9.11.2019

V Športnem parku Lendava se je danes odvil prekmurski derbi. Lendavčani so v 17. krogu 2. Slovenske nogometne lige gostili Beltince. Kljub temu, da je Nafta vodila večino tekme so Žuti v sodnikovem podaljšku uspeli doseči končni izenačen rezultat 2:2.

Nafta 1903 - Beltinci Klima Tratnjek  2:2 (1:0)

Bizjak (33. min), Vinko (53. min), Mörec (73. min), Raduha (90+1. min)

Začetna enajsterica Nafte:

Začetnih enajst Beltincev:

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)

Delegat: Tkalčič Silvester

Rumeni karton za igralca Nafte Pakuja v 19. minuti. V 33. minuti je Nafto v vodstvo popeljal Bizjak. Prvi polčas se je končal z vodstvom domačih 1:0.

Drugi rumeni karton pri Nafti v 49. minuti, zaradi simuliranja ga je prejel Oštrek. Vodstvo Nafte je z zadetkom v 53. minuti povišal Vinko.

Prva menjava na tekmi v 60. minuti. Pri Žutih je Mörec na igrišču zamenjal Asentića. V 63. minuti prva menjava tudi pri domačih. V igro je vstopil Rebernik in na igrišču zamenjal Vinka. V drugi menjavi pri Nafti v 68. minuti je igrišče zapustil Živko, vstopil je Leuštek.

Rumeni karton si je v 70. minuti prislužil Bolla, to je že treji rumeni karton pri domači ekipi. Žuti so v 73. minuti zmanjšali vodstvo domačinov, po hitro izvedeni akciji je zadel Mörec. V 78. minuti še en rumen karton pri Nafti, tokrat za Šerugo.

Zadnja menjava pri Nafti, v 82. minuti je Ploja zamenjal Zagorec. Druga menjava pri Beltincih v 86. minuti, Hartman iz igre, vstopil je Mauko.

Prvi rumeni karton pri Žutih je v 90. minuti dobil Apatič. Izenačenje v 90+1. minuti, zadel je Raduha. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 2:2.

Več fotografij v spodnji galeriji ...

09.11.2019 ob 16:05 Busybee gost

Df sodnike si podkupo? Drugače zmage nebo!!!

8 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.11.2019 ob 16:12 Risto Kubura gost

Sodnik je nas!!!

0 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.11.2019 ob 16:19 Busybee gost

Hahaha.Šolajo vas Beltinci kak malu decu, nategnili vas bodo od zadaj na suho, Paku je glih dobo rumenega, nervoza raste😅😅😅😅😅

21 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.11.2019 ob 16:21 Busybee gost

Čisti penal za Beltince sodnik pa ne vidi, kradljivci lendavski 😠😠😠😠😠😠

22 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.11.2019 ob 16:27 Busybee gost

Sramota v Lendavi.50 gledalcev mate od tega 40 iz Beltincev. In vi bi v prvo ligo? Luzerji, v Ledavo se fuknite tam pri stadionu!!!!!!

22 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.11.2019 ob 16:38 ultr. gost

Beltinčari so soboške ku*ve . Marš na njivo , Lendavo pa pustite na miru, da se vam slučajno kaj ne bo zgodilo :-)

5 22 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      09.11.2019 ob 16:44 Busybee gost

Bolje soboške kurbe kot mađarske prostitutke z tisoč virusi ki se prodajo za 5 evrov....

09.11.2019 ob 17:33 mostje gost

Ge so pa te gledalci iz Lendave ? 20 pijančkov in to je vse .Več jih je iz Beltinec .Sramota seronje Lendavke

9 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    10. gost
      09.11.2019 ob 17:40 Xxx gost

Mađarske kurve viros širite samo .Tou ka mamo mij vij MAĐARARI še 100 let te živele pa telko lidi na tekmi in na gostovanjaj nete meli...Dreki eni MAĐARAKI

6 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 18:15 čondraš gost

Kaj je pripadnik Indijske manjšine ? Madžarov mate kar nekaj na tribunah, predvsem z Goričkega, pljuvaš po njih tudi tak kot po lendavskih Madžarih ?

10 2 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 20:35 Janko gost

Mel si priložnost to danes povedat v Lendavi... Zdaj je samo vprašanje, zakaj tega nisi storil? 1. Mamica pa ajtek so pametnejši, pa so tvoj zamazani gobec predčasno zaprli na tekmi. 2. Si en navaden soboški sralaš, ki laja po netu. Izberi katera točka ti bolj odgovarja.

09.11.2019 ob 17:56 Čondraš gost

Pa pizd.o materno naj že nekdo pove temu šalabajzerju od golmana Raduhi da se naj gre ukvarjat z nekim drugim športom, pa jebo.te golman ki v 5- meterskem prostoru po predložku s kota, sploh ne gre na žogo..pa naj brani kdo drugi pa slabše ne more biti, na vsaki tekmi dela bedarije, ta drugi zadetek ki ga je prejel ni bil edini " spodrsljaj " golmanskega antitalenta, ki mu niso jasne osnove branjenja. Streli na gol nekaterih pa tudi, kot da so s pudinga. Tak je pač, ko nimaš nobenega cilja kot klub, ne obstanek, ker je toliko slabših pač in ne napredovanje v prvo ligo, ker tega madžarski mešetarji ne dovolijo.

9 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 18:08 gost

Kaj se žereš? Mislim, da je bil rezultat dogovorjen. Nafta pač nima ambicij za prvo ligo, Beltincem so pa potrebne točke, da se rešijo izpada. Kaj boš pa potem rekel za golmana Vidmara kakšne tri gole je proti Muri dobil. Takšnih še tišinski golman ne dobi. In on je tretji golman naše reprezentance?????? Sploh ne veste kakšne mučke se v našem slabem nogometu dogajajo. Samo vesele na tekme hodite in jim denar nosite.

12 16 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 18:35 Deki gost

Bravo Beltinci ki igrate za sendvic, ste visokoletecim Naftasem, zasluzeno vzelli tocko. Kapo dol

16 8 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 19:28 gost

Deki, zadnjič si pa pisal, da Murine nogometaše, ki igrajo za Beltince, plačuje Mura. Kako zdaj? Kaj je res? Tudi občina jim je dala 75.000 evrov. Tako, da niso to glih sendviči.

6 0 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 21:16 X gost

Čondraš Tij nemaš pojma ka je golman Tij si navadno budalo Tij nemaš osnove v glavi poriktane telko Pa fuzbala si verjetno tudi nej špilau ka bedarije pišeš

09.11.2019 ob 18:12 gost

Murini navijači, s temi primitivnimi komentarji samo kažete na to, da ste poden od podna. Zavedajte se že enkrat, da te vaše primitivne komentarje berejo po Sloveniji. Delate sramoto celemu Prekmurju.

7 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 12:49 gost

ka pa te Naftini navijači nedelajo sramote kakše komentare pijšejo včasi še grše pijšejo kak murini navijači še prle so gor na forumi kak navijači mure zakoj nebi te nazaj pijsali DF KA SI NEJ VČERA PO TEKMI V LEDAVO SKOČO

09.11.2019 ob 18:20 čondraš gost

debeli, boli me kure.c za Vidmarja in za Olimpijo, govora je o Nafti, dečko na naftinih vratih je pol golman in tak bo vedno tudi ostal, že 2 leti se ne premakne z mrtve točke, še za drugo ligo je preslab, to so začetniške, amaterske napake, pa soigralce " vtaplja " s podajami okoli kazenskega prostora, ali celo servira žoge na noge nasprotnikov, kot je to tudi danes storil. Saj sem napisal da Nafta ne gre ne gor, ne dol, kaj misliš da mi to ni jasno ? od prvega dneva od kar so Madžari prišli v klub sem to že tupil to ljudem, pa noben ni tega verjel..zdaj je že kdo spregledal..kljub vsemu pa ni vseeno če na lokalnem derbiju zapraviš zmago dve minuti do konca, na račun amaterske napake kvazi golmana.

6 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 18:33 gost

S temi golmani je en velik križ. Kake gole je Vidmar dobil proti Mariboru in Muri. Takih niti slabi Raduha ne bi dobil. Zakaj je proti Muri na pokalni tekmi moral braniti Sorčan, ki niti ene resne žoge i obranil, zdaj pa brani Mulalić?? Same mučke. Za Nafto sem pa že na začetku prvenstva zapisal, da nimajo ne ambicij ne šans za prvo ligo. Velja tudi za drugo leto. Prekmurje je premalo in prerevno za dva prvoligaša. Sprijaznite se s tem. Dokler bo ZZ imel interese v Muri, bo Mura v prvi ligi, potem tudi Mura ide ven iz prve.

10 5 Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      09.11.2019 ob 18:22 Gorgona 32 gost

Zakaj ta Morec ne igra v prvi postavi?? Zopet slabi plavi. Zalost zasluzili bi si poraz

11 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 20:57 Žuti gost

Pa koji k....je morec? tau ka je odbitek pospravo v mrežo? Tau vsakši kadet lejko napravi.

5 10 Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      09.11.2019 ob 18:27 FUJ SODNIKI gost

Sodnik je okradel Beltince, tisto na koncu je bil čisti gol, sem gledal doma večkrat posnetek. Ne more biti ofsajt če se je zadnji dotaknil žoge Naftin igralec in je ni dobro zadel, sodnik pa ofsajt teleta sodniška pojma nemajo

13 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      09.11.2019 ob 18:27 Velika Nafta gost

Bravo velika Nafta. Vij somari njin pa šče dele pejneze nosite kcoj. Klub jasno povej, ka nema ambicij za prvo ligo, povejo ka sicer majo plan ka bi mlade igralce dali špilati, sicer oni toga šče ne delajo ali naj bou. Pa koga boga te klub sploj obstaja???? Jes ne razmin, ka se šče kljub temu najdejo somarji ka odijo pa karte kupuvlejo za tou božnijo.

23. gost
      09.11.2019 ob 18:29 Velika Nafta gost

1 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 18:54 Ne laži gost

Velika Nafta Ge san Murin navijač skoraj 50 lejt ,telko ka znaš za koga san. Se pa s teuf ne strinjan s tvojin komentaron, či navijaš za svoj klub navijaš v dobron pa slabon ,či trenutno klub nem aambicij za prvo ligo je tou nika nej takšnoga. Po moje so realni ka vijdijo ka s toga nika nede .Po drugoj strani pa bi s svojin proračunon mogli meti še kak velke ambicije za 1 ligo. Pijtanje ka se dogaja v ozadji.

6 1 Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      09.11.2019 ob 18:30 Sluga gost

Ta trenejr Sluga.to je tele.nima blage veze kaj je vodenje in menjave.Sluga zajebo si nam prvenstvo.ker si nesposoben.zares si sluga madžarski.

8 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 19:14 vir gost

@sluga,si me prehitel, ravno to sem hotel napisati, kako lahko takšen amater vodi eno drugoligaško ekipo? Ta človek bi lahko doktoriral iz teme; Kako izgubiti dobljeno tekmo. Njegove napačne menjave igralcev ob napačnem času, ko so stiskali za 3:0 so za rubriko; Saj ni res: Aja, treniral je Polano?..Zbogom pamet..

10 3 Prijavi neprimerno vsebino
    25. gost
      09.11.2019 ob 18:31 Vedno Mura gost

Murini mladci so šolali Nafto ko malo deco..To je realnost Nafte..Nimajo šans da kdaj pridejo v prvo ligo..Prej Beltinci,ko se bo resno delalo.Vsi so klumali o zdruzitvijo z Beltincami,a vidi se napredek..Ce se bojo trudili in garali bo samo boljse tak za klub kak za igralce..Vsi majo cilj kdaj spilat za veliko MURO..pred NAJBOLJSIMI NAVIJACI V SLOVENIJI.

09.11.2019 ob 20:05 Sovič gost

Govnar naduti,ge si zdaj,bumbar DF zdaj se neboš šopiro?opet turba gori z njo pa tudi tij gnojjjj!ajde javi se ali si pa na urgenci,če si slučajno tan se prosi na odelek patologije,edini odelek za tebe!

2 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        09.11.2019 ob 22:52 čondraš gost

Kaj vi soboški trdoglavci , še niste prišli gor, da DF boli kure.c za Nafto in da jo samo izkorišča za provociranje vas soboških trdoglavcev ? Aj soboški madžari, bouta, labda, varaš,krumpli..itd

5 2 Prijavi neprimerno vsebino
    32. gost
      09.11.2019 ob 20:26 Gost gost

Strijc srakec,več se ne podpišavleš z belinčar pa bratončar zaj si gost,očitno vse znaš što si li ti ka si tak pameten.

12 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    33. gost
      09.11.2019 ob 20:44 gost

n

34. gost
      09.11.2019 ob 22:08 Mura gost

Gost-glede na to ka se eni tak na fuzbal razmite bi lahko vedel da eni golmani branijo v pokalu drugi pa v prvenstvu. A je za muro branil Obradovič?

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 9:08 gost

Ne motaj, če ne pomniš. Mura je računala na penale. Pri branjenju penalov je pa Šafarić veliko boljši od Obradovića. Drugače pa 2 % Pomurcev je norih na Muro, ostalim dol visi za ta veški klub.

35. gost
      09.11.2019 ob 23:02 naftaš gost

To tekmo je uničil trener Sluka, samo še ne vem če on sam ali pa je dobil navodila, od madžarskega vodstva da naredi tri nelogične menjave, ko smo ravno bli v naletu in bližje tretjemu golu kot Beltinci prvemu. Najbolj je sumljiva zadnja menjava, ko je dol vzel napadalca Ploja in gor dal Zagoreca, ki ni igral že nekaj mesecev niti minute. Da o izenačujočem zadetku niti ne govorim. Žalostno, da mate publiko in navijače za norca, saj pa nismo zabiti pa slepi, da ne bi opazili takih sumljivih situacij. zgleda, da se Nafto splača it gledat samo pokal, ker tam imajo večje ambicije kot v prvenstvu. kaj pomaga, da ste premagali, Gorico, Radomlje in Rudar, če niste potem zmožni premagat Beltince in Brežice in zema dvema kluboma ste izgubili šest pik, ala vam vera, redne mučke, samo totalni laiki bodo verjeli, da je na tej tekmi blo vse čisto. Čestitke pa triperesni deteljici Naftina Uprava+Sluka+Raduha= skorumpirana prodana banda.

10 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 9:44 Gost gost

Te naslednjic naj nikoga ne menja? Golman ni bil nic kriv, za madzare pa upam da vam cimprej odidejo s kluba in da bo nafta slovenski klub, saj bi tak lahko igrala tudi z domacimi (prekmurskimi) igralci.

36. gost
      10.11.2019 ob 8:57 ludvik gost

Kak so turbašje posebej posrani DF napovedovali prihod v prvo ligo . To pa ne vejo ,da ne znajo brsati uni so za ograček ligo . Pa do pisali da je sodnik sodil za Beltince ?

37. gost
      10.11.2019 ob 9:10 naftaš gost

Sluka,daleč od trenerja,takoj pod nujno ga zamenjat,(z Brdi,2-0,na kocu 2-2,njegove zamenjave) v Brežicah sramota,nič od nič,z Beltinci 2-2,smešne menjave,ta Sluka neve vodit tekme,dobljene tekme izgublja,spizdi Sluka.

7 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    38. gost
      10.11.2019 ob 9:16 orban.com gost

Beltinci so zadnje pol ure povsem nadigrali Nafto. Naftin trener verjetno bolj malo ve o taktiki. V Beltincih je na plan prišlo dobro delo. Tolčejo vrh druge lige. Težko se financirajo, zato pa bolj cenijo svoj klub. Zavedajmo se, da v Lendavi brez madžarskega denarja ne bo niti druge lige. In počasi je konec z madžarskim denarjem. Čestitke Beltincem in Nafti za dobro tekmo. Najslabši akter na tekmi: sodnik Jug.

12 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    39. gost
      10.11.2019 ob 9:31 gost

Malo morgen, da bi blo konec, če madžari odidejo. Mi smo prišli v drugo ligo brez madžarskega denarja, niti blizu še ni blo madžarov, brez problema bi igrali v drugi ligi brez madžarov, sicer bi se borili za obstanek a delovali bi glih tako, motite se, če mislite da so tu samo madžarski sponzorji. Tekmo smo pa izgubili zato, ker je tako uprava nafte naročila trenerju koga treba dol vzet, da ne bomo več nevarni. Ker če bi zmagali bi se preveč približali drugemu mestu, to pa madžarom ni v interesu.

9 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 9:41 Gost gost

Eh ne motajte nekaj brezveze, ka je nesce nekomi narocil. Menjal se napadalec za napadalca, saj vinko tudi nemre igrati vse tekme. Enoga je mogel menjati baje zaradi bolecin v trebuhi..... Te najboljse ka jih na naslednjo tekmo ide 11 in gotovo, pa nede trbelo nic menjavati. En je krivil tudi golmana, ampak mislim da ni nic kriv. Beltinci so si tocko zasluzili, se je pa dokazalo tisto kar sem ze dejal pred casom.... Proti boljsi ekipi se je lazje motivirati, tak se je npr. Nafta proti gorici, rudarju, proti beltincem pa glih kontra.

6 3 Prijavi neprimerno vsebino
    40. gost
      10.11.2019 ob 10:04 Imre gost

Mladinci Veržeja premagali Nafto z 5 - 2 vzadnjih dveh kolih zabili 13 golov , se pozna roka MILKA ĐUROVSKEGA - ostajajo kandidati za sam vrh 2 lige.

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 12:27 rile gost

Pusti,tou,za mladince Nafte igrajo vse uvoženi igralci iz Hrvaške in Madžarske,razen 2.ali 3.Lendavčarov,visoka kvaliteta in seveda plačana,domača okolica pa premore slovenske reprezentante in pač ni so dobri za Nafto.To je dokaz kvalitete Naftine šole.Starši raje otroke vozite v druge šole in tam vam bodo otroci igral.

41. gost
      10.11.2019 ob 10:05 gost

Menjava Ploja z Adamom Zagorcem- to ni napadalec z napadalcom. Adam Zagorec ni igral na niti eni tekmi niti minuto zadnje tri mesece in ravno na tej tekmi, ki je derbi dobi on šanso. Pa ne me jebat, da je tu vse bilo čisto, to tiste v vrtecu še lahko napizdite, nas naftaše pač ne, lahko se vi Beltinčani veselite kolko hočete tudi zmagali bi lahko, dejstvo je pa, da če trener nebi naredil teh menjav, ki jih je moral, ker je tak vodstvo naročilo, bi dali tudi tretji zadetek o tem ni nobenega dvoma, Beltinci do teh menjav, so bili popolnoma nenevarni in brez ene polšanse. Tolko o tem.

6 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 10:23 Gost gost

Menjava Vinko _ rebernik, je napadalec za napadalca. Vse je cisto, beltinci so si s pristopom zasluzili tocko in ne motajte o neksih navodilih od“ zgoraj“, to so zgodbice za malo deco. Saj nafta tudi razen 2 golov nekse ekstra sanse pa nej mejla, tudi igra nej bila prepricljiva. Pa ne navijam za niti ene.

3 4 Prijavi neprimerno vsebino
    42. gost
      10.11.2019 ob 10:56 gost

Jebo vas nogomet. Za delo in družino se raje brigajte.

5 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 12:18 Ne laži gost

Gost, ka mijsliš ka je v življenji samo delo pa družina, dosta stvari gej pouelk toga, čipraf je delo in družina na prvon mesti.

2 3 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 14:00 gost

Poglej samo veliko teh, ki na Murino tekmo pridejo. Nikoli še ženske niso imeli kaj šele družine. Za njih je žoga edino, kar imajo na svetu. FUUUUUUUJ.

5 1 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        10.11.2019 ob 15:09 gost

POGLEJ DANES TI MALO TE MOŠKE NA MURINI TEKMI. VELIKO KRONIČNIH PIJANĆKOV - SPLOH NA JUŽNI TRIBUNI, VELIKO ONIH, KI ŠE V ŽIVO GOLE ŽENSKE NISO VIDELI, ............... TUDI NEKAJ ONIH, KI JIM JE ROZA BARVA NAJLJUBŠA, .......... SVEGA I ŠVAŠTA. TUDI NEKAJ POPOLNOMA NORMALNIH DRUŽIN - A TE SO V MANJŠINI.

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
    43. gost
      10.11.2019 ob 12:18 Gledalec gost

Najprej cestitke tak domacinom , kot tudi Beltincarjem , za dobro tekmo . Sem bil nevtralen gledalec , res da sem blizje Beltincem kot Lendavi , me pa presenecajo neki komentarji , glede vcerasnje tekme . Prosim bodite kolko tolko posteni do ND BELTINCI !!! Vec kot zasluzeno so si zasluzili tocko ( mogoce kaj vec ??? ), ne izmisljujte si nekih brezveznih izgovorov glede izgubljenih tock ND NAFTA . Trener je pac menjal kot je , tudi gostujoci trener je naredil menjave in ravno te menjave so prinesle tocko , Mörec ga je zabil , na Maukom prekrsek in potem korner in se drugi korner , pa gol . Odkod denar Lendavi , sploh nima nobene veze . Beltincarji ali bilo kateri koli klub v SLO , bi zavrnil to moznost , da ga kdo financira ?? Pod razno ne !!! Je pa spet prislo pravilo na dan , da denar ni vse . Najprej moras imeti rad klub za katerega igras , ne pa da mislis samo na to , kdaj bo placilni dan . Vsaka cast Beltincarjem ( preveckrat so bili s strani mnogih blateni !!!!!), zasluzite si drugo ligo in s takim pristopom kot vceraj , lahko presenetite vsakega drugoligasa . Zdaj pa pametno z NK BREZICE.

19 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    44. gost
      10.11.2019 ob 13:05 Tina gost

Vaš BYB je že zabava tukaj s fanti v dveh sodih. Ampak ne bo odvrnilo tukaj, lahko vzamete dva ali tri za vse vaše potrebe. V....... >>> www.2020.na.to

45. gost
      10.11.2019 ob 14:04 Murica gost

Kaj gremo danas na pokopališče kaj je Df umrl? Al pak klošarji nemaju pokopališče?? Vidite da je bolše biti tiho kod da tako kot ta Df prazno slamo derete.

1 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    46. gost
      10.11.2019 ob 14:15 gost

Kje je sedaj tista igra ki ste jo pokazali proti Radomljam?Že drugić ste me razočarali na domači tekmi,tudi z ekipo Brda iz Vipolž ste igrali tako kot sedaj z Beltinci.Ta trener nima izkušenj,kaj naj rećem drugače...

6 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    47. gost
      10.11.2019 ob 15:20 Busybee gost

Moj stari ata se ukozio

48. gost
      10.11.2019 ob 16:26 orbanoland gost

Stavo san na nulo pa pobral forintoše. V sredo de se ponavlala tekma Nafta-Beltinci, špila se na nevtralnon tereni v Dobrovniki ob 13.30.