrinec, Smodiš (Kardinar), Žinko, Mihalič (Kocbek)

-----------------------------

Rakičan : Turnišče 2:0 (0:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Godvajs (70), 2:0 Godvajs (80)

Rakičan: Vuzem, Žekš, Bagari, Vouri (Opec), Bagari, Godvajs, Kupčič, Jančar (Nemec), Karas (Frčko), Ropoša (Duh), Botjak (Rajnar)

Turnišče: Lebar, Sobočan, Mertik,, Kulčar (Fuks), Šermen, Horvat, Prša (Žalik), Verbančič, Koren, Bertalanič , Fuks (Koznicov)

-----------------------------

Virs Bistrica : Šalovci 9:0 (3:0) 

Gledalcev: 220 

Strelci: 1:0, 2:0, 3:0 Zver (22, 29,35), 4:0 Graj (56, 60), 6:0 Biro (72), 7:0 Grabar (76), 8:0 Šimonka (85), 9:0 Žugelj (88) 

Virs Bistrica: Vučko (Štefanec), Šimonka, Maučec (Kelenc), Godina, Maučec, Zver, Grabar, Lazar (Hozjan), Kolenko,(Biro) Žugelj, Graj (Pozdravec)

Šalovci: Škalič L. (Gašpar), Štefanicki (Korpič), Vuzem, Lepoša S., Lepoša M., Kerčmar, Horvat (Pirc), Pondelek, Cener (Kovač), Korpič (Verner), Grkinič

 

Lestvica:

1

Rakičan

48

2

Hotiza

42

3

Črenšovci

33

4

Virs Bistrica

32

5

Hodoš

31

6

Kema Puconci

26

7

Dobrovnik

25

8

Turnišče

25

9

Gančani

25

10

Ljutomer

25

11

GMT Bogojina

24

12

Šalovci

21

13

Petišovci

9

14

Bakovci

8

-------------------------------

I. MNL LENDAVA

Nafta veterani : Polana 2:0 (1:0)

Olimpija Dolga vas : Žitkovci 0:2 (0:0)

Zvezda Dolina : VeteraniTurnišče 1:4 (1:3)

Nedelica : Graničar 0:2 (0:2)

Renkovci : Panonija 1:2 (1:0)

Čentiba : Kobilje 2:3 (2:2)

Mostje : Kapca 5:0 (2:0)

 

Lestvica:

1

Kobilje

43

2

Nafta veterani

42

3

Čentiba

36

4

Panonija

36

5

Graničar

31

6

Mostje

30

7

Nedelica

30

8

Renkovci

29

9

VeteraniTurnišče

28

10

Polana

23

11

Olimpija Dolga vas

23

12

Žitkovci

14

13

Kapca

9

14

Zvezda Dolina

3

-----------------------------------

I. MNL MURSKA SOBOTA

 

Lipa : Roma 5:1 (3:0)

Slatina : ŠD Cven 4:0 (1:0)

Apače: Serdica Kl.Šinko 3:0 (3:0)

ND Agroservis Beltinci : Dokležovje 2:1 (1:1)

Tišina : Aqua-Ižakovci 0:4 (0:2)

 

Lestvica:

1

Apače

37

2

ND Agroservis Beltinci

33

3

Slatina

31

4

Dokležovje

25

5

Serdica Kl. Šinko

23

6

Aqua Ižakovci

21

7

Tišina

19

8

ŠD NK Pušča

18

9

Roma

16

10

Lesoplast Križevci

14

11

Lipa

10

12

ŠD Cven

9

-----------------------------

II. MNL MURSKA SOBOTA 

Bratonci : ŠNK Radgona 2:0 (0:0)

ŠD NK Rotunda : NK Goričanka 1:5 (0:4)

Cankova : Bel-teh Čarda 2:1 (1:0)

 

Lestvica:

1

NK Goričanka

27

2

ŠNK Radgona

23

3

Bratonci

22

4

ŠD NK Rotunda

20

5

Bel-teh Čarda

10

6

Cankova

8

------------------------------

LIGA MALEGA NOGOMETA SPARTACUS

KMN NEMČAVCI : KMN METEOR MELINCI 3 : 10

KMN BULLS APAČE : BAKOVCI 5 : 1

ŠD TRNJE : KMN KAMENCI 5 : 4

KMN INTER ČRENŠOVCI : LISSA DOKLEŽOVJE 0 : 0

KMN MLADIH ODRANCI : VEČESLAVCI 0 : 0

KMN VIDEM- GOSTILNA PRI MAJI : KMN OLD BOYS M.SOBOTA 1 : 6


Lestvica:

1

SUHI VRH

16

39

2

KMN BULLS APAČE

16

36

3

KMN OLD BOYS M.SOBOTA

17

35

4

KMN METEOR MELINCI

16

28

5

ŠD TRNJE

16

28

6

KMN INTER ČRENŠOVCI

15

26

7

KMN NEMČAVCI

16

25

8

KMN VIDEM- GOSTILNA PRI MAJI

16

24

9

KMN MLADIH ODRANCI

16

18

10

BAKOVCI

17

15

11

KMN KAMENCI

15

12

12

LISSA DOKLEŽOVJE

12

6

13

VEČESLAVCI

14

6

-------------------------------

ASFALTNA A LIGA

LIPOVCI : TURNIŠČE 2 : 1

ODRANCI : SLOVAN M.SOBOTA 0 : 0

NK 13 M.SOBOTA : RAKIČAN 2 : 2

MURA-KROG : ŠD KRAŠČI 09 5 : 3

KMN PANONSKA : ŠD PIKO ROPOČA 9 : 2

KMN BANGLADEŠ M.SOBOTA : BELTINCI 2 : 2

 

Lestvica:

1

TURNIŠČE

14

34

2

MURA-KROG

14

30

3

RAKIČAN

14

29

4

BELTINCI

14

28

5

NK 13 M.SOBOTA

14

24

6

KMN BANGLADEŠ M.SOBOTA

14

20

7

ODRANCI

13

19

8

KMN PANONSKA

14

19

9

LIPOVCI

14

11

10

SLOVAN M.SOBOTA

13

10

11

ŠD PIKO ROPOČA

14

7

12

ŠD KRAŠČI 09

14

6

Rezultati Ravenske lige malega nogometa še niso uradno objavljeni.

Fotografije s tekme KMN Gradišče : ŠD Tropovci-Tišina najdete TUKAJ.

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.