Nafta do treh točk v Novi Gorici

19.10.2019

V Športnem parku Nova Gorica je bila danes odigrana tekma 14. kroga 2. Slovenske nogometne lige, kjer sta se pomerili Gorica in Nafta. Zmagala je slednja z 1:3.

ND Gorica - NK Nafta 1903  1:3 (0:0)

Colley (49. min), Pirtovšek (68. min), Rebernik (81. min), Plojn(86. min

Začetna enajsterica Nafte:

Začetnih enajst Gorice:

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Karmel Vidko (2. pomoč)

Delegat: Setnikar Gojko

Št. gledalcev: 200

Gledalci v prvem delu tekme niso videli zadetkov, prvi polčas se je končal z rezultatom 0:0.

V 49. minuti so povedli goričani, zadel je Colley. Za izenačenje je v 68. minuti pskrbel Pirtovšek. Z zadetkom Rebernika je v 81. minuti povedla Nafta. Vodstvo je v 86. minuti še povečal Ploj. Tekma se je končala z rezultatom 1:3 za Nafto.

* Foto: arhiv Pomurec.com

19.10.2019 ob 20:58 Deki gost

Druga liga pa smejsna, tak Gorica kak Kope, oba sta pustila cccc

19.10.2019 ob 21:07 gost

Smešna ti je tvoja mujra, ka jih Triglav motal okoli plota celo tekmo, srečkoviči pa spet zadeli loto(penal).

6 2 Prijavi neprimerno vsebino
        20.10.2019 ob 2:59 Fakjuzovic gost

Jebem vam mater danas odma krsim in cekkam vas pred ustopomvu sportni park vi ste kurcetine zreli za fafanje.stole razrezem ma tokrat vam kurce proc picke luzerske

0 3 Prijavi neprimerno vsebino
        20.10.2019 ob 8:05 gost

DEKI, NAFTAŠI DOBIVAJO TOČKE Z DOBRO IGRO, MURAŠI PA S POMOČJO SODNIKOV. TO TE PA ZELO BOLI KOT VIDIM.

5 1 Prijavi neprimerno vsebino
        20.10.2019 ob 8:36 Deki gost

Ne spremljam nafte in neven kak igra, je pa malo sumljivo da oba in Gorica in Koper izgubita na isti dan proti manjsim klubom, verjetno stave v pitanji. Tebi DF nemre nisce pomagat niti dez da bi te vsaj malo opral in osvezil... Vcera je sodnik dobro sodil, remi po prikazanom pravicen, 11-metrovka cista, ce si opazil se igralci Triglava niso razburjali ko jo je dosodil, to ti vse pove. Lp

3 3 Prijavi neprimerno vsebino
        20.10.2019 ob 9:06 gost

DEKI, NAJ BO TAKO KOT TI PIŠEŠ. PO TVOJEM. KAJ POTEM NI SUMLJIVO TO, DA JE GOLMAN ARKO V PODALJŠKU TEKME, KO JE NJEGOVA EKIPA ŽE IMELA TRI TOČKE, ZDIVJAL NA 17 METROV OD GOLA ( BREZ VSAKE POTREBE !!!!) IN TAM FAVLIRAL MURINEGA IGRALCA ZA PENAL????? JE BIL PODKUPLJEN???? AJDE, PAMETNJAKOVIČ, DA SLIŠIM TVOJ ODGOVOR.

3 1 Prijavi neprimerno vsebino
        20.10.2019 ob 9:41 Deki gost

Tou ti samo kontra davlem, ker tij vedno s takimi istrcavas.... Ali sodniki, stave, vratarji, ne vem kje vse ze nisi iskal razloga, aja pa še zahovic, pomoje bos ze zdaj zacel Ceferina omenjat. Vse cestitke nafti, saj noben ni pricakoval vxeraj zmage od njih, saj so bili itak oslabljeni, ampak sam kot igralec vem, da se je proti boljsemu nasprotniku lazje motivirat, kot pa proti zadnjemu v ligi...

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
        20.10.2019 ob 9:54 gost

DEKI NE VLEČI SE ZAJ VUN. ODKRITO POVEJ, DA STA SI SODNIKA IZMISLILA PENALA V KORIST MURE NA TEKMI PROTI CELJU IN VČERAJ PROTI TRIGLAVU. PREMOREŠ TOLIKO OBJEKTIVNOSTI? PA DA JE BIL VČERAJŠNJI TV PRENOS TEKME KATASTROFA IN SRAMOTA ZA SOBOTO??

20.10.2019 ob 10:03 gost

DEKI - TI SI IGRALEC? PA NE MURIN? KER POTEM BI ŠE RAZUMEL TVOJO PRISTRANKOST. čE SI PA RES IGRALEC, SI SLAB IGRALEC. PROTI VSEM NASPROTNIKOM MORAŠ BITI ENAKO - DOBRO MOTIVIRAN NE GLEDE NA NJIHOVO TRENUTNO UVRSTITEV. IN KO ŠIMUNDŽA IZJAVLJA, DA JE MURA BILA BOLJŠI NASPROTNIK, SE PA RES VPRAŠAŠ, ČE JE TA ČLOVEK ŠE NORMALEN ALI KAJ MOČNEGA KADI. IN, KO KUPUJE IGRALCE, KI V ZELO SLABIH BELTINCIH NA KLOPI SEDIJO. V VAŠI MURI ŽE ZELO DOLGO REDNO ŠKRIPLJE A SI TEGA NE PRIZNATE. DOKLER BO DENAR, BO ŠE ŠLO. POTEM PA ZOPET DRUGA ALI PETA LIGA. NO, SAJ STE TEGA ŽE NAVAJENI. ZDAJ SE PA PETELINITE, SAJ SE DOLGO VEČ NE BOSTE. PREJ, KO BOŠ SPOZNAL, DA STE NAVADNA PODRUŽNICA MARIBORA IN ZZ, MANJŠE BO TVOJE RAZOČARANJE. DOKLER BODO SODNIKI NA VAŠI STRANI, BO ŠE NEKAKO ŠLO, POTEM BO PA MRK IN IZPAD IZ LIGE. AMEN.

5 2 Prijavi neprimerno vsebino
      19.10.2019 ob 21:32 naftaš gost

Čestitke Naftaši. Presenetili ste me maksimalno. Nadigrali ste tako Rudar kot Gorico in to v Gorici celo z tremi rezervisti saj so manjkali Vinko, Bizjak in Maleševič. Samo tak naprej, zdaj treba doma premagat še Radomlje, potem pa pridejo tri lažje tekme. Očitno sem prehitro odpisal Naftaše, še bo zanimivo.

9 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        20.10.2019 ob 7:19 Akademija gost

En drek de zanimivo. Proti Radomljam zgibijte pa te pa tan ge ste bilij prlej. Aja...kolko igrišč že stoji?

2 9 Prijavi neprimerno vsebino
      20.10.2019 ob 4:47 gost

Kljub zmagi v Novi Gorici,mora še NK Nafta se še precej potruditi ,da pridemo na vrh lestvice v 2SNL. Čestitke in tako naprej.