16.9.2018

Danes je bila v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije, na Fazaneriji, odigrana nogometna tekma med NŠ Mura in državnimi prvaki iz Ljubljane. NK Olimpija Ljubljana je po več letih ponovno gostovala na Fazaneriji in se predstavila z novim trenerjem Zoranom Barišićem. Končni izid tekme je bil 0:2 za Olimpijo.

NŠ Mura : NK Olimpija Ljubljana 0 : 2 (0 : 1)

(30. minuta Kronaveter. 90.minuta Putinčanin)

Začetna postava NŠ Mura: Obradović (vratar), Kous, Maruško, Peričić, Šturm, Kozar, Lorbek, Šušnjara, Kouter, Bobičanec in Sirk.

Začetna postava NK Olimpija Ljubljana: Ivačič, Bagnack, Ilić, Maksimenko, Štiglec, Putinčanin, Tomić, Lupeta, Kronaveter, Črnic in Vombergar.

Rok Kronaveter je v 30. minuti popeljal Olimpijo v vodstvo.

V 37. minuti je pri črno-belih dobil rumeni karton Nino Kouter.

Prvi polčas se je končal z vodstvom Olimpije z 0:1.

Muraši so imeli žogo v svoji posesti 47 odstotkov igralnega časa v prvem polčasu, Ljubljančani pa 53 odstotkov. Domačini so v prvem polčasu trikrat streljali na gol, Olimpija pa šestkrat.

Prva menjava pri gostih. V 46. minuti je iz igre odšel strelec prvega zadetka Rok Kronaveter, vstopil je Asmir Suljić.

V 63. minuti sta rumeni karton prejela Alen Kozar in Tomislav Tomić.

Druga menjava pri gostih v 65. minuti. Iz igre je odšel Jucie Lupeta, v igro je vstopil Stefan Savić.

V 69. minuti sta si zaradi vroče krvi prislužila rdeča kartona Luka Šušnjara in Dino Štiglec.

Rumena kartona pa sta si v 70. minuti prislužila Špiro Peričić in Vitālijs Maksimenko.

Prva menjava tudi pri Muraših. Iz igre je v 72. minuti odšel Luka Bobičanec, vstopil pa je Žan Karničnik.

V 81. minuti dve menjavi pri domačih. Iz igre je odšel Nino Kouter, vstopil Klemen Pucko. Alena Kozarja pa je zamenjal Tomi Horvat.

Žan Karničnik si je v 83. minuti prislužil rumeni karton.

V 90. minuti je po podaji Asmira Suljića zadel Marko Putinčanin.

Končni izid tekme 0:2 za Olimpijo. Duhove pa buri predvsem nedosojena enajstmetrovka za Muro.

Več fotografij v spodnji galeriji ...

16.09.2018 ob 16:12 123 gost

Vsi čistilci narave na kupu! Bravo!

12 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.09.2018 ob 16:15 kamera gost

Dvignite kamero na primerno višino, da bo človek lahko normalno tekmo gledal. Kot imajo drugi klubi v prvi ligi. Amateri Murini.

28 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        16.09.2018 ob 20:09 ŠTEFAN gost

MENE PA zanima :kje je ta režiser hodil v šolo?PA ,DA SE KAMERA POSTAVI PROTI SONCU ,NE LOČIŠ SPLOH DRESOV ,IN V OBJEKTIVU SE ODBIJA SONCE JE RES GROZA IN SRAMOTA RTV SLOVENIJE.

15 0 Prijavi neprimerno vsebino
      16.09.2018 ob 16:27 reporter gost

Ta reporter ne pomni drugo kot Muro hvaliti. Ga Mura plačuje? Kdo je gnes lehko reporter.

11 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.09.2018 ob 16:39 gost

Ja pa normalno je to ka Mura gibij. Ste mogoče kaj drujgo čakale?

13 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.09.2018 ob 16:59 grill gost

MURA idemo ne damo se !!!!!

11 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.09.2018 ob 17:03 gost

Slabi pogoji za kamermane. Zato tudi tak pogled. Kakšen klub takšni pogoji. Torej SLABO.

12 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.09.2018 ob 17:54 gost

Ha ha ha ha ha.. Ge je zdaj Mura? Ajdemo ne forum.

7 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    8. gost
      16.09.2018 ob 17:56 DEBELI FUKJENEC gost

Muraši, zdaj si pa prst v rit denite in prdite. Strašnega Bobičanca paTišini posodite.

13 18 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        16.09.2018 ob 19:54 05 MURA MURA gost

¸DEBELI POFUKANI ............. Damo si prst v rit in po tem tebi v gobec ka boš enkrat sit gnoj crkotina

16.09.2018 ob 18:42 preračunljivec gost

Snemanje proti soncu, da se vidijo gledalci v temi!. Moj pogled na tekmo, kolikor sem lahko videl : v Odrancih velik monitor, čevapčiči, pivo, 2 komada ritašuf in 2 gola v mreži Mure. Super -finančno vzdržno in stavno uspešno, tak se spremlja naša prva liga, nej pa na stadioni drkati kurac in kleti sodnikov.Pika.

8 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    11. gost
      16.09.2018 ob 19:03 gost

Ta prenos ni bil gledljiv, pogledal sem prvi polčas, potem pa adijo..jabli vas kamermani in njihovo snemalno mesto in tisti idiot, ki je to mesto tja postavil, stvarno ste prekmurci totalni luzeri.

14 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        16.09.2018 ob 20:54 gost

To mesto je postavila Mura. To pa zato, da se vidijo tribune. Če bi se snemalo iz smeri tribune, bi videli samo proti kopališču.

16.09.2018 ob 19:30 gost

Eden lepših vikendov je za nami, Nafta zmagala, o Muri.škoda besed, edino za Beltince mi je žal.

16.09.2018 ob 19:54 Zoki gost

Ma koji Bobičanec, ma koji Kauter,...ma koji Horvat,...brez besed.

16.09.2018 ob 20:05 gost

Bobicanec je dobro igral v tretji ligi...to je pa prva liga,niti tehnicno niti fizicno ni za prvo ligo ,pa ne samo on se marsikateei drugi.

12 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    18. gost
      16.09.2018 ob 20:18 gost

O pfg fajn, ka priznaš, ka veste sobočanci po madžarsko tak kak mi ste tudi vi istvani pa Feriji pa somari, labdaši, boutaši, kukorcani, v pa bolše obvladate madžarščino kak mi, vsaka vam čast to se mi dopade. Sicer pa popoln viken, zmaga nafte, poraz Mujre, ko z užitkom rečeš šeeeeeeeee!

11 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      16.09.2018 ob 20:36 gost

Upam,da so veljaki NZS videli,kako se navija in da reprezentanco pripeljejo v Soboto. Gringosi za današnje navijanje vam vsaka čast.

• gost
        17.09.2018 ob 11:22 gost

pa kaj si ti normalen??? Na ta ausvinklin stadion, kjer niti snemalci nimajo pogojev za delo, bi ti rad vido reprezentanco, kaj misliš, da so v NZS-ju bedaki?? Aj e eni ste res fuknjeni do amena.

0 2 Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      16.09.2018 ob 20:42 razočarane gost

ite v p.m. cejla družina smo šli na tekmo.. zapravo san 50 eur in vido čijste poraz Mure.. ite v p.m.

12 16 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      16.09.2018 ob 20:46 gost

šimundža je kriv ker ni pripeljal pravih igralcev koter bobičanec horvat kos katasrofa srečo da je res eden boljših v obrambi marušku in perišič ki škoda da igra za muro teško bo za obstanek nimamo kadra žal in danes je olmpija bila slaba plus skomina ki je priznal napako anteju nzs mafija

6 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      16.09.2018 ob 20:47 goričanec gost

Bodimo realni,Olimpija je pač boljši klub in tudi danes je izkoristila svoje priložnost.Škoda edino za slabo sojenje in nešportno vedenje Gringosov po tekmi.

12 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      16.09.2018 ob 20:59 gost

Pa če niso gringosi pa drageci kolegi? No pašejo že skup, oboji so pedri.

3 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      16.09.2018 ob 21:09 Gringo gost

Gost ob 20.46,ti se eno velko mamino tele!!!! Perišić, koter, kos, tej sploj ne spilajo za muro.. Ka sinfas ce sploj ne poznas ekipe... Tele mamino

2 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    25. gost
      16.09.2018 ob 21:11 DEBELI FUKJENEC gost

Muraši, zdaj se pa končno zamislite in ne hvalite te ekipe, ki spada v drugo ligo in ne v prvo!!! Lahko vi navijate za Muro, samo ne pišite bedarij na portalu kako so dobri. Vnasledni tekmi vam še Celje da po pizdi in na lestvici boste tam, kamor realno spadate.

9 15 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      16.09.2018 ob 21:22 DEBELI FUKJENEC gost

Upam, da bo zdaj vsaj štiri dni mir na portalu s to slabo Muro, ki v slovenskem nogometu ne pomeni ničesar.

27. gost
      16.09.2018 ob 21:26 GledamInSeCudim gost

Dejstvo je, ka Mura more še malo delati na moči in vsen ostalon ka de lejko proti izkušeni olimpiji špilala. Mi pa na bruhanje ide, ka se naprvo Koutera in druge v nebesa nosi kda idejo tri pike v našo korist, kda pa nej te se jih pa dol sere. Cilj je obstanek v ligi, keri mislin ka nebi smel biti problem...delo pa trud in tudi takše tekme pa do prinesle izkušnje in bokše predstave, najbokše je dol srati kda jin nejde...to vedno znamo :) Gnes jin pač neje šlo- se je pa tudi nej svet podro. Tisti keri pa stunjate ka ste karte kupli za brezveze pa drugič rajši doma ostanite, ka takših navijačov na fazanariji nej trbej. Pa lp.

13 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    28. gost
      16.09.2018 ob 21:33 GledamInSeCudim gost

Logično pa je ka nemrejo blesteti na vseh derbijaj. Proti Maribori so bilo 1A, proti olimpiji se jin pač neje izšlo. Takši je fuzbal. Pravi navijač de pa itak stal ob strani Muri pa nej komaj čako moment kda de se lejko zneso nad vsemi pa krivdo talo med igralce. Vsaka napakq pa prinese izkušnjo.

9 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    29. gost
      16.09.2018 ob 21:45 Ujdalabdo gost

MANAGER DUŠKO DOLGO UŠKO DE JIM TRGO PRI PLAČI, PA ZJIKTO NJIM POHANE SENDVIČE "BJEZ PAPJIKE PA PAJSDAJSA"...

3 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    30. gost
      16.09.2018 ob 21:58 martin gost

spoštovani kritiki! Mogoče se ne zavedate, da je NŠ Mura prejšno sezono igrala v 2. ligi, Olimpija pa je postala takrat državni prvak. NŠ Mura igra nogomet, kar se je danes pokazalo tudi na tekmi z Olimpijo. Z malo več sreče bi bil rezultat vsekakor v prid NŠ Mure. Ne pljuvajte po igralcih, pa ne samo po članih ampak tudi po mlajših selekcijah. Zmeraj podpiram pozitivno kritiko, ki vodi k napredku. Nikoli in nikdar pa nisem bil pristaš negativne kritike, ki vodi samo k rušenju tistega, kar je negdo že ustvaril. MURA GLAVO GOR, GREMO NA ZMAGE!

18 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        17.09.2018 ob 9:32 tnt gost

Se strinjam. Ampak če bi ta evropski sodnik bil na svojem nivoju ne more spregledati roke. Sicer je priznal a nam to nič ne pomaga. Kaj pa stranski oz.tisti za golom? Tudi nej vidli ali niso hoteli? Bolj drugo. Če sodijo 11 m gre tekma ob golu v drugo smer.

3 2 Prijavi neprimerno vsebino
    31. gost
      16.09.2018 ob 22:12 gost

Zgoraj je dobro napiso, mura je lani bila v 2,snl, letos z praktično isto ekipo olimpija(dvakratni prvak!!) stisnjena v svoj kazenski prostor cejli drugi polčas. Rezultatsko se je gnes nej izšlo, bi pa bilo 1-1 sigurno zasluženo in pravično. Nič nega za šinfati, idemo dale

16.09.2018 ob 23:02 gost

Boukše ka tej čas kak odite glejdat to siromaštvo doma ležijķte pa se škrabajte po đ....j...

16.09.2018 ob 23:40 Bg gost

Kak je fajn vidite kak Naftaše boli vzdušje Fazanerije.Gda morejo gledati pune tribune pa eno od oka 230 Gringosov na tribuni.Ka je njihov pa od ostale Slovenije san razen MB pa LJ

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        17.09.2018 ob 20:20 gost

Tako, fejst me boli ko vas vidim, ko pa vas slišim, pa še bolj. Pa dve pesmi nimate, poleg tega pa vas v vseh teh kolih ni bilo skupaj tolko, kak včeraj. To mi pa tudi marsikaj pove. Džabe tebi 2x na leto cifra 200+, ko ti je realnost 20-30. Vsa ta leta je navijaška mentaliteta v MS smešna. In ti res misliš, da nas to boli??????

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
    36. gost
      17.09.2018 ob 0:10 gost

Pa ka vala vzdušje če pušijo tekmo za tekmov. Đabe vzdušje. Pomale de tugovanje kak to ven kaže vse skuper. Škoda teh pejnez ka jih ta mečejo za igralce pa trenera ka so pejt par nej vrejdne. Vej pa dugo to tak nede ka vse razletij. Me zanima ka te te delale. Pa pluvale vse povprejk kak je v vašoj navade.

2 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        17.09.2018 ob 12:41 gost

HAHAH DUPLIN PREJK PROKLETI! Što pluvle? Tij pluvleš! Duplin stari, cejla Slovenija je fčera vidla kak lejko ena mala Mura zmuči velko Olimpijo pa si zasluži najmenje točko, če nej več!!! Pa ma recimo KINGSLEY BOATENG, igralec Olimpije keri je nej niti stopo na igrišče(!!!) večjo mesečno plačo kak cejla ekipa MURE SKUP!

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
    37. gost
      17.09.2018 ob 9:05 gost

VELKE NOGOMETAŠ SLOVENIJE LOTRIČ JE VČERAJ GUČO NA TRIBUNE, KA JE NEJ ŠČEL NAZAJ V MURO,... HA,HA,HA... PICEK MALE, TI BI NA KOLENAJ PRIŠO NAZAJ V MURO, ČE BI TI ŠTO POVEDO. KUZMIČ TOGA JE PREPOVEDANO VZETE NAZAJ, KER JE OD GUBERCA "IGRALEC" IN MALE NEMA ČISTE GLAVE.

17.09.2018 ob 12:10 gost

Zelo slabo.posebno prvi polčas.nesmemo si zatiskat oči.Olimpija dosti bolša.Mura samo nabijanje.Šimundža ????točke pa odhajajo

0 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    40. gost
      17.09.2018 ob 12:22 gost

kuzmič na tej tekmi se je pokazalo tvoje ne znanje pri nastavitvi te tvoji stari semaforov,kateri tudi večkrat ne delajo,dal si ji postaviti na neprimerno mesto na vsaki trbuni je bilo 27 sedežev prazni skupaj je 54 sedežev ne bo iskoriščeni,ker se ne vidi zaradi semaforov namesto, da bi ribune povečal si jih dal zmjnšati.

1 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    41. gost
      17.09.2018 ob 12:40 gost

Šimonča zakaj vse proste strele strelja Bobičanec,če pa od njega so še boljši izvajalci to se je včeraj pokazalo

1 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    42. gost
      17.09.2018 ob 13:51 gost

UPRAVA MURE POGLEJ SI POSNETEK TEKME IN SE GA # SRAMUJ # PROTI VETRU NE MORAŠ SCAT PROTI SONCU PA NE GLEDAT ŠE BARVA DRESOV SE NI RAZLOČILA. NE DELAJTE IZ SEBE..........!

2 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        17.09.2018 ob 14:21 gost

Včeraj je bilo v kurci, samo kda do pa reflektore pa do se velke tekme špilale večer, de tudi prenos normalen. Tudi če se špila podnevi in je oblačno se dobro vidi.. včeraj pa nažalost gli sunce..

43. gost
      17.09.2018 ob 18:40 gost

Najbole smešni so tisti ka so se pred tekmo tu gor hvalili kak dobijo v gostilne pred televizijo pivo, čevapčiče, rejtaš in neven ka še vse za ceno vstopnice.. zaj se pa bunijo nad kvaliteto prenosa :D ja, prišli bi na tekmo haha