14.7.2019

Nogometaši Mure so ob 19. uri odigrali prvo tekmo 1. SNL v sezoni 2019/2020. V gosteh so merili moči z nogometaši Celja. Kljub vodstvu dveh golov, Mura prihaja domov z eno točko.

V začetni enajsterici NŠ Mure, ki se bori proti ekipi Celja so zaigrali: Maroša, Bobičanec, Bubnjar, Horvat, Šporn, Kozar, Pucko, Karamarko, Maruško, Karničnik in Obradovič.

V 32. minuti je za vodstvo Mure poskrbel Luka Bobičanec. Takoj naslednjo minuto pa je zadel Andrija Bubnjar, novinec med Muraši. Na odmor je Mura tako odšla s prednostjo dveh golov.

Celje je vodstvo Mure znižalo v 53. minuti. Za 1:2 je zadel Jakob Novak. V 61. minuti je odšel z igrišča strelec drugega zadetka, Bubnar, zamenjal ga je Šušnjara. Horvata je v 76. minuti ns zelenici zamenjal Šturm.

V 87. minuti je Žan Benedečič poskrbel za izenačenje, kar je bil tudi končni rezultat. Mura tako prihaja domov z eno točko iz uvodne tekme letošnjega prvenstva.

14.07.2019 ob 19:50 pipi gost

DF,ej tvoj šminker Bobi je gol dal, ne boš nika komentero.

14.07.2019 ob 19:52 Imre gost

Se je potrdilo da je Celje eno med najslabšimi prvoligaši. Muraši spravite se na stadijon proti Makabiju mislim da ga lahko izločite.

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 20:34 DF gost

Seveda lahko tudi njemu uspe ob podpori sodnikov. Bom videl kaj boste pisali v četrtek, ko bo spet zafušal tekmo, ki za razliko od te ni podarjena s strani sodnikov in zahoviča.

5 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 20:56 gost

Če bi Cipot Kai špilo namesto Maroše bi tekmo zmagale.

8 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        15.07.2019 ob 10:20 ppppp gost

te je v reprezentanco tudi prišo z mamino p... ali ka?hahah smešni ste ali kak se tomi pravi nevoščljivost.

7 3 Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 21:04 pipi gost

Spet smo skoraj izgubili dobljeno tekmo,ki je bila 2.polčas slaba,brez ideje, polno napak pri podajah.Šušnjara slabo,Horvat nič od nič, Maroša katastrofa pa takšno postavo ma,ka bi mogo se pred sabo podirati on pa se od ovi odbija kak balon.Pa te pravite,ka domači dečki ne špilajo,pa prosim vas lipo,če pa bejžati ne vejo.

11 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        14.07.2019 ob 21:12 DF gost

Zahvalite se Simundzi, ki ga kujete v zvezde. Zavozi dobljeno tekmo. Po vodstvu dveh golov on dobre igralce zamenja s slabimi in spila bunker namesto, da bi se en gol stisnili.

18 8 Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 21:14 pipi gost

Spet smo skoraj zgubili dobljeno tekmo. Naj samo što povej,ka ne špilajo domači dečki. Horvat nič od nič,Maroša katastrofa,takšno postavo ma,ka bi mogo se pred seboj rušiti on se pa odbija kak balon. Škoda za tej 2 piki DF v četrtek de napeto,zato ka nemamo,kaj zgubit in leko mo tudi tekmo zmagali.

6 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 21:17 lala gost

kda je slabo samo šinflete.. kda je pa dobro pa ste vsi poleg.. smejšno :) vsaka čast dečkon

8 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 21:18 DF gost

Upravi kluba pa tole dobronamerno: ste videli kvaliteten TV prenos tekme? Zakaj v Fazaneriji tega niste sposobni napraviti kljub temu, da imate v vodstvu gradbinca? Ste videli dobro travnato povrsino igrisca? Kdaj bo na Fazaneriji tako? Trenerju Simundzi ze koncno povejte, da je naravnost navgrazno po televiziji gledati ( gleda cela Slovenija ) kako vsakega igralca ob menjavah po riti tacka. Naj se vzdri tega, ker je to sramotno delati pred kamerami. Pa lep pozdrav.

18 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 21:24 Risto Kubura gost

Brez komentarja, čakam sidraša Mulo!!!!!

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 21:26 Čergoli gost

Tudi jaz, verjetno za drugi del prvenstva bo nared!!!! Ženske v mestu so že navdušene nad njegovo lepoto!!! Sicer to nima veze z nogometom a vseeno je tako.

8 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 21:29 Emruli gost

Emrulija ste pa stirali v Beltince,edini pravi napadalec,kaj ta Šimundža dela,dobljeno tekmo,zajebe,tako kot dvakrat proti Nafti dobljene tekme zafura.

13 12 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        14.07.2019 ob 23:05 shipt gost

Emruli še more dosta čokolinoja pogeste za članske nastope, 2. liga pa 1. liga je razlika pojep...

13 2 Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 21:34 gost

Ja, Ante se je danes naužil dotikov po mladih ritkah, kaj češ, malo čuden fetiš gledano z vidika nogometnih navijačev.Nerodno je to gledati.

14 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        15.07.2019 ob 11:58 gost gost

Emruli je v Odrancih,in nehajte pisati da je v Beltincih. Dečko se je ustrašo konkurence.

5 3 Prijavi neprimerno vsebino
      14.07.2019 ob 23:36 Rit gost

Ante je peder???Ritojebač?..

7 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.07.2019 ob 3:37 Risto Kubura gost

Nekaj sem slišal, da je Ante peder???? A JE TO RES????

7 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.07.2019 ob 6:00 gost

Emruli se je san v Odrance stiral, nej v Beltince. Ka pijšete na pamet!

12 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.07.2019 ob 9:25 Slovenc gost

Ka san pravo za Bobičanca?je edini pri Muri ka more špilati prvo ligo,kjerkoli

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.07.2019 ob 13:33 MURA gost

Samo se delajte norca iz Emrulija in podobnih igralcev,ki so morali iz Mure,svoje domače pa šinfate,keri igrajo v Muri,pokvarjenci,Emruli bi rešo Murin problem v napadu.