13.12.2020

V nedeljo, 13. decembra, se je ob 16. uri na mestnem stadionu Fazanerija pričela tekma 17. kroga Prve lige Telekom Slovenije med Muro in Domžalami, ki se je po uvodnem vodstvu domačinov končala z neodločenim rezultatom 1:1.

NŠ Mura - NK Domžale  1:1 (1:0)

Kouter (17.), Kolobarić (84.)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetnih enajst NK Domžale:

Glavni sodnik na tekmi je bil Slavko Vinčić, pomagali so mu Tomaž Klančnik, Andraž Kovačič in Alen Borošak, kot 4. sodnik.

Delegat na srečanju je bil Danijel Žalik.

V 17. minuti je domačine v vodstvo povedel Kouter. Zaradi prekrška nad Kousom je v 44. minuti rumeni karton prejel Ibričić. Po minuti sodniškega podaljška se je prvi polčas končal z 1:0 za Muro.

V 49. minuti je zaradi prekrška nad Cipotom rumeni karton prejel Husmani.

Pri Domžalčanih tri menjave v 60. minuti, Kolobarić je zmenjal Urbančiča, Pišek je zamenjal Svetlina, Jakupović pa Mujana. V 73. minuti še ena menjava pri Domžalčanih, Žinič je zamenjal Adamova.

Zaradi prekrška nad Karničnikom je v 75. minuti rumeni karton prejel Sikošek.

V 76. minuti prva menjava pri Črno-belih, Marič je zamenjal Filipovića. Pri Muraših še ena menjava v 81. minuti, Cipota je zamenjal Žižek.

V 84. minuti je zadel Kolobarić in izenačil rezultat na 1:1.

V ekipi Domžal je v 86. minuti Podlogarja zamenjal Černe. Dve minuti kasneje pa je pri Muraših Kousa zamenjal Pucko.

Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1:1.

Več fotografij v spodnji galeriji ...

13.12.2020 ob 16:10 gost

Vozijo vas kot malo deco. Veška ekipa pač.

14 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.12.2020 ob 16:19 gost

Srečkoviči brez znanja.

12 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.12.2020 ob 16:24 gost

Bobičanec pade, če veter zapiha. Najboljši Domžalčani pa na klopi. Denar dela svoje. Enako, ko so bili najboljši Koprčani na klopi. Sramota slovenskega nogometa.

18 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.12.2020 ob 16:50 AAAAAAAAAAA gost

Dobra igra še enga trbej dati ka de ležej.

3 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        13.12.2020 ob 16:55 gost

To je zate dobra igra? To je nogomet za Pomursko ligo, ne a za prvo ligo. Mura igra od vseh ekip v prvi ligi najgrši nogomet. To, kar igra Mura, je antinogomet, ni podobno nogometu. Moraš pa res biti pritisnjeni, da tega ne vidiš.

13.12.2020 ob 16:57 gost

TVOJA MATI JE BALINAŠICA--------ČERGOLI.

4 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    8. gost
      13.12.2020 ob 17:01 gost

GOST OB 16,55 ZAKAJ PA POTEM GLEDAŠ TEKMO---------------IDIOT, DEBIL. POJDI V KOPALNICO POGLEJ V OGLEDALO PA BOŠ VIDEL NAJVEČJEGA IDIOTA IN GA UDARI V GLAVO. IDIOT.

13.12.2020 ob 17:54 AAAAAAAAAAA gost

Nega kaj Domžale 3x strel na gol Mura pa iz nemogoučoga ne da. Što ne da dobij tak pač je.

10 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        13.12.2020 ob 18:13 gost

Gol moraš znati dat. Muraši tega pač ne znajo. Bodite srečni, da Domžalčani od začetka tekme niso igrali z najmočnejšo ekipo.

11 3 Prijavi neprimerno vsebino
    11. gost
      13.12.2020 ob 17:56 gost

ŠIMUNDŽI DAJTE KONĆNO KUFRE V ROKE. ZA TAKO VELIKO PLAČO DOBITE PRVOVRSTNEGA TRENERJA, NE PA TEGA, KI JE DESET LET ZA ČASOM.

13.12.2020 ob 17:59 gost

ŠIMUNDŽA JE KRIV ZA NEODLOČEN REZULTAT--------MENJAVE KATASTROFA-----------SE VIDI TRENER MARIBORA ALI IGRA STAVE------------IDIOT.

8 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    14. gost
      13.12.2020 ob 18:08 Mura gost

Tako je menjava Mariča je bila napačna on samo lahko puni klop Žižek pa nasvidenje pa ka je z mesijem iz melinec što zna cipota pa malo sreče bi lahko zabil samo smo telko šans nej dali smo dobili igra dosti boljša samo še enkrat danes je Ante zjebo 2 piki z maričom

12 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    15. gost
      13.12.2020 ob 18:20 Karel gost

Maroša ni bilo in Mura je brez zidu, saj so njegove široke prsi zadosti, da se postavi pred gol in žoga ne more do gola. Pa dobro je to za Muro, saj že ima zadosti točk, da v tem igralnem letu več ne more izpasti iz prve lige. Ostanek v prvi ligi je plan uprave Mure.

7 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    16. gost
      13.12.2020 ob 18:38 Riley Ferrari gost

Začnite delati doma z našo organizacijo. To je najbolj denarno nadomestilo, kar sem ga kdajkoli naredil. V petek sem dobil brezhiben Audi 5, ko sem prejšnji mesec zaslužil 36259 USD. Začel sem res pet mesecev pred tem in za vse namene takoj pridobil 96 USD na uro. obiščite to spletno stran neposredno tukaj. www.maxjob3.com

0 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    17. gost
      13.12.2020 ob 18:38 Harry Queale gost

18. gost
      13.12.2020 ob 18:54 gost gost

Te dve zadnji objavi spadata sem zraven? Očitno, ten, ki vabijo za delo jako trda prede, ka telko objav plačujejo, pa nega odziva. Rajši na cesti kamenje obračan, kak pa delan pri tak bedi firmaj. Naj jin nešče prevede, mogoče do spreglednoli, pa nehali objavlati takšo bedo.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      13.12.2020 ob 18:55 Harry Earnshaw gost

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      13.12.2020 ob 19:48 Harry Queale gost

Moja zadnja plača je bila 3200 USD za 18-urno delo na spletu. Moja prijateljica sester že mesece v povprečju porabi 11 tisoč in dela približno 26 ur na teden. Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko sem ga preizkusil. Potencial s tem je neskončen. To počnem .. www.maxjob3.com

0 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      13.12.2020 ob 19:49 Joseph Watson gost

22. gost
      13.12.2020 ob 19:55 Busybee gost

Ka Df luzer palik monologe maš?? Saj pa od 20 komentaov je 15 tvojih, san z sebo se zgučavleš nobeden te ne jebe več 5 posto nej si še to ugotovil?? Tvoje mnenje ne šteje nič ker vsi že vemo da nimaš pojma o ničemer! Si totalno nepomemben gnoj ki nikoli v življenju ni nikjer dobil pozornosti, noben te ni jebal 5 posto in zdaj misliš da te bo kdo upošteval na forumih?? Sanja svinja kukuruz😂😂😂😂

5 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      13.12.2020 ob 20:57 AJAJAJAJAJ gost

Ta Mura nima mesta v drugi ligi. Sramota. Šimeni pa še dobi " srčani udar " ob igrišču. Pa dajte že enkrat spreglejte in ga naženite. Sicer pa, Mura med pet, je domet ekipe. Beda od nogometa. Gol dosegli po sreči. Koutra nikjer, Bobija nikjer, Filipović - ostali NIČ Skratka, katastrofa. Po drugi strani pa realno, ker ekipa več ni sposobna.

• gost
        14.12.2020 ob 7:44 gost gost

tij si gledal tekmo? Mura jih je nadigrala v vseh segmentih nogometne igre, se je pa pokazalo ka njim manjka en pravi napadalec. Ja Bobičanec pa že misli ka Ronaldo, ker že z vseh nemogočih položajev na gol strejla.

4 1 Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      13.12.2020 ob 21:44 Busybee gost

Nesposoben nevednež si, luzer ki nima pojma.

25. gost
      13.12.2020 ob 21:57 gost

ajajajaja,prosin te,ne oglašaj,se nemaš pojma od nogometa,gnes igra odlična,samo bi mogli več golov dati.Meli smo eno 6,7 šans za gol in če z tej šans ne daš gola,potem je težko. Trbej redno špico,ka de gole davo.

3 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      14.12.2020 ob 8:36 dome 595 gost

ali maroša nima več mišic da ne igra

27. gost
      14.12.2020 ob 9:45 gost

Imeli so Sorčana in veliko veliko sreče.Tako kot pri nas MATKO.A zdaj pa ne pišete o tem. seljaki.

28. gost
      14.12.2020 ob 12:13 gost

Vidi se da so to drugo pa tretje ligaški igralci pa to niso bili streli na gol to so bile podaje vratarju,kjer Mura nima igralca,da bi imel dober strel na gol,to so sedaj vaši domači igralci,kateri znajo dobro obiskovati lokale škoda da se zapravljajo takšne lepe priložnosti in se gibijo točke,

2 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        14.12.2020 ob 12:27 gost

Točno tako. Cipot pade, ko se žoge dotakne. Žižek ni za Pomursko ligo, beži od žoge vstran, Bobičanec strelja vsako žogo na gol, žoka pa leti h kornerski zastavici namesto proti golu. Škoda besed za te veške igralce, ki se imajo za profesionalce in hodijo kot pavi.