FOTO in VIDEO: Veselje navijačev ob zmagi nad vodilnim Mariborom

Murska Sobota, 1.10.2018

Črno-beli so v nedeljo, 30. septembra 2018, pred domačimi tribunami na Fazaneriji zadali prvi prvenstveni poraz vodilnemu NK Maribor.

Na Fazaneriji v Murski Soboti, so črno-beli premagali vodilne na lestvici 1. Slovenske nogometne lige NK Maribor z rezultatom 4:1. Mrežo gostov so zatresli: Nik Lorbek v 9. minuti, Aleksandar Bošković v 39. minuti, Nino Kouter v 66. minuti in Luka Bobičanec v 90. minuti. Mrežo domačih pa je zatresel Felipe Santos v 85. minuti.

Luka Bobičanec, napadalec NŠ Mura, je po tekmi za studio RTV povedal: ˝Najpomembnejše je, da smo se pobrali po krizi, in šli naprej po poti, po kateri smo šli doslej.˝

Amir Derišević, zvezni napadalec NK Maribor je povedal: ˝Mi smo probal 2.polčas bolj napadalno, se čist odpret. To nas je malo kaznovalo, videli ste sami.˝

Trener NK Maribor, Darko Milanič, je po tekmi povedal: ˝Nismo izgubili prvenstva s tem, dolgo je še. Pri nas pa je to res eno tako močno opozorilo vnaprej.˝

Veselje navijačev ob koncu tekme si lahko pogledate v spodnjih posnetkih.

˝Bili smo v določenih trenutkih, kateri so bili potrebni in konkretni in agresivni in v pravih trenutkih zabili gole,˝ je po tekmi povedal za studio na RTV, Ante Šimundža, trener NŠ Mura.