Lendava, 16.8.2020

V lendavskem športnem parku je bila odigrana druga tekma 2. SNL med domačo Nafto in Primorjem.

Nafta 1903 - Primorje eMundia 2:0 (1:0)

(Ubochioma v 23. min, Gergő Bolla v 51. min)

Začetna enajsterica Nafta 1903: Galoši, Pritovšek, Bolla, Oštrek, Körmendi, Židan, Novinič, Paku, Vinko, Bizjak in Uboshioma.

Začetna enajsterica Primorje eMundia: Štrukelj, Kuraj A., Džuzdanović, Žgur, Dedič, Kuraj J., Zavnik, Nagode, Leban, Kodermac in Škarabot.

Glavni sodnik tekme je bil Dejan Vivod, Grega Kordež (1. pomoč) in Denis Horvat (2. pomoč).

Ubochioma je v 23. minuti popeljal Lendavčane v vodstvo. Prvi polčas se je končal z 1:0. V drugem polčasu so nogometaši Nafte zadeli še en gol. V 51. minuti je zadel Gergő Bolla. Tekma se je v Lendavi končala z 2:0 za Nafto.

V tretjem krogu se bo Nafta v gosteh pomerila s Fužinarjem.

16.08.2020 ob 10:13 Zemla nuca gnoj gost

I Df je svršio dok su njegov kurac primali Risto Kubura i Magyar Bacsi u usta i dobili pun sadržaj😂😂😂

16.08.2020 ob 12:34 Busybee gost

Ja brez nafte kot goriva bi resno obstal svet ampak klub nafta je pa v totalnon kurci saj niti 100 gledalcev nebi pritegnila v lendavi😂😂😂sicer pa zakaj bi naj bili mi Murini navijači nevoščljivi? Ker smo vas zmagali v tekmi stoletja v pokalu? Ker v bedni drugi ligi ne zmorete doseči prvo ali drugo mesto?? Jao jao

6 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.08.2020 ob 13:33 gost

Busy mi popuši. Z debelim si lahko data roke pa drkata skup. Največja dva debila vseh časov.

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.08.2020 ob 13:59 Cuze gost

Danes finale Tornisce in večen pomurski ligas Odranci . Igralci v tej klubih brez napredka.

16.08.2020 ob 14:16 Neven gost

V Odrancaj kukajo ka nega pejnez,so pa edini komi občina pejneze davle,eni fejst kaserajo pa nega,tak kak seposedi.

16.08.2020 ob 14:47 SOS gost

Problem je samo v tem ( izračunu) 3 liga stane vec za 2/5 do 3 tisoc evrov. Zaradi teh jurjev so eni dobili polne hlače. Vsi SLO 3 ligasi imajo približno enake potovalne razdalje z prekmurci v red to so fantje delali izračune, samo moras imeti mu...vam je jasno? Ko jebe mladino naj cepa ŠANK LIGO.

4 1 Prijavi neprimerno vsebino
      16.08.2020 ob 14:27 Busybee gost

Daleč od tega da bi bil idealen ampak psihič pa vendarle nisem. Navijam za Muro in vedno bom...Df je za mene eno navadno derište zarukano ki nikoli ni bil nikjer uspešen in zaželjen, še okoli Mure se nekda slino dokler ga niso stirali iz kluba ter mu za vedno prepovedali pristop v bližino stadiona...zdaj pa vsako tekmo žaljivke in podjebavanje...daj napiši enkrat svoje ime velik penzionist Df ki imaš 3 jurje penzije😂😂😂luzer

5 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      16.08.2020 ob 15:02 Goričko gost

Dončič ista pičketina kot vsi ostali trenerji,forsiras te sineke od funkcionarov,nebos dougo v Nafti,čestitke igralcem za zmago.