Lendava, 11.9.2019

Danes je bila ob 18. uri v Športnem parku Lendava odigrana tekma osmine finale Pokala Slovenije med domačo Nafto 1903 in NK Krškim. Tekma se je končala z zmago domačih.

Nafta 1903 - NK Krško 2:0

1:0 - Oštrek (10.min), 2:0 - Oštrek (90.min)

Nafta: Raduha, Vinko, Žalik (od 56. Bizjak), Rebernik (od 75. Tóth), Szökrönyös (od 61. Novinić), Oštrek, Paku, Malešević, Leuštek, Pirtovšek T. in  Pirtovšek.

Krško: Zalokar, Eckert (od 85. Karamarković), Sokler (od 68. Kendeš), Čirjak, Mlinar, Florjanc, Srpak, Marcijuš, Zakrajšek, Dadić in Žabec.

Glavni sodnik: Marko Lacković.

Prvi polčas so bolje začeli domači. Začetni pritisk se je obrestoval v 10. minuti, ko je Oštrek zadel iz prostega strela. Do konca prvega polčasa so priložnosti za domače zapravili še Žalik, Oštrek, Malašević in Vinko. Gostje so zapretili odločneje dvakrat, prvič je strel v okvir vrata obranil Raduha, strel Čirjaka iz prostega strela tik pred koncem polčasa pa je zletel preko vrat. V drugem polčasu podobna igra, domači so preko Oštreka zadeli v 90. minuti za 2:0, kar je bil tudi končni rezultat. Nafta se je s to zmago uvrstila v četrtfinale Pokala Slovenije.

11.09.2019 ob 20:20 .... gost

nafta je za pomursko ligo

3 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2019 ob 20:39 naftaš gost

Nafta je še vedno v igri za evropski pokal. Čestitke, uvrstitev ned osem v pokalu je lep uspeh. Zdaj čakamo na Muro in preboj v polfinale. Zakaj pa ne, presenečenja se dogajajo v pokalnem tekmovanju.

8 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        11.09.2019 ob 22:21 Muras gost

Sanje so dovoljene, realnost druga. V cetrtfinale sta 2 tekme, tak da dvomen ka nafta kerogaiole 1ligase v 2 tekmah obrne... pa rajsi se skoncenrejrajte na prvenstvo, bej pa ka senjate kak te muro bile. Na takse nacin v 1 lige nete se dugo. Mura je zaenkrat za en nivo nad nafto. Lp

1 4 Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2019 ob 21:13 DF gost

Tako je prijatelj naftaš. Komaj čekam derbi. Naši vrli dečki krepko izšolajo muraše ko malo djecu. Potem pa velika žurka desetletja v mojih goricah.

11.09.2019 ob 21:15 DF gost

In drugič pošljite fotografa ki ni murin privrženec. Od daleč se vidi da se trudi posneti tistih nekaj praznih kotičkov tribun.

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        12.09.2019 ob 8:55 Gost gost

Slika ne laze, gledalcov nej bilo dosti, na kar je vplivalo tudi to da je tekma med tednom in ne atraktiven nasprotnik.

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2019 ob 21:17 gost

DF SRAMOTA, KER PRIDE GLEDAT NAFTO NEKAJ GLEDALCEV. SRAMOTA.

11.09.2019 ob 21:22 DF gost

Se ne sekiram. Ko ste murašje bili v drugi ligi se sploh ni vedelo da mura igra. Drugo leto naskok nafte na prvo ligo in Lendava bo zopet prestolnica pomurskega nogometa.

2 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2019 ob 21:25 gost

DF VENDAR BREZ GLEDALCEV NEKAJ ZA DOBIŽ. ŽALOST.

11.09.2019 ob 21:44 center gost

Čestitke NK Lendva in upam da bo šla vsaj do polfinale ,če ne celo do finala ,dajmo se presenetit,

11.09.2019 ob 21:50 gost

POMOČ SODNIKOV, KI NI PISKAL ENAJSMETROVKO ZA KRŠKO.TO JE RESNICA.

1 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2019 ob 22:19 gost

Krčani so danes imeli srečo, Nafta je zapravila več kot 10 stoprocentnih priložnosti.

11.09.2019 ob 23:08 Xd gost

Se prva ni nekaj

12.09.2019 ob 3:34 Strijc Džouže gost

Hahaha fotograf namerno slika dele praznih tribun😭😭😭ta pa zmaga. Torej bilo enih 5 jurjov gledalcev Df??? Svašta pička rodi.....

5 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2019 ob 9:54 gost

Kaj hudiča se toliko obremenjujete s številom gledalcev? Saj vi nimate čisto nič od tega ali je 30 gledalcev ali 1 000 gledalcev. Kaj ima soboški občan od tega, če pride na Murino tekmo 2 000 gledalcev? ČISTO NIČ!!! Tudi, če jih pride samo 300, ni nič prikrajšan. S TEMI GLEDALCI SE NEPRESTANO UKVARJATE SAMO TISTI Z BOLJ NIZKIM IQ. NORMALNEMU ČLOVEKU SE ENOSTAVNO JEBE KOLIKO GLEDALCEV PRIDE NA KAKŠNO TEKMO.

10 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        13.09.2019 ob 12:23 čondraš gost

Če bi kdaj šel na kakšno tekmo potem bi vedel da ni enako gledati tekmo na kateri je 300 gledalcev ali tekmo na kateri je 2000 gledalcev..povprašaj še nogometaše, če jim je vseeno če je na tribunah 300 ali 2000 ljudi ?

12.09.2019 ob 11:43 gost

Kaj se mantrate okrog NAFTE še ZUTIH BOLTINSKIH ne premagate lejko vas je sram, pardom MURE -B ali mladince raje tiho bijte.

0 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2019 ob 15:04 Busybee gost

Z številom gledalcev se ukvarja specialist Df sploh kda so Murine tekme v pitanji. Novinarji pisuni itak lažejo. Kda pa so naftine pa namerno slikajo prazne dele tribun tak vsaj Df trdi. Na žalost Df opica či ne vidiš je slik precej z različnih kotov in moje oči vidijo samo na eni tribuni par gledalcev. Z obilo pretiravanja bi rekel da jih je 100. Df ka praviš? Lažem nej? Pod tribuno so se skrili?? 5000 jih bilo?? Ti si jih často z čvajgo v tvojih nevidnih goricah?? Idiot, smrdljivko!!

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2019 ob 15:09 gost

Eti metuljček nemre brez DF. Čista je obsedeni z njim.

12.09.2019 ob 15:26 gost

Gledalcev je bilo 40p sem bil na tekmi. Pa z tem stevilom gledalcev se obremenjujeta samo debeli pa busy. Vse kar steje je to, da je Nafta med osem in v cetrtfinalu vse ostalo gre v pozabo. Zaradi mene jih je lahko blo 33 ali 66 na tekmi mi dol visi za to glavni da smo v cetrtfinalu.

12.09.2019 ob 15:31 gost

400 gledalcev je blo ful pomemben podatek bolj kot zmaga Naftasev.

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      12.09.2019 ob 18:00 DF gost

BUZI BEE A TI SLUČAJNO PRIMERJAŠ OBISKANOST 2. IN 1. LIGE? BOŠ VIDEL TA PRAVI OBISK NASLEDNJE LETO KO VAS NAFTAŠI IZŠOLAMO V PRVI LIGI. MURAŠI STE IMELI 2 LETI NAZAJ PRAZNO FAZANERIJO. ŠE TREJZE NI BILO TAM.

20. gost
      12.09.2019 ob 18:21 gost

Ko so izgubili z Krizevci 1:6 pa Lotmerko 1:2 itd je bilo na tekmah Mure kakih 100 pristasev Mure. Ste ze pozabili na tisti cas. Ni tak dolgo nazaj.

21. gost
      12.09.2019 ob 20:37 Busybee gost

Ja pa 100 je še itak dvakratnik povprečja ki ga nafta ima🤣🤣🤣🤣

22. gost
      13.09.2019 ob 9:51 DF gost

Veš kaj pa nafta ima. Zmage. Mura pušne karinu od najslabijog kluba u povijesti slovenačkog фудбалa.