9.9.2018

V nedeljo, 9. septembra, je ob 16. uri v Športnem parku Beltinci bilo odigrano srečanje šestega kroga 2.SNL, kjer so se domači Beltinci pomerili z gostujočo Ilirijo iz Ljubljane in jo pred nekaj več kot 300 gledalci ugnali s kar 5 : 1.

Beltinci - Ilirija 5 : 1 (1 : 1)
(Trstenjak 10., Ropoša 51., 54., Tkalec 77., Ciglarič 82.; Corn 39)

V Beltincih je to nedeljo gostovala Ljubljanska Ilirija, ki se iz Prekmurja domov vrača s kar petimi zadetki v svoji mreži. Že v začetku srečanja so prevlado na igrišču pokazali domačini, ki so že v uvodnih minutah sprožili nekaj nevarnih strelov proti vratom gostujočega vratarja, le ta je vse do desete minute mrežo ohranil nedotaknjeno, takrat pa ga je iz bližine po lepo izvedeni akciji premagala Jernej Trstenjak. Gostje so nato močneje stopili na žogo in si priigrali nekaj lepih priložnosti za izenačenje, najlepšo je z odličnim posredovanjem preprečil Domen Zver. Ljubljančani so se kljub temu v prvem polačsu veselili zadetka, ko je v 39. minuti Marko Maučec v bližini svojega kazenskega prostora storil prekršek in si s tem prislužil rumeni karton, gostom pa podaril prosti strel. Iz dobrih dvajsetih metrov je neubranjljivo streljal Jaka Corn.

Kot v prvem, tako v drugem so boljše začeli domačini, ki so po lepi akciji v 51. minuti prišli do vodstva, ko je gostujočega vratarja premagal Rok Ropoša. Le tri minute za svojim prvim zadetkom, je Rok Ropoša še enkrat uspel premegati gostujočega vratarja in Beltince popeljal v vodstvo s tri proti ena. Naslednje povišanje vodstva je sledilo v 77. minuti, ko je zadel Jernej Tkalec. Izid srečanja pa je v 82. minuti z atraktivnim lobom postavil Luka Ciglarič.

Beltinci so se s to zmago povzpeli na peto mesto ligaške razvrstitve in imajo za vodilnimi klubi le tri točke zaostanka.

09.09.2018 ob 21:25 gost

Čestitke Boltincom,tudi z domačimi dečki gre v drugi ligi,Čestitke za lepo zmago.

28 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.09.2018 ob 22:44 DEBELI FUKJENEC gost

Bravo. Tako se špila.

22 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.09.2018 ob 22:57 gost

Bravo domači pojge,prvi polčas sreča,drugi polčas RRAASSTTUURRRR.žuti,žuti.

21 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.09.2018 ob 23:12 gost

Kak je pa NAFTA odigrala.

10.09.2018 ob 8:02 Sodnik gost

Odlično, Fridela je postavo maestralno taktiko in načrt kako priti do zmage, samo jih je sodnik zaje*o tak kak fsako tekmo do zdaj, ker drugače bi oni meli vse zmage, ker oni so oh in sploh

2 2 Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 7:41 gost

Bravo Beltinci! Bi si pa zaslužili več gledalcev, kaj je vzrok? Cena ali bojazen pred porazi ali pa ni več take povezanosti?

18 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 7:47 gost

Kje so tisti strokovnjaki, ki so modrovali, da s to ekipo v drugi ligi nimajo kaj izkati! Ekipa je sestavljena z pomurskimi igralci in rezultat je tukaj!

20 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 8:00 Doktore gost

Ziko doktore!

19 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 8:18 gost

Če te tak naprej špilali de opstanek v drugi ligi zagotovljen,lepo napisano zgoraj POMURSKI igralci,dokazuvlejo,ka so sposobni,igrati v drujgi ligi.

16 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 8:26 DEBELI FUKJENEC gost

Za pet let bomo Muro bili kot smo jo v starih cajtih.

8 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 8:26 gost

V Pomurjo je dovolj kvalitete za drugo ligo. Tudi Verzej v drugi ligi z vecinoma Pomurskimi igralci bil zelo visoko, ko pa so pripeljali Mariborcane, pa je sledil padec v tretjo ligo! Beltincom kapo dol, so na dobri poti!

10.09.2018 ob 8:33 gost

Nakonci te tam kam spadate v tretjo ligo,toti igralci (pomurski)niso dobri za drugo ligo,v Pomurju je premalo kvalitete,lahko bi pripeljali tri Hrvate,in štiri igralce Maribora,da bi dvignili kvaliteto.

0 16 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 8:34 gost

Verzej se v treci ligi ma mariborcane. Samo sreco so meli vcera v Odrancah, da niso dobili tri komade.Odranci prevladovali cejlo tekmo.Vaci pa dobra tekma.

10.09.2018 ob 11:05 gost

Klub temu Odrancem nej pomagalo ka sodnik vse fučkal v njihovo korist nedaj bože za sudjo ka bij gej fal bil okrog Odranskoga gola pa tega bijlo dosta. Tuj Veržej luknjal Odransko obrambo če bij zadeli in povišali vodstvo bij vse načig bilo. Veržej nej bil kompleten pa t5uj Erniša neka zajebo.

0 2 Prijavi neprimerno vsebino
        10.09.2018 ob 13:39 gost

Katero tekmo si pa ti gledal,gosr 11,05,pri šanku,pa enkrat ste udarili po golu pa to je šlo noter,pri Odrancihnajslabši bivši igralci Veržeja,razen Suhača,ki je ostalim štajercam v ekipi pokazal kako se igra za svoj klub.Leseni Vinkovič pa Pihler sta samo za ograček ligo.

6 0 Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 9:56 SOBOŠKI gost

hahahahahaha,Nafta spet zgubila..Bravo dobri ste..Bojo Beltinčani pred vami na koncu..

4 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        10.09.2018 ob 11:29 Blue gost

Kak misliš spet? Prvi poraz... Nega takše ekipe ka vse zmaga.. Vse ob svojem času...

1 2 Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 11:16 gost

Kar štiri gole dali igralci ( šole ) VERŽEJA ali negdanji igralci Veržeja . Razočaran sem nad obiskom saj jih je en naštel le 187 malo !! to ni niti za stroške to pelje vemo kam.

10.09.2018 ob 11:23 Blue gost

Bravo beltinci! Za obstanek se nemate kaj bati. Lp iz lendave.

8 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 11:24 gost

Zakaj pa niso ostali v Veržeju???? Aja,vi imate rajši Mariborčane.

6 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2018 ob 13:20 gost

Verži ma rajši Mariborsko šolo nogometa,kot svojo lastno,ampak,Mariborčani so vas pripeljali v tretjo ligo,tudi po tej tekmi sami Mariborčani,proti Odrancem,nebom več hodil to gledat v Veržej,brz volje želje,Odranci dosto boljši.

10.09.2018 ob 13:45 gost

Pa kaj BELTINČARJE več kak pol Veržejske ekipe mate to smo glejdali kelko lejt v Veržeji Ziko zna ka brez njih Beltince vo spadnete.

19. gost
      10.09.2018 ob 13:57 gost

Tisto je bar bil pravi Verzej.

10.09.2018 ob 15:03 gost

Mate Veržej v Beltincaj. Znam ka žuti nimajo svojih igračev zato navijajo za tuje žute. ha ha

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      10.09.2018 ob 14:16 gost

gda ste zikoja natirali ste Mariborčane pripeljali in glatko ispadli,pametnjakoviči

13 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      10.09.2018 ob 15:20 Beltinci gost

Veste kaj tisti o "veržejskih Beltincih" - zdaj pa že prazno slamo mlatite, sto krat eno in isto. Nihče jih ni mogel prisiliti, da so prišli v Beltince - seveda smo jih iz srca veseli. Rajši se vprašajte zakaj so odšli iz Veržeja, če je vse tako super: šola.....No saj vidim v nekaterih zgornjih odgovorih razlog. Hujši ste kot politiki, ki delajo razlike med narodom, zdaj pa še vi med nogometaši. Navijam za nogomet - dober nogomet ob Muri. Dajmo Beltinci, žuti, žuti......Tudi ko vam bo šlo slabše bom na vaši strani.

22. gost
      11.09.2018 ob 10:34 gost

POPIZDIM,bolan sem,naj rajši bi se zakopal v gnojnico,boltinci zmagali,tak san nevoščljivi,za znoreti,

23. gost
      11.09.2018 ob 14:00 gost

Radomlje vam bo dalo šest golov,pa boste mirni kot kužeki.dajmo Radomlje,zmelite njih.

24. gost
      11.09.2018 ob 21:49 gost

tale ni iz M.Sobote ta je sigurno iz Veržeja,(prvrženec Veržeja)ti nas Beltince nemorejo prebavit,ker smo uspešni,v drugi ligi.

25. gost
      12.09.2018 ob 10:47 Lendavčan gost

Pa ne vem zakaj taka faušija. Mi žutim privoščimo dobre rezultate, fajn ka je poleg Nafte še negdo iz prekmurja v ligi pa ma dobre rezultate. Beltinci bodo z domačo ekipo iz pomurskih krajev na sredini lestvice to je lep dokaz, da se v pomurju dobro dela z domačimi igralci in jim treba zaupat. Upam, da bosta tudi Nafta in Mura začela delat v tej smeri, pa do dali šanso tudi kakim domačim igralcem ne samo tujcem.

12.09.2018 ob 15:24 gost

Dela se dobro v Muri in Veržeju ter na novo v Nafti kje pa se drugje dela dobro za tebe?. Vsa ostala mladost nima kvalitete za primer 2 ligo.