Črenšovci, 30.9.2019

V 7. krogu PNL sta se v Črenšovcih, pred okoli 150 gledalci, pomerili ekipi Črenšovec in Polane in se razšli z delitvijo točk.

Črenšovci - Polana 2:2 (0:0)

0:1 - Žugelj (50.min), 1:1 - Virag (67.min), 1:2 - Žugelj (71.min), 2:2 - Kavaš (90.min)

Črenšovci: Vöröš, Hozjan, Žerdin (od 73. Horvat), Copot (od 83. Vuk), Zeljković, Tivadar (od 65. Tkalec), Kavaš, Graj, Virag, Cigan in Kociper.

Polana: Prša, Klujber, Car, Horvat, Šiško (od 59. Koznicov), Novak, Recek, Žalik, Horvat Kapun (od 65. Kirić), Jakšič in Žugelj.

Glavni sodnik: Tilen Kocbek.

V prvem polčasu so tempo narekovali gostje. Najlepši priložnosti sta zapravila Žugelj, ki je zadel vratnico in Horvat Kapun, ki je streljal preko vrat. Za domače sta najlepši priložnosti zapravila Graj, katerega strel je zaustavil Prša, ter Virag, ki je iz prostega strela nastreljal Cara.

Mreže so se nato tresle šele v drugem polčasu. Prvi je za vodstvo gostov zadel Žugelj v 50. minuti. Na 1:1 je v 67. minuti izenačil Virag. Za novo vodstvo gostov je poskrbel Žugelj v 71. minuti, za končnih 2:2 pa je poskrbel Kavaš v 90. minuti.