28.6.2020

Na Fazaneriji je bila danes ob 18. uri odigrana nogometna tekma 30. kroga 1. PLTS, med Muro in Domžalami.

NŠ Mura - NK Domžale 0:1 (0:0)

(Jakupović v 76. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetna enajsterica NK Domžale:

Sodniki: Slavko Vinčić (glavni sodnik), Tomaž Klančnik (1. pomoč), Uroš Benc (2. pomoč) in Roman Glažar (4. sodnik).

V 43. minuti je prejel rumeni karton Jan Gorenc.

Prvi polčas se je končal brez golov.

V 67. minuti v igro Amadej Maroša, iz igre Kevin Žižek. V igro tudi Luka Šušnjara, iz igre Staniša Mandić.

Luka Bobičanec si je v 74. minuti prislužil rumeni karton.

Arnel Jakupović je v 76. minuti zadel za vodstvo Domžalčanov.

V 77. minuti v igro Žiga Kous, iz igre Kai Cipot.

Tekma se je končala z rezultatom 0:1 za Domžale.

28.06.2020 ob 18:47 DF MURAŠ gost

OVO BUDEMO SPUŠIT. MORAMO PRIZNATI SI. DOMŽALE SU ZA 2 LIGI BOLJE OD NAS. MORAMO SI PRIZNATI DA JE I NAFTA KVALITETNIJI KLUB. IMELI SMU SREČU KAJ NISU IGRALI S POLNO POSTAVO.

18 12 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 18:53 gost

Bobičanca na tržnico pelajte, na njega obesite 1.000 evrov, pa kdo ga hoče ga naj s pejnezi vred odpela. Koliko žog je zajebo?

15 16 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 19:34 GOSPOD DF gost

KAJ SEM VAM POVEDAL. ŠOLAJU VAS KU MALU DJECU. NIMATE ZA BUREK MURAŠI. ŠE NAŠU LJEPU NAFTU STE KOMAJ PREMAGALI. KO SMO IMELI POL POSTAVE OKRNJENE. MURA JE ZA TRETJU LIGU.

28.06.2020 ob 19:49 ajajajajaj gost

Po velikih količinah alkohola niti maša ne pomaga.

18 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 19:50 gost gost

Oni ob 19,34 - totalno budalo, zapri gofljo. Premagati z 2: o je komaj? Ti si res strokovnajak za fuzbal. Pitaj na FIFI, če te zemejo za svetovalca. Budalo zabito lendavsko. Priznati poraz je civilizacijsko, vse ostalo je primitivizem.

9 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 19:58 Busybee gost

Df debil ka si proslavljal poraz Nafte v sredo??

7 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:03 Hungaris gost

Muraši, čestitke za poraz na domačem stadionu,upam pa da še kaj takega na Fazanariji doživimo.Kot vemo Mura nima znanja ,ampak malce sreče.žal znanja v lokalih ni.

14 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:05 gost

HAHAHAHAHAHAAAAAAAAA, DRUGOLIGAŠI VAS ŠOLAJO. IMELI STE SREČO, DA NISTE DOBILI PET KOMADOV. bOBIČANEC NEMRE ŠPILATI ZA TIŠINO. BREZ POMOČI SODNIKOV STE NAVADNE REVE ZA TRETJO LIGO. BUSYBEE ZDAJ SKAČI PEDER KECATI. ČRNI.

16 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:08 Joze gost

Sramota za igralce in simondzo kako jih ni sram ko pa jih podpira toliko ljudi to so nam vrnili v zahvalo

15 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:09 gost

DF,a je Lendva prodala tekmo proti slabi muri, muraši pa zaradi pare prodali utakmicu protiv domzala.Bog zna ????

4 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:12 Vili gost

Sramota da prodajate tekme.Naj mi negdo objasni tri minute do konca tekme in v igro obrabni igralec rabis pa dati gol .

8 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:14 DF gost

ZNA SE KDO JE MURI OMOGOČIL POKAL. ZAHOVIČ. SAMO MARIBORU SE LAHKO ZAHVALITE. IN KUPLJENIM SODNIKOM. NAFTA VAS BI S POLNO POSTAVO NABRISALA OD ZADAJ NA SUHO. ŠE DRUGOLIGAŠKE DOMŽALE VAM TO DELAJU. LUZERJI.

14 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:14 goričanec gost

Škoda za razprodajo točk.Navijači kupujemo karte zato, da gledamo nogomet ne pa čudne rotacije, ko trener menja šest igralcev.Ne razumen trenerja da se iz prejšnjih napak ni ničesar naučil.Ante je izgubil realna tla pod nogami

15 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        28.06.2020 ob 20:36 AAAAAAAAAAA gost

goričanec Rotacija je nujna zatou ka je ritem zgoščeni ,malo si pogledni šanse prvi polčas smo meli boukše kak drugi polčas. tak ka nema veze što je špilo. nej smo gola dali pa smo zatou zgibijli.

4 9 Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:15 gost gost

Oni gost ob 2o,o5 škoda guča. Tele blesavo nemre preboleti poraza tretjerazredne Nafte. Dol z Nafto.

4 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:15 gost

Zdaj ko sodniki ne rabijo več pomagat muri so na vrsti porazi, to je samo začetek serije, v Evropi pa itak kanon futer, to je realnost.

8 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        28.06.2020 ob 20:23 AAAAAAAAAAA gost

Butl eden vej pa si napovidavo ka Nafta Muro v pokali razbije ,rejsan si profesor nogometa.

4 6 Prijavi neprimerno vsebino
      28.06.2020 ob 20:16 gost

Kako hudica ne razumete, Domzale ne zeli noben da bi izpadli tudi jas ne pa makar sem Muras .TABOR mora izpast to vejo vsi evo sedaj vete.👍

8 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost

Maša očitno nič ni pomagala. Zdaj je bolj ali manj jasno da dvojne krone ne bo.,ki so jo nekateri muraši napovedovali. Zdaj bodo tonlli vse nižje in naslednji krog doživeli še tretji zaporedni poraz proti Mariboru. Tisto zdesetkano Nafto bi pa premagali tudi, Fužinar, Bilje, Krka, Krško in še kdo.

12 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      28.06.2020 ob 20:21 AAAAAAAAAAA gost

Ha ha škodljivci dobro ka je Mura zgibijla ka mate vij kaj od Mure nej samo mij Murini navijači. Ev ovijdite kak je Mura dobra ka na se mijsli.

6 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      28.06.2020 ob 20:47 Sovič gost

TURBAŠI,še vas peče pa še lep čas vas bo! gamad ste bili in gamad ostanete! niste slovenci!

3 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      28.06.2020 ob 20:57 gost

GUŠTERI MURINI. RISANKE VAM DELAJO NAJSLABŠE EKIPE V LIGI. FUJ, FUJ, FUJ.

5 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      29.06.2020 ob 5:55 gost

Glavno da je nafta spušila proti MURI.Posledice proslave so bile vidne!Idemo dalje.

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      29.06.2020 ob 10:03 gost

Tak je še z to fejst oslabljeno nafto ste se mučili, da so bili kompletni močno dvomim, da bi jo premagali.

25. gost
      29.06.2020 ob 13:03 1411 gost

Ne serite, fuzbal je zanimivi gli zato ka saksi premaga saksoga. Noben klub v nobeni ligi nema samo zmag, brez enoga poraza ali remija. To ka pa eni senjate ka bi bila mura letos prvak, se strinjan ka bi bilo lepo ampak zaenkrat še neje realno. Še nucamo vsaj 1-2 sezoni ka mo na ton nivoje. Letos je cilj recimo realno 3.mesto, pa ka medsebojno zmagamo kakšo olimpijo ali maribor

26. gost
      29.06.2020 ob 13:58 gost

1411 Izgleda,da si eden od vodilni v Muri sramota od vas,kjer imate svoje zveste navijače za norca ta tekma je bila prodana ali puščena,če bi hoteli zmago bi menjave bile na začetko drugega polčasa vi ste pa zadnje 3 minute poslali obranbnega igralca v igro forsirate tega ne sposobnega Bobičanca pa Cipota vaša igra nima ne repa ne glave,dobri ste pa pri ALKOHOLO poglejte si Rudarja je že v drugi ligi pa ne popušča

27. gost
      29.06.2020 ob 14:45 Busybee gost

Madžari luzerski se kar ne morejo sprijazniti ka so popušili v pokali...z posrano metlo se dajte dol streliti Df luzer in podobni....