Murska Sobota, 11.9.2021

Danes ob 20:15 je bila Mestnem stadionu Fazanerija odigrana tekma 8. kroga PLT, kjer je ekipa NŠ Mura gostila ekipo Olimpija Ljubljana in zmagala z 1:0.

NŠ Mura - NK Olimpija Ljubljana 1:0 (1:0)

(Karničnik v 18. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetna enajsterica Olimpija Ljubljana:

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Perić Dragoslav (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Šmajc David (6. sodnik).

Na stadionu Fazanerija se je zbralo 3.200 gledalcev. Ob 30-letnici domače navijaške skupine Black Gringos je vzdušje že pred tekmo bilo ogreto s s pirotehniko in ognjemeti.

Že v 18. minuti srečanja so povedli domači, za 1:0 je po podaji iz kota z leve strani z glavo zadel Žan Karničnik.

Rumeni karton je v 31. minuti prejel Crnomarković.

Prvi polčas se je na Fazaneriji končal z vodstvom Mure.

Kapun si je v 52. minuti prislužil rumeni karton.

Matic Maruško si je v 60. minuti prislužil rumeni karton.

V 60. minuti iz igre Kapun, v igro Sešlar.

V 65. minuti iz igre Mihael Klepač, v igro Žiga Škoflek.

V 71. minuti iz igre Jan Gorenc in Mitja Lotrič, v igro Nik Lorbek in Klemen Pucko.

V 77. minuti iz igre Nukić, v igro Špehar.

Rumeni karton je v 81. minuti prejel Alen Kozar.

V 84. minuti iz igre Kai Cipot, v igro Staniša Mandić.

Elšnik, si je v 90. minuti prislužil rdeči karton.

Tekma se je končala z zmago Mure., ki je tako prišla do tretje zmage v sezoni.

Mura bo v devetem krogu, ki bo odigrano v nedeljo, 19. septembra gostovala pri Mariboru.

11.09.2021 ob 20:59 gost

Prekiniti tekmo in prepoved igranja minimalno 5 tekem na Fazaneriji. To, ka se dela, je ...........................................

8 44 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2021 ob 21:07 gost

Ljudje, če je vam to normalno in regularno, kar se dogaja na Fazaneriji, potem, .......................... nimam besed. Ubogi v glavi.

7 45 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino

Ha,ha,žabarji nemajo za burek.

23 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2021 ob 21:08 gost

To je normalno,vprašanje pa kak je s tabo????

5 13 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2021 ob 22:19 Frček gost

Fajn tekma, 3 penale bi mogel souditi za naše, pa gringusi so fajn petarde metali pa fajn je bilou.5000 gezero publike fajn bilou

5 12 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2021 ob 1:00 EVA gost

Delam s krajšim delovnim časom več kot 7 tisoč dolarjev na mesec. Neprestano sem slišal, kako mi drugi govorijo, koliko denarja lahko zaslužijo na spletu, zato sem se odločil, da bom to preučil. No, vse je bilo res in mi je popolnoma spremenilo življenje. Tu sem začel .......... W­­­­W­­­­­W.C­­­­­A­­­­­S­­­­­H­­­­­A­­­­­P­­­­­P­­­­­1.C­­­­­O­­­­­M

1 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2021 ob 3:01 Tutu gost

Smešni gringosi. Bleda senca tega, kar so nekoč bili. Spoštovanje posameznikom, ki to zapečeno bedo gledajo.

10 17 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2021 ob 4:43 Nemanja Milovič gost

PCT - pijan cel teden.

7 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2021 ob 7:28 gost

Če bi se to dogajalo v Ljubljani ali v Mariboru, bi sodniki prekinil tekmo. Murini navijači pa lahko delajo kar želijo. Celo Prekmurje ste osramotili. V svojih bednih glavah pa mislite, da ste frajerji. Sramota. Vinčić, Jug - Murini sodniki. Se zna že dug0o.

6 27 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        12.09.2021 ob 8:10 Gost gost

Lepa bakljada in ognjemet s strani Gringosov in ce si opazil so niti ene baklje nej vrgli na igrisce kar je pohvalno, medtem ko so dragonsi imeli eno baklo in še to so na igrisce vrgli, ja pa še nekaj topovskih udarov.

15 4 Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2021 ob 7:35 Magyar Bacsi gost

Bravo Dizelaši.

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2021 ob 7:54 gost

Gost ob 7,28 si stvarno idiot, debil, smrdljivko-------------vse je bilo javljeno NZS in zato se je to lahko dogajalo na Fazaneriji.Tebe boli, ker je MURA zmagala. IDIOT, DEBIL...........

21 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2021 ob 8:35 gozd59 gost

zakaj ni igral melinska mišica

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.09.2021 ob 9:23 Busybee gost

Df produkt grupnega posilstva in neuspeli abortus a je tebe kdo kaj vprašal??

12.09.2021 ob 15:47 gost

Meni se je zameril Kous pada po tlej kak stara baba se valja pa kar na enkrat mu Nika Nej. (16)minuti Se pravi ka te ženska odrine si takoj na riti_-👙 ala ti vera si pa moški. 👜

12.09.2021 ob 17:25 gost

Melinska mišica ni igrala,kjer nima pojma o nogometu je za tretjo ligo nikakor pa ne za prvo

12.09.2021 ob 17:29 gost

V drugem polčaso je bilo vas žalostno gledati kaj delate na treningaj ste že spet utrujeni.

13.09.2021 ob 17:17 Nemanja Milovič gost

Melinski kombajn nima goriva!!!! Crknila mašina!!! Se je usral.

13.09.2021 ob 19:41 gost

gost 17:29 ali mogoče veš kakšen je bil rezulat na koncu tekme.MURA je dosegla gol žabarji pa NE in samo to je pomembno. AMEN .