14.2.2019

V 14. krogu 3. DOL vzhod za moške sta se v Radencih pomerili ekipi OK Radenci in TAB Mežica.

OK Radenci 3 : 0 TAB Mežica
(25:19, 25:21, 25:10)
(Ajlec 13, Škrjanec 13, Banič 12, Horvat T. 11, Horvat P. 6, Ratkai 5, Grut 1)

Prvouvrščeni radenski odbojkarji so v domači dvorani pričakali trenutno drugo ekipo 3. državne odbojkarske lige vzhod, TAB Mežica. Radenčani v letošnji sezoni še ne poznajo poraza in tako je ostalo tudi po tej tekmi, ki so jo pred skoraj 200 navijači brez večjih težav dobili.

V prvem nizu so domači odbojkarji hitro nakazali, da bo zmaga ostala doma, saj gostje niso našli rešitve proti njihovemu napadu – 25:19.

Drugi niz so bolje začeli gostje in tudi povedli s 3:0. Domači so se po minuti odmora zbrali ter hitro dohiteli in prehiteli goste, ki pa so vseeno ves čas držali stik. Radenčani so ob zaključku niza ohranili mirne živce in povedli z 2:0.

Napet drugi niz je gostom očitno pobral preveč moči, saj v zadnjem nizu niso bili več dorasli nasprotnik Radenčanom, ki so zadnji niz dobili s kar 25:10.