Ljutomer, 18.7.2018

Nogometaši Ljutomera so včeraj odigrali že tretjo pripravljalno tekmo v tem ciklusu priprav. Gostili so člansko ekipo Mure, za katere je bila to zadnja pripravljalna tekma pred pričetkom prvoligaškega prvenstva.

NK Ljutomer : NŠ Mura 0 : 9 (0 : 1)

Prvi zadetek je s prostega strela, v 18. minuti, zadel Žiga Kous. Prvi polčas se je konča z vodstvom Mure za 0:1.

V 58. minuti vodstvo Mure z 0:2. Zadetek je dosegel Aleksandar Bošković.

V 68. minuti je za 0:3 zadel Rok Sirk. V 72. minuti je na 0:4 povišal Nino Kouter.

V 74. minuti je z glavo zadel Luka Bobičanec. V 79. minuti je drugič zadel Rok Sirk.

V 80. minuti je na 0:7 povišal Mihael Rebernik. V 83. minuti je zadel Luka Bobičanec in v 84. minuti za 0:9. še Nino Kouter.

Tekma se je končala z visoko zmago Mure z 0:9.

18.07.2018 ob 9:59 gost

Prvi polčas skoraj enakovredna igra v drugem Mura z odarno enajsterico Ljutomer z rezervisti pa sem vse napisal.

6 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.07.2018 ob 11:42 Ljutomerčan gost

Čestitke Muri za pravi, profesionalni pristop. Ekipa je mlada in jo je potrebno vzpodbujati in ji stati ob strani na vsaki tekmi. Kvaliteta je bila seveda na strani Mure ampak je potrebno pohvaliti Ljutomersko, zelo mlado ekipo, ki je do 70.minute, do rezultata 3:0 izredno dobro parirala Muri, neekajkrat pritisnila Murinno zadnjo linijo ter si ustvarila nekaj priloznosti. Žal Ljutomer nima kvalitetnih menjav. Muri pa seveda vso srečo v prvi ligi, tudi prleki bomo navijali za vas na Fazaneriji. Lp

20 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.07.2018 ob 12:15 TNT gost

To je pravi odnos, ko ti je sosed prijatelj ne pa največji sovražnik, čeprav sta na športnem poligonu nasprotnika.

9 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.07.2018 ob 12:55 Strasna gorgona gost

Tako je,tak je pravi odnos do sosedov klubov,navijati je potrebno za vse ne pa zaliti,tako kot naftini navijaci,ki to v resnici sploh niso...nic drugega ne znajo kot zaliti,kar je primitivno in nizkotno,potrebno je vsem sportno cestitati in v dobrobit prekmurskega nogometa navijati za vse...

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.07.2018 ob 13:06 prlek gost

Končno enkrat pametni komentarji. Bodimo si dobri, držimo skupaj in se spodbujajmo. Tudi jaz bom navijal za Muro v 1. ligi.

7 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.07.2018 ob 13:58 Prlek 2 gost

Jaz bom pa navija za Maribor, ker mi po žilah teče štajerska kri.

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.07.2018 ob 15:22 gost

To je pravilno imamo končno prvoligaša ka stopimo skupaj navijamo in pokažemo Sloveniji da se dober nogomet igra tudi v Prekmurji vsi na tekmo ka do videli kako se navija in da bomo vzgled celi Sloveniji

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.07.2018 ob 15:23 prlek 2 gost

Ke te zaj? Prekmurci ljubosumni, a za druge se neja sme navijat kak za muro? Res ste fuknjeni, pokazali ste svoj pravi sebični obraz, kar je bil tudi namen mojega komentarja..:-)

1 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.07.2018 ob 15:33 doboška gost

Ge mo tudi navijala za prekmurec klub, gvišno nej za prlek.ajmo Dobronak...

19.07.2018 ob 8:52 gost

Včeraj Mura - k : Veržej-m 1: 3 Veržej je igral toliko kolikor je trebelo za zmago. Pred tednom je Veržej tudi premagal Ptujčane kadeti in mladinci oba prvoligaša

19.07.2018 ob 10:17 gost

Ej prleki prleki, sobočanci se z prlekov delajo norca pa vas ponižujejo, vi pa za njih navijate, ne vem kaj si naj mislim, narobe svet. Pa kaj ste vi štajerci ali soboški hlapci, bog vas nema rad. Te pa se čudite, ka vas Mariborčaniy nimajo za štajerce seveda, če pa za Muro navijate.

19.07.2018 ob 12:25 --- gost

Prekmurci oz. sobočanci, nejsmo nikoli bili proti Veržeji ali veržejskomi fuzbali. So/ste pa lendavčani štajerski hlapci oz hlapci od Viol. Telko o ton.

19.07.2018 ob 13:06 gost

Kar sem včeraj videl na tekmi kadetov in mladincev Veržeja in Mure je bilo zelo slabo in to z Murine strani saj niso pokazali nic in to bi naj bila 1liga,decki niso sposobni igrati v 1ligi.

19.07.2018 ob 14:12 gost

Zakaj pa murini kadeti ne igrajo s svojimi vrstniki? A se bojijo, da bodo izgubili proti tistim, ki so bili izgnani? V Veržeju se redno trenira

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
        19.07.2018 ob 14:30 gost

Ja tak se to dela v Muri. Do U15 še nekak pridejo, te pa deco v rit nabršejo. Vsako leto ena in ista pesem. Fala lepa in nasvidanje. Če nemaš pravoga priimka ali funkcije, ali štoj koga pozna ali ne pozna, te treneri niti ne povohajo, naj ka bi se trujdili, ka bi čim boukše potegnoli iz izgralca. O teh mladinskih trenerih pa itak škoda zgublati besed, niti eden nema pedagoškoga znanja. Ali tak pač je fuzbal

1 2 Prijavi neprimerno vsebino
      19.07.2018 ob 16:25 gost

to je v večini večjih klubov tako,raznorazni trenerji so v klubih po poznanstvu ne pa po strokovnosti v murini kadetski ekipi so 3-4 igralci,ki mogoč bi lahko bili rezerve v kakšni prvoligaški resni ekipi ,ostalo pa žalost, na daleč se vidi da nekateri morajo igrati zaradi priimkov ali vez ali boljšega odnosa s trenerjem, tudi ne razumem kako 16letnik lahko sodniku norce tala

20.07.2018 ob 12:50 Gerek gost

To kaj sem jas gledal te Veržejske dečke U-16 U-18 imajo velike možnosti , da bodo prvaki in postali prvoligaši, verjetno, da tu delajo dobro in bolj pošteno do pubecov nenazadnje so starši videti bolj zadovoljni .

21.07.2018 ob 6:26 gost

ne more in ne sme biti Veržej prvak,je preveč drugih večjih klubov ,že nzs tako zlobira in večji klubi, da tudi sodniki morjo piskat večjim klubom v korist. v2mlad.in kadet ligi je Rudar ,Nafta,Simer,kateri morajo biti više

21.07.2018 ob 11:26 gost

Znaš dečki majo zadnjo besedo pa tej Rudar pa Simer Nafta gor ali doj. Sodniki v tej ligi dosta ne kiksajo telko v vednost.

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      21.07.2018 ob 22:52 gost

Dečki so gnes razturali prvoligaša. Če iz Kidričovoga nebi prišli z dodatno ekipo, bi zmaga bila Veržejska. Bravo dečki