Čentiba, 28.4.2019

V 17. krogu MNL Lendava, sta se v Čentibi, pred okoli 200 gledalci, pomerili ekipi Čentibe in Olimpije Dolga vas. Boljši so bili gostje, ki so domače tudi prehiteli na prvenstveni lestvici in tako sedaj zasedajo prvo mesto, ob tem pa imajo odigrano še tekmo manj.

Čentiba - Olimpija Dolga vas 1:3 (0:1)

0:1 - K. Kepe (24.min), 0:2 - M. Vida (54.min), 0:3 - T. Kepe (60.min), 1:3 - Fehér (84.min-AG)

Čentiba: Lebar, Varga, Kerék, Časar, Tešić (od 80. Varga), Fordan, Šooš, Lazar, Piberčnik ((od 12. Berki)(od 46. Hozjan)), Lebar in Plevel.

Olimpija: Farkaš, Gönc, M. Vida, Čuka, Bela, K. Kepe (od 70. Kozar), Kiralj (od 65. J. Vida), T. Kepe (od 80. Szöke), D. Kepe (od 87. Bači), Laslo (od 75. Donko) in Fehér.

Glavni sodnik: Gönc.

Na Kajzerici je približno 200 gledalcev spremljalo obračun vodilnih ekip MNL Lendava. V prvem polčasu je za vodstvo gostov iz Dolge vasi zadel Kristian Kepe. Gostje so bolje odprli tudi drugi polčas, v 54. minuti je tako po podaji iz desne strani z glavo zadel Matej Vida. Po samostojni akciji je nato v 60. minuti prednost samo še povečal Tihomir Kepe. Za končnih 1:3 pa je v 84. minuti žogo v lastno mrežo poslal Richárd Fehér.

Po 17. krogu je tako nova vodilna ekipa MNL Lendava Olimpija Dolga vas, ki ima 39. točk in tekmo manj, sedaj druga Čentiba ima 37. točk.