3.6.2020

Nogometaši lendavske Nafte so se danes ob 17. uri pomerili z Olimpijo.

NK Olimpija - NK Nafta 1903 0:1 (0:0)

(Vinko v 47. min)

Prvi polčas se je v Ljubljani med NK Olimpija in NK Nafta 1903 končal z rezultatom 0:0.

V 47. minuti je za prvi gol poskrbel Vedran Vinko.

Tekma se je končala z zmago Nafte.

* Foto: arhiv Pomurec.com

03.06.2020 ob 20:41 gost

Murašem se bo utrgalo.

8 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        03.06.2020 ob 20:54 AAAAAAAAAAA gost

Ge pa mijslin ka se je tebi ftrgnolo ka je Nafta zmagala prouti outsajderon keri v prvenstvi niti klopij nedo vidli.

4 7 Prijavi neprimerno vsebino
      03.06.2020 ob 20:46 Ištenem Ištenem gost

Ištenem Ištenem

03.06.2020 ob 20:50 rile gost

Olimpija igrala z kombinirano ekipo(mladincev in članov) ampak zmaga je pač zmaga..

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.06.2020 ob 20:52 Realist gost

Olimpija igrala z igralci, ki nimajo nic minut ali zelo malo minut v letosnji sezoni in mladinci. Niti enega od prvih 13, 14 igralcev po minutazi v letosnji sezoni 1 lige ni bilo. Je pa zmaga vseeno zmaga.

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      03.06.2020 ob 20:58 Naftas gost

Zaradi mene so lahko igrali z u15 pa u17 dejstvo je da smo jih premagali sredi Ljubljane. To je njihov problem z kako postavo so igrali. Zmaga nad Olimpicko nekaj steje.

9 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        04.06.2020 ob 8:46 gost gost

Zmaga ne šteje nič, ker se ni igralo ne za točke ne za napredovanje, pač ena izmed mnogih prijateljskih tekem.

1 2 Prijavi neprimerno vsebino
        04.06.2020 ob 18:53 Realist gost

Pa mores realno poglednite. Vij ste spilale prote 2/3 postave olimpije. Nej je blo niti enga omembe vrednega prvoligaskoga igralca, razen bezjaka, kere pa je ocitno nej v plane pr olimpije. To je nej kak da spila 1ligas pokalno tekmo z nizjeligason pa ma kombinerano ekipo prve pa druge postave. Tu je nej blo enoga izmed prveh 15 igralcov glede na minutazo. To je kak ka bi nafta spilale brez vseh in bi spilala z enime beltince. Vejpa ove bi vas gladko bile. Realno stanje pride protw radomljan. O finale pa ne bi zgubo besed ker nafta prote mure pa aluminije nema kaj iskate. Na zalost. Edino ce te 90 minut bunkera spilale pa mele 3 penale. Lp

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
      03.06.2020 ob 21:11 AAAAAAAAAAA gost

Naftas tou maš praf zmaga prouti Olimpiji je zapijsana, samo ka se na tou zmago zanašati nesmiš preveč. Realno stanje je pa že čista drugo.

03.06.2020 ob 21:49 čondraš gost

Lepa zmaga, pa tudi proti MB-ju vredu tekma, bravo.

04.06.2020 ob 7:42 gost

Res ena nic kaj pa tisto ko je Naftas usel se golmanu da bi zabil pa ga je zruso golman Olimpije pa ga sodnik izkluco pa golman ni hota ven ker ni bilo zamenjave ce ni hotel ven bi vsaj penal moral bit za Nafto, ta cirkus napisite in tako kot je bilo.😠

04.06.2020 ob 10:44 NAFTA gost

Bravo Nafta. Tak se dela. Komaj čakan ka pridemo v prvo ligo pa nabijemo Muro.

04.06.2020 ob 10:59 Gorgona gost

Mi smo Nafta

04.06.2020 ob 12:18 Monica gost

Moja sestra zasluži 91 dolarjev na uro na prenosniku. Iz službe so jo odpustili tri mesece, zadnjič pa je bila njena plača 20.835 dolarjev, ko je nekaj ur delala na prenosniku. Tako sem začel .... >>>>>> cutt.ly/yyvKV2u

04.06.2020 ob 13:02 Busybee gost

Eceki vogrski v prvo ligo morete prvo priti to se pa še dugo dugo nede zgodilo....

04.06.2020 ob 16:21 Čefur gost

Ma pičko materno in ta vaš fuzbal čefurski. Fuzbal je šport primitivcev in mentalnih pohabljencev.

04.06.2020 ob 18:12 gost

OLIMPIJA JE ŠPILALA Z KADETE IN MLADINCI TAKA NAFTE JE NEJ BILOU ŽMETNO ZMAGATE ČE BI OLIMPIJA KOMPLETNA BIJLA TEPA BI TOU NAČE REZOLTAT BIU VI ŠE DUGO NETE VIDLE PRVE LIGE MURA VAS REJDNO NABIJE KAK ŽE IDE 3 4 MURA MURA MURA JE SVETIJA

04.06.2020 ob 18:59 .... gost

samo en klub je naokrog ...in to vsi vete to je MURA!!