20.7.2019

V petek, 19. julija, je v Odrancih bilo odigrano polfinalno srečanje 4. Pokala občine Odranci, v katerem sta se pomerili ekipi Odrancev in NK Polet - Sv. Martin na Muri, kateri je v letošnji sezoni nov hrvaški tretjeligaš. Srečanje so kljub izenačenemu prvemu polčasu dobili gostje iz hrvaške, ki so v drugem polčasu uspeli dvakrat premagati domačega vratarja. S to zmago so se uvrstili v finale turnirja, kjer jih čaka Lendavska Nafta. Domačini pa se bodo v nedeljo ob 16. uri podali v boj za tretje mesto z Beltinci.

20.07.2019 ob 11:55 Tornado gost

CUZEKI DO JUTRI RAZMONTIRALI.ECEKE.Cifer daj zmago ali spokaj.

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.07.2019 ob 13:27 gost

Sramota, da so vas Medžimurci premagali in to na nuli , kaj pa okrepitve so za ku.... kaj je to Tornado nete harali ...

20.07.2019 ob 14:47 Odrančar gost

Ge ste tega slabega igralca pripelali.iz Boltinec.Hrtmana.idi nazaj v Boltince.pa te nevej hoditi.nej ka bi v Odrancaj špilal.

3 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.07.2019 ob 20:50 gost gost

Važno ka vam Hartman pejneze pobira van cuzekom,ka de lejko z očom igral stave.

20.07.2019 ob 23:45 GOST gost

Dokeč je Hartman špilal je bou rezultat 0:0.

2 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.07.2019 ob 10:20 gogi gost

Hartman je bil prvi polčas najslabši,tak je tudi trenejr izjavo,pa samij smo vidli.naj ide od kec je prišel.

0 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    8. gost
      21.07.2019 ob 12:04 GOST gost

Ali rezultat je bou 0:0, bouše bite najslabše kak pa najbouše pa zgibite 2:0. Taka on de še pokazal svoje kvalitete, mogouče de že gnes vse inaček.

1 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    9. gost
      21.07.2019 ob 12:47 Tornado gost

Odranci dajte zmagajte te eceke,Emruli Športni direktor Boltinec je oceno da nisi za Boltince,pokaži iz kakšne KAŠE si, so te iz Boltinec odslovili,sedaj njim pokaži vraga,

10. gost
      21.07.2019 ob 22:00 Odrončar gost

No ati Hartman si vido kak je sedaj sinek špilo drugi polčas ,krivec za štiri gole Hartman,če nebi njega bilo v igri drugi polčas,bi mij zmagali glatko z Bolticami.

3 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    11. gost
      22.07.2019 ob 19:54 gost

Google zdaj plačuje od 130 do 180 USD na uro za delo na spletu od doma. To delo sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem tednu te pogodbe sem zaslužil 8735 dolarjev. Ta služba je res neverjetna in mi daje velik delež dohodka vsak dan. Prepričan sem, da boste dobilii najb0ljši rezultat. Več o tem lahko preberete tukaj ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob99.Com