Murska Sobota, 26.5.2018

Danes, 26. maja 2018, se je v Športnem parku Zarica v Kranju, odigrala zadnja tekma 2. SNL med Zarico Kranj in NŠ Mura. Zmagala je NŠ Mura z rezultatom 0:5.

NK Zarica Kranj : NŠ Mura   0:5  (0:0)

(49. min Maruško, 55. min Šlak, 65. min Maruško, 75. min Kouter, 86. min Maroša)

Črno-beli so pričeli s postavo: Šafarić (vratar), Pucko, Žiger, Lukač, Kous, Lorbek, Maruško, Kouter, Karničnik, Šušnjara in Sirk.

Prvi polčas se je končal z rezultatom 0:0.

V polčasu je prišlo do menjave pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Žan Karničnik, v igro pa je vstopil Sebastjan Šlak. V 49. minuti vodstvo črno-belih z rezultatom 0:1. Strelec zadetka je bil Matic Maruško. V 55. minuti je bilo višanje vodstva črno-belih na 0:2. Strelec zadetka je bil Sebastjan Šlak. V 65. minuti 0:3 za črno-bele. Svoj drugi zadetek je na tekmi dosegel Matic Maruško. V 69. minuti je bila druga menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Rok Sirk, v igro pa je vstopil Amadej Maroša. V 75. minuti je bilo ponovno višanje vodstva črno-belih na 0:4. Strelec zadetka je bil Nino Kouter. V 76. minuti je bila še zadnja menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel strelec dveh zadetkov Matic Maruško, v igro pa je vstopil Filip Perčić. V 86. minuti 0:5 za črno-bele. Strelec zadetka je bil Amadej Maroša.

Tekma se je končala z zmago črno-belih, z rezultatom 0:5.

Posnetek tekme si lahko ogledate spodaj.