18.10.2020

Na Mestnem stadionu Fazanerija se je danes odvila tekma 7. kroga PLTS med Muro in Aluminijem, na kateri so zmagali slednji.

NŠ Mura - NK Aluminij 1:2 (1:2)

(Horvat v 27. min, Žižek v 32. min, Pečnik v 43. min)

Začetna enajsterica Mure:

Začetnih enajst Aluminija:

Glavni sodnik na tekmi je Damir Skomina, pomagajo mu Jure Praprotnik (1. pomoč), Manuel Vidali (2. pomoč) in Roberto Ponis (4. sodnik).

V 11. minuti je Marko Brkić prejel rumeni karton. Aluminij je povedel v 27. minuti, strelec zadetka iz najstrožje kazni za 0:1 je bil Lucas Mario Horvat. V 32. minuti je za izenčenje poskrbel Kevin Žižek. V 43. minuti je Aluminij znova povedel, za 1:2 je zadel Tilen Pečnik. Prvi polčas se je tako končal z vodstvom Aluminija z 1:2.

Ob začetku drugega polčasa prva menjava pri domačinih. Iz igre je šel Andrija Filipović, vstopil je Luka Marič. Rumeni karton za Alena Krajnca v 58. minuti. V 62. minuti druga menjava pri Črno-belih, iz igre Kai Cipot, v igro Amadej Maroša. Prva menjava pri Aluminiju v 68. minuti. V igro Mihael Klepač, iz igre David Flakus Bosilj. V 72. minuti še tretja menjava pri Muri, Jure Travner je zamenjal Marka Brkića.

Menjava pri Aluminiju v 74. minuti, v igro Roko Prša, iz igre Lovro Grajfoner. V 87. minuti dve menjavi. Pri Muri je Vito Štrakl zamenjal Žigo Kousa. Pri Aluminiju pa je Juš Štusej zamenjal Tilna Pečnika. V drugi minuti sodniškega podaljška rumeni karton za Luko Janžekoviča. Rumeni karton v tretji minuti podaljška Luki Bobičancu. Tekma se je končala z zmago Aluminija z 1:2. Po koncu tekme je rumeni karton prejel še Žan Karničnik.

18.10.2020 ob 19:28 AJAJAJAJAJAJAJAJAJ gost

MURA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, BRAVO ALUMINIJ.

8 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino

9 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 19:48 gost

Bobičanec gnes špila ali je že v Tišini?

13 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 19:50 gost

Šimeni Cipota si domov pelaj pa mu gesti davaj.

15 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        18.10.2020 ob 19:59 01 gost

Pa ka mali se bori, pogledno druge kak spilajo. Pa nezanimivi se z vedno istimi komentarji.

7 6 Prijavi neprimerno vsebino
        19.10.2020 ob 7:09 gost gost

Nej je taka kvaliteta ka bi si zaslužo celo tekmo igrati, njegov čas bo še prišel , zaenkrat pa to ni to. "Gost 01" praviš mali se bori, vse lepo in prav ampak je to premalo za 1.ligo, tudi jez bon se boril če bi me trener v ekipo dal.

3 1 Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 19:54 gost gost

Ka je pomurje republika ka se boš zdaj veso za tvojo muro ali si se pa vluknjo potegno priporočan prijdi gledat nafto ka se kaj navčijš o fuzbali ka neboš bedarije kvaso po fcb.

1 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 20:00 Busybee gost

Debeli bradavičar Df daj utihni luzersko tele zatikajo!

5 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 20:12 gost

Ne samo kritizirati,napišite nekaj strokovnega o nogometu!

6 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 20:16 Štajurc gost

Navadite se na poraze. Zaho je reka ONE MAN BAND. Vedno bolj mu verjamem. Zaho dobro ve zakaj Anteja ni dopelal v Maribor. Vrnimo svoje otroke iz razpadlih Beltinec in naj oni igrajo. Zdaj preveč takih, ki niso domači.

8 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 20:47 Tin gost

Gnes nejso pravi. Škoda. Ufff pa če bi tisto Cipot zadel te ga nisce nebi sinfo, zaj pa kar udarite po njen. Domači, mladi. Zaj pa veselo stisnite minuse ka te lejko merno spali.

11 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 20:55 gost

AAAAAAAAAAA ........ sem ti napovedal poraz Mure in Beltincev. Si se smejal. Kdo je imel prav?

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 21:00 AJAJAJAJAJAJAJAJAJ gost

Po moje je spet edini krivec za poraz Skomina. Ker ni dal gola. HAHAHAHAHAHAHA

4 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 21:02 gost

VI PAJACI BI RADI BILI DRŽAVNI PRVAKI?????? PROTI IZPADU SE BOSTE BORILI NE PA ZA PRVAKA!!!!!!!!!!

18.10.2020 ob 21:18 goričanec gost

Štirje igralci poškodovani, dva okužena.Nimamo jim kaj zameriti.Mura je dosegla čisti , ampak na žalost nimamo sreče ko sodi ta Skomina, po mojem mišljenju najslabši sodnik v slovenski ligi.

6 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        18.10.2020 ob 21:31 AJAJAJAJAJAJAJAJAJ gost

goričanec - kje pa si ti videl gol? Povej. Si na kakšnih substancah? Seveda, ko izgubite pa vam je vedno sodnik kriv. Stara pesem pri Muraših. HAHAHAHAHAHAHA, ALUMINIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 3 Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 21:34 gost

18.10.2020 ob 21:41 gost

dejstvo je da je bila žoga prek črte, na žalost kateri ste proti Muri pač ne vidite in se ne morete sprijazniti da Mura vodi na lestvici.

4 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 21:45 Gost gost

Ojoj , komentari , nespametno !

18.10.2020 ob 22:08 goričanec gost

Klubu je treba stati v dobrem in slabem, vsi kateri navijamo za Muro vemo da je realno mesto od tri do pet. Priznamo da je bila igra slaba in da polovica ekipe manjka ampak to je nogomet.Gremo naprej novim zmagam naproti. Žalostno je da eni ne veste napisati enega stavka v knjižnem jeziku.

11 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        19.10.2020 ob 8:11 gost

Mogoče zmagate proti Dravi, potem pa dolgooooooooooooooo ne boste zmagali. Če boste na konci sedmi, boste lahko zelo srečni. Ni več Zahovića in pomoči sodnikov. Brez pomoči sodnikov ste pa navadne nule. Dokazano so vam sodniki dve sezoni zaporedoma podarili četrto mesto. Letos tega ne bo.

0 4 Prijavi neprimerno vsebino
      18.10.2020 ob 22:29 Pomlad 2020 gost

Res je, povsem se strinjam z Goričancem. Žalostno je brati komentarje, ko vidiš, da smo Slovenci nesposobni pisati v knjižnem jeziku. Kar pa se tiče Murine igre danes: res je bila igra podpovprečna. Cipot si absolutno ne zasluži minutaže, ki jo ima, še manj tega, da igra v prvi postavi! Porazno!

9 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        18.10.2020 ob 22:55 Smesen gost

Mislim da so drugi se slabše igrali od njega in vedno samo njega vidite. Vedno isti komentarji. Slab je. Ne zasluži si. Zato ker je Cipot igra. Oče ga forsira itd. Me zanima če bi se drugače pisal če bi isto pisali. Res slabi so bili, vsi in ne samo on. Mladi je, zdaj se razvija in zato je trener, da določi kdo igra in kaj igra. Če pa misliš da si ti bolj pameten pa daj pojdi za trenerja. Saj vem lažje je biti "kavč trener".

8 4 Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      18.10.2020 ob 23:03 gost

Pomlad ti že veš kdo si zasluži pa kdo ne. Sem gledal tekmo in res očitno Nej smo gledali isto tekmo ker drugi so se bolj porazno igrali in vi vidite samo Cipota. Škoda da ni zadel da bi vas utiso. Vupan ka de vas kmalu!

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      19.10.2020 ob 6:32 Istvan gost

Čestitke Muri za zaslužen poraz in upam da tega bo še več!!! Cipot ni za 1.SNL, žal tega trener ne stori, itak pa v tem prvenstvu Mura igra na srečo, znanja o nogometu pa pri tem klubu na žalost Ni.

4 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        19.10.2020 ob 6:56 . gost

Istvan ori tebi pa pameti ni igrati na srečo v 1 ligi pa priti do 3 kola v Evropi je sreča, ti si pravi nogometni znalec.

3 2 Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      19.10.2020 ob 9:49 gost

Kot vidim, se veliko omenja za Cipota. Res je, če bo trener poslušal od pubeca očka, potem bo Mura počasi prišla v. 2.SNL,kar si Pomurska regija tega ne želi.

19.10.2020 ob 10:23 gost

Pa ka ti resno misliš ka lejko Simodže što soflira in guči ka naj dela in kak, pa što naj špila. HAHAHHAHAHA. Očitno resno nemaš pojma. Joj joj.

2 2 Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      19.10.2020 ob 10:32 gost

Ne vem, če vam je navijačem sploh jasno, da je to privatni klub. V klub pripeljejo neznane nogometaše, Cipot in Marič sta domača, jim dajejo priložnost iz tekme v tekmo, da dobijo določeno minutažo v 1.SNL, potem pa poskušajo te nogometaše čim dražje prodati in si napolniti žepe. Če tega ne vidite .....................

7 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      19.10.2020 ob 15:25 Š gost

24. gost
      19.10.2020 ob 15:39 gost

KA BRIŠETE KOMENTARJE in ne objavite ko se gre za ŠIMONDŽA napravte mu SPOMENIK ka se z NAVIJAČOV NORCA DELA KRIVEC za včerajšni PORAZ ŠIMONDŽA

19.10.2020 ob 16:51 AAAAAAAAAAA gost

Šimundža je za tebej gospod Šimundža pa se za takšne nepomembneže kak si tij ne sekejra. Še marsikero tekmo de Mura zgibijla pa se nemo sekejrali telko kak tij da Mura zmaga. Bougi si rejsan.