Muraši premagali Beltince

Beltinci, 10.7.2018

Članska ekipa Mure je danes v Beltincih odigrala peto pripravljalno tekmo. Muraši so se pomerili z domačini, novopečenimi drugoligaši in zmagali.

ND Beltinci : NŠ Mura 0 : 2 (0 : 0)

Za Muro so tekmo pričeli: Kristjan Matošević (vratar), Klemen Pucko, Siyar Kepir, Borut Lukač, Žan Karničnik, Nik Lorbek, Alen Kozar, Tomi Horvat, Mihael Rebernik, Sebastjan Šlak in Rok Sirk.

V 8. minuti je Alen Kozar iz enajstmetrovke nastreljal vratnico.

V 32. minuti vodstvo Mure z 0:1, zadel je Mihael Rebernik.

Ob polčasu dve menjavi pri Muri. Namesto Kepirja je v igro vstopil Dejan Kurbus, namesto Kozarja pa Luka Sočič.

V 55. minuti povišanje vodstva Mure. Še drugič je zadel Mihael Rebernik.

V 61. minuti namesto Pucka vstopa Klemen Šturm. V 73. minuti pet menjav v ekipi Mure. Namesto Sirka, Šlaka, Horvata, Lukača in Karničnika vstopajo Amadej Maroša, Luka Šušnjara, Nino Kouter, Aleksandar Bošković in Žiga Kous. V 79. minuti namesto Rebernika in Lorbka vstopata Luka Bobičanec in Matic Maruško.

Tekma se je končala z zmago Mure z 0 : 2, dvakrat je zadel Mihael Rebernik.

10.07.2018 ob 21:10 karakatič gost

bil na tekmi in morem povedati da ta turek ni okrepitev,povprečen igralec,rebernik je okrepitev,šturm premajhen in po mojem mnenju težko dodana vrednost ekipi,sicer je evidentno,da muri manjka res vrhunski napadalec,ki bi iz polpriložnosti znal zadeti,to bo problem,drugače solidna igra in solidna ekipa,težko jo je oceniti koliko je realno vredna,že tekma proti triglavu bo pokazala realno vrednost ekipe,kam spada,ker triglav bo konkurent za obstanek...

7 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        10.07.2018 ob 22:42 BP gost

te pa povej ka je kaj dosta napravo rebernik? teva 2 gola ka je dau? turek je pa fejst solidno odšpilo v obrambe, pa glede na njegovo "velikost" je skoro vsake skok daubo. se pa strinjan glede štuma ka je malo male za prvo ligo, pa ka bi trbelo enga pravoga napadalca

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
        11.07.2018 ob 22:23 vanek gost

pisanje pod lazno identiteto zna biti zoperna stvar...So že padale tudi tožbe zaradi tega...

10.07.2018 ob 21:14 gost

Ges bi samo dodao,ka je mura gnes malo podcenila beltince, ker vace ne bi vecino tekme spilal z drugokategornike... pa tuj kelko so naprej zastrerale, se zdaj bi kamot blo 5:0. Mislen, ka ce mura dobij dobro spico in se uigra de zelo zanimiva v 1 lige

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        10.07.2018 ob 22:39 BP gost

kakšo podcenjevanje?? saj pa vse tekme špilajo z mejšano postavo, ker se pač išče tista prava enajsterica za 1. postavo, tak je blo prote mattersburge, urale itd..

10.07.2018 ob 22:22 Pfg gost

Pa gda mislijo spico pripelati?decembra??

10.07.2018 ob 22:23 Fff gost

Zakoj stare slike, vasa vec nega ... dajte raje clanek brez slik objavite kak pa nekse izpred pol leta. Drugace je pa mura spilala z 1.postavo, klop je kera je 3x mocnejsa od beltinske prve postave. Ka je bo dale o beltinski klopi pa murini. Predlagan ka navijamo vsaki za svojo ligo in ne mesamo vse povprek ker znamo kak je realno stanje.

2 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        10.07.2018 ob 22:37 BP gost

bobičanec, kous, kouter, maruško, boškovič.. tej so sidele do 70min. tak ka ne pije blesarij, ka je mura špilala s 1.postavo!!

5 0 Prijavi neprimerno vsebino
      10.07.2018 ob 22:41 gost

Dosti soliden rezultat za Beltince,2-0.poraz ki se je pričakoval,kajti to je bila za Beltince prva tekma,Mura je pokazala da ima dosti kvalitetnih igralcev,z to ekipo bo Mura v zgornjem delu prve lige.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        10.07.2018 ob 23:06 gost

PF-PF ka si nouri zdrogejrani Mura v zgornoj deli aja lestvico maš obrnjeno. Beltince 1 ligo puno betežnih.

1 4 Prijavi neprimerno vsebino
        11.07.2018 ob 11:43 Karamarko gost

"Beltince 1 ligo puno betežnih."Ge se somo pitan kak so eni lejko osnovno šolo končali?Glede na to kakše klobase sestavlajo je najbrž bila vmejs podkupnina pa poznanstvo.

10.07.2018 ob 22:48 gost

Cestitke Beltincem.Drugo leto 1.Liga

3 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.07.2018 ob 7:55 gost

Dober dan Sem bil na tekmi in to kaj je Mura prikazala,je žalostno.Razen teka,vse ostalo NIČ,pa ne pisat prva pa druga postava,ti vsi trenirajo skupaj,potem pa bi naj šimek dal udararno enajterico od začetka. Srečno v prvi ligi.

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.07.2018 ob 8:39 marko gost

Se ne bi spodobilo, ka bi napisali poatavo Beltinec, či se že nekaj idete?

7 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.07.2018 ob 9:26 gost

takšnih nepopolnih in amaterskih prispevkov ne dajajte več gor...pomurec mislin ka boš šel na block

6 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        11.07.2018 ob 10:19 gost

Ni važno kaj zgoraj napiše pomembno je , da lahko pokomentiramo in izvemo marsikaj , pohvalno POMUREC tako naprej.

1 6 Prijavi neprimerno vsebino
      11.07.2018 ob 9:35 imre gost

Mura bo eno sezono v prvi ligi in nič več,ker niso zreli in dorasli za prvo ligo .

2 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.07.2018 ob 11:23 gost

Zakaj pa ne napišete,da je za Beltince v drugem polčaso branil Murin novi golman,kateri je vse strele Murinim igralcan obranil,kjer drugače bi bilo par golov več.

0 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        11.07.2018 ob 12:28 gost

Zadnjih 30 minut tekme je za Beltince brano Niko Serec. Lani mladinec Mure in nej Nevistić. Serec je šou zaj nazaj v Beltince in pokazo je ka si zasluži mesto prvoga golmana v 2. SNL. Velki, močen, fčera je rejšo vsaj 3 gole!

8 0 Prijavi neprimerno vsebino
      11.07.2018 ob 13:44 gost

TI SI RESAN TELE KA SI NA TE KOMENTAR DAU MINUS,OČITNO SI NEJ BUL NATEKMI SOBOŠKI LELEK,AMPAK PRI ŠANKI.

11.07.2018 ob 14:08 gost

mura iz murskog stedišča je boljša od nš mure

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.07.2018 ob 16:13 gost

Sramota za pomurec.com da napišete samo postavo gostujoče ekipe, domačina pa ne. Res vas je lahko sram. Se vidi da forsirate samo Muro. Vsi ostali klubi za vas ne pomenijo nič.

11.07.2018 ob 18:05 gost

Mura špilala večje del tekme z rezervame, večina prvotimcov je špilala zadnjeh 10 do 20 minut, pa še dosta šans so mimo zbrsale, tak ka zato tak nizek rezultat. Mura na dobroj pote, falij samo še en prave napadalec, beltince pa tuj verjetno zadosta dobre, ka do obstale v 2 lige.

12.07.2018 ob 16:15 gost

Beltinci z tremi treningi zelo dobro igrali proti dobri Muri.nej kak Cuzeki.14-0.sramota

12.07.2018 ob 17:29 gost

Daj no 3 treninge Veržej že trenira drug teden,,ne ga lomit 2 liga prične čez 25 dni.

12.07.2018 ob 22:29 gost