Mura premagala Dob

30.5.2020

Nogometaši Mure so danes na Fazaneriji odigrali zadnjo prijateljsko tekmo pred nadaljevanjem prvenstva.

NŠ Mura - NK Roltek Dob 4:0 (1:0)

(Maroša 9’, Kouter 46’, Bobičanec 58’, Žižek 70’)

NŠ Mura: Obradović, Kous, Maruško, Gorenc, Šturm, Horvat, Kouter, Šušnjara, Bobičanec, Cipot, Maroša. V nadaljevanju so vstopili še: Karamarko, Pucko, Karničnik, Šporn in Žižek.

V deveti minuti srečanja je za Muro zadel Maroša. 1:0 je bil tudi izid prvega polčasa. V uvodnih minutah drugega dela je zadel Kouter. Za 3:0 je v 58. minuti zadel Bobočanec. Žižek je v 70. minuti zadel za 4:0.

Muraši so drugoligaško ekipo Doba premagali s 4:0.

Nogometaši Mure bodo v 26. krogu 1. PLTS gostovali v Kidričevem, ko se bodo v petek, 5. junija, ob 19. uri pomerili z Aluminijem.

* Foto: NŠ Mura