24.9.2018

V nedelejo, 23. septembra, je v Športne parku Beltinci pred okrog 500 gledalci potekalo srečanje 8. kroga 2. SNL med ekipama ND Beltinci in Jadran Dekani. Slednji so po prvem polčasu zaostajali z golom razlike, za katerega je v 45. minuti poskrbel Luka Ciglarič. V nadaljevanju srečanja pa so gostje v zadnjih desetih minutah tekme najprej izenačili po avtogolu Raduhe ter nato še povedli prek enajstmetrovke ter slavili s končnih 1 : 2. Beltinci so v zadnjih petih minutah igre prejeli še dva rdeča kartona in tekmo končali le z devetimi igralci.

ND Beltinci - Jadran Dekani 1 : 2 (1 : 0)
(L. Ciglarič 45, P.Raduha 79(AG) in Ž. Nikolić 86)