Nafta poražena v Novem mestu

5.10.2019

Na Stadionu Portoval v Novem mestu se je ob 15.30 začela tekma 12. kroga 2. Slovenske nogometne lige med Krko in Nafto.

Krka - Nafta 1903  3:2 (3:1)

Potokar (12. min), Pirtovšek (19. min), Kambič (36. min), Vešner Tičić (42. min), Malešević (80. min)

Začetna postava Nafte 1903:

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Cerovac Daniel (1. pomoč), Gornik Nejc (2. pomoč)

Delegat: Vavpetič Vladimir

Najprej so v 12. minuti povedli domačini. V 19. minuti je za izenačenje poskrbel Pirtovšek. V 36. minuti ponovno vodstvo Krke. Domači so vodstvo v 42. minuti še povišali, prvi polčas se je tako končal z rezultatom 3:1 za Krko.

Nafta je v 80. minuti zmanjšala prednost domačih na 3:2, zadel je Malešević. Zelenico je, zaradi dveh rumenih in posledično rdečega kartona, moral v 90. minuti zapustiti Leon Leuštek. Tekma se je končala z zmago Krke s 3:2.

05.10.2019 ob 17:05 hotiza gost

DF .......... Včeraj si še lajal o veliki zmagi turbašev .Kako pa te to ka so dobili po pič.. ? Čaka vas tretja liga 100 °%

8 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.10.2019 ob 17:29 Naftas gost

Tak kak sem rekel, to sezono se naftasev ne splaca it gledat niti na domace tekme kaj sele v goste. Edino pokal. V gosteh so osvojili do zdaj vsega 4 tocke. Take rezultate bi lahko imeli tudi z Radosem pa Bosojem in domacimi igralci iz pomurja brez tujcev. Pranje denarja v drugi ligi brez ambicij za prvo ligo se nadaljuje. Skoda tistih 350 gledalcev, ki se vztrajajo na domacih tekmah. Se ena zavozena sezona.

16 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.10.2019 ob 19:43 Busybee gost

Na Fazaneriji so rezultati nad vsemi pričakovanji, v Lendavi pa pranje madžarskega denarja. Akademija stoji??? Nekam tiho ste, muca vam jezik papala?

7 4 Prijavi neprimerno vsebino
        06.10.2019 ob 15:28 gost

@ naftaš, to si isto že lani govoril in koliko naslednjih let boš še to ponavljal? Itak vsi vemo, da Nafta dolgo ne bo videla prve lige, ne rabiš vsako leto isto ponavljati.

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
      05.10.2019 ob 17:33 gost gost

S to upravo,so rezultati presenetljivo dobri. Z takšno upravo so rezultati presenetljivo dobri,lahko so samo še slabši.

05.10.2019 ob 17:36 ribicsom gost

Od Nafte je ostalo samo še ime,na žalost.

14 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.10.2019 ob 18:02 Busybee gost

Df ka popušili ste karinu??😅😅😅 Či slučajno Mura zmaga te se tak obesiš????😅🤣😂😭

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.10.2019 ob 19:46 Busybee gost

Df debil Bee se prevaja kak čebela, za mojo firmo se ti ni treba bat. Tekmo pa gledam v gostilni na toplem.

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
      05.10.2019 ob 18:05 gost

ŽE MAM ŠTRIK PRIPRAVLJEN. PA LITER PALINKE POLEG.

05.10.2019 ob 18:42 gost

velika Nafta Df a :D ...ti si na resnih drogah,kaj nič ne boš pokomentiral..1 liga hehe,hja medobčinska :D

05.10.2019 ob 19:05 Akademija gost

1. liga prihajamo!!! Samo še eno par madžarov pripeljemo, pa domače dečke malo krej porijnemo pa bo 1. liga. Samo 1. MNZ ka ne bo kdo kaj drugega mislil.

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.10.2019 ob 20:01 Lajči gost

Buzi bi, tebe redno bolij ta nafta, a? Mortik te je kakši turbaš drapnil pa si buzi gratal? :Dd

05.10.2019 ob 21:19 Busybee gost

Niti malo me ne boli, antipatična ekipa mi je nafta....sploh zaradi Df.

06.10.2019 ob 0:32 DF gost

Kaj ti topli metuljček nimaš dela s firmo. Pusti našo ljepo nafto pri miru. Se raje sekiraj za svojo muro. Drvi proti koncu lestvica s tako groznu igro. SRAMOTA.

06.10.2019 ob 9:08 gost

df! drviš tij praoti Ormoži samo maš srečo, ka takše norce kak si tij tan nesprejemajo tebi nega več pomočij, tudi tablejt takših nedelajo ka bi ti pomagl, malo si pogledni tvoje turbaše kama drvijo pa te sedelaj pametnoga budalo eno.

06.10.2019 ob 10:53 gost

Je še vedno Franc Fridl kriv, da Nafta ne more niti blizu vrha ali pa je kaj drugega v ozadju?

06.10.2019 ob 14:08 DF gost

KAK STE GLUPI, NAFTA ODAVLE TEKME KA DE MELA V POMLADNEM DELU ZALET!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.10.2019 ob 14:30 gost

Zalet, ds se zaletijo v tvojo čoravo pamet, debil zaostali.