https://www.saubermacher-komunala.si/
http://www.m-energetika.si/
https://www.facebook.com/SR%C5%A0A-parketarstvo-in-trgovina-482767995154662/
http://www.ac-andrejek.si/
http://www.gtz.si/
https://www.pomurec.com/vsebina/50328/Za_praznike_se_zahvalite_na_Pomurec_com
https://www.puconci.si/
https://www.kobilje.si/
http://avtorajh.eu/
http://www.tisina.si/
https://www.facebook.com/Cvetli%C4%8Darna-Andreja-380603335338336/
https://www.gornji-petrovci.si/obcina/
http://www.center-maximus.si/si/
http://www.kit-zizki.com/

NOGOMET

POM-NOGOMET: Tromejnik premagal Čardo, Turnišče slavilo proti Bistrici, Beltinci razbili Puconce

25.9.2011  

Objavljamo rezultate in podrobnosti s tekem minulega vikenda v 3. SNL vzhod, Pomurski nogometni ligi ter rezultate v 1. MNL Murska Sobota, 1. MNL Lendava in 2. MNL Murska Sobota.

3. SNL VZHOD

Tehnostroj Veržej : Aha Emmi Bistrica 1:2 (0:0)

Gledalcev: 100

Strelci: 0:1 Mlinar (54), 0:2 Avguštin (57), 1:2 Vinkovič

Tehnostroj Veržej: Duh, Lukač, Kocuvan, Polajžer,  Fekonja, Lovrec,  Fajdiga (Ciglarič), Majer,  Vinkovič,  Kaučič (Puhan), Karnet (Trstenjak)

…………………………………………………….

Koroška Dravograd : Grad 3:1 (2:0)

Gledalcev: 200

Strelci: 1:0 Kus (31), 2:0 Naglič (42), 3:0 Hojan (65), 3:1 Fujs (71)

Grad: Klemenčič, Krauthaker, Benkič, Banfi, Gorinšek, Baler , Stošić,  Fujs, Recek, Krpič (Buček Huber), Gaber (Sukič D.)

…………………………………………………….

Zreče : Rakičan 2:2 (1:1)

Gledalcev: 60

Strelci: 1:0 Gašparič (8), 1:1 Gruškovnjak (12), 1:2 Karas (60), 2:2 Marinšek (63)

Rakičan: Vuzem, Kupčič S., Žekš, Vouri, Gruškovnjak (Bagari), Piberčnik, Godvajs, Vurcer,  Slavič (Tkalec),  Karas, Kupčič B. (Rajnar)

…………………………………………………….

Tromejnik G-Kalamar : Čarda  4:2 (3:2)

Fotografije s tekme si lahko ogledate TUKAJ.

Gledalcev: 500

Strelci: 1:0 Čontala (6), 2:0 Bokan (13), 3:0 Kamnik (24-ag), 3:1 Cipot (30), 3:2 Atanasov (43), 4:2 Ulen (66)

Tromejnik G-Kalamar: Fartek, Nemec, Horvat, Kous, Janža, Bokan G., Bokan R., Šnurer (Ulen), Vrečič (Sukič), Čontala, Grah (Mešič)

Čarda: Kamnik, Granfol,  Kerčmar, Gjergjek, Kranjc D. (Šipoš), Kranjc U. (Flisar), Zadravec, Cipot, Horvat,  Atanasov, Pavel (Prettner)

…………………………………………………….

Kovinar Štore : Odranci 3:1 (2:0)

Gledalcev: 100

Strelci: 1:0 Petrič (13), 2:0 Ristovski (16), 2:1 Tompa (49), 3:1 Filovič (73)

Odranci: Gonc M., Gostan (Tompa ), Dirnbek, Vöröš N. (Balažic), Gonc J., Tkalec,  Mlinarič, Vöröš  P., Janev, Duh J,  Ivanič

…………………………………………………….

Ostali rezultati:

Paloma : Malečnik 1:3 (0:2)

Zavrč : Stojnci 3:1 (0:0)

…………………………………………………….

 LESTVICA:

1

Zavrč

18

2

NK Koroška Dravograd

12

3

Malečnik

10

4

Čarda

10

5

Rakičan

9

6

NK Kovinar Štore

9

7

Odranci

9

8

NK Aha Emmi Bistrica

9

9

NK Tehnostroj Veržej

8

10

Zreče

7

11

Stojnci

6

12

NK Tromejnik G-Kalamar

6

13

Grad

4

14

Paloma

3

 

   

…………………………………………………….

POMURSKA NOGOMETNA LIGA

Apače : GMT Bogojina 5:4 (3:1)

Gledalcev: 80

Strelci: 0:1 Černela (15), 1:1 Gaševič (26), 2:1 Vršič (29), 3:1 Vršič (44), 4:1 Kuzmič (49), 4:2 Vršič (52-ag), 4:3 Erjavec (61), 5:3 Kučan (68), 5:4 Kulčar (80)

Apače: Kuzmič M., Kurbus (Grilanc J.) ,  Kučan, Gaševič (Jagetič), Dobaj,  Merčnik, Topolinjak , Muhič,  Vršič,  Kuzmič D. (Grilanc M.), Nekrep (Mauko)

GMT Bogojina: Horvat, Puhan, Gregorec, Rac (Casar),  Rituper (Ošlaj S.),  Škedelj (Kulčar), Godvajs,  Černela Bo.,  Erjavec,  Ošlaj U., Ivanič

…………………………………………………….

Šalovci : Kobilje 3:1 (2:1)

Gledalcev: 100

Strelci: 1:0 Žido (1), 1:1 Šooš (29), 2:1 Lepoša D. (43), 3:1 Recek (51)

Šalovci: Gašper, Recek, Kerčmar, Smodiš (Kisilak), Cener (Lepoša M.), Horvat (Pondelek), Lepoša S., Lepoša D., Grkinič (Korpič L.), Korpič M., Žido (Štefanicki)

Kobilje: Bukovec Ma. (Sočič), Bukovec S.,  Lutar ,  Černela , Lebar (Zatl), Szabo, Kocet I. (Gorza), Smej B. (Kocet D.),  Smej R., Šooš, Rogač (Grabar)

…………………………………………………….

Hotiza : Črenšovci 2:1 (0:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Kustec (60), 1:1 Bunderla (67), 2:1 Gyerkeš (89)

Hotiza: Žižek, Kohek (Oletič), Tibaut, Vugrinec, Kranjec, Vida (Varga), Horvat (Köveš), Cigan, Hozjan, Bunderla (Ritlop), Gyerkeš

Črenšovci:  Ternar, Šobak, Časar, Virag, Tompa M., Halas, Kustec (Raduha), Tornar (Horvat), Dražnik, Tompa R., Hozjan

…………………………………………………….

Virs Bistrica : Turnišče 3:4 (0:2)

Fotografije s tekme bomo objavili v ponedeljek, 26.9. popoldne.

Gledalcev: 250

Strelci: 0:1 Lutar (30), 0:2 Horvat T. (40-11m), 0:3 Horvat D. (59), 1:3 Zver (70), 1:4 Lutar (85), 2:4 Zver (87-11m), 3:4 Kelenc (89)

Virs Bistrica: Štefanec, Biro, Maučec,  Čarni, Grabar (Kelenc), , Šimonka, Vuk, Kolenko (Lazar), Zver, Žugelj (Hozjan), Graj  (Pozderec)

Turnišče: Ritlop, Horvat T., Verbančič, Kulčar (Žalik), Koren,  Nežič (Fuks),  Lutar D. (Koznicov), Horvat D., Lutar E.,  Bertalanič,  Prša

…………………………………………………….

Agroservis Beltinci : Kema Puconci 6:0 (2:0)

Fotografije s tekme bomo objavili v torek, 27.9. popoldne.

Gledalcev: 250

Strelci: 1:0 Cigan (20), 2:0 Faršang (35-ag), 3:0 Kovač (66), 4:0 Horvat D.(70), 5:0 Smodiš (74), 6:0 Kerec U. (81)

Agroservis Beltinci: Nemec, Smej (Kocet), Zlatar D., Pavel,  Antolin (Horvat M.), Horvat D.,  Cigan (Kerec A.), Zelko (Ilić),  Kovač (Kerec U.),  Zlatar M., Smodiš

Kema Puconci: Fartelj, Fujs, Kuronja, Faršang D.,  Budja G., Faršang T., Budja B., Kuzma,  Pejnovič , Preininger, Škerlak

…………………………………………………….

Dobrovnik : Ljutomer 2:4 (1:3)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Vogrinec T.(14), 0:2 Žnidarič (16), 0:3 Vogrinec T.(30), 1:3 Kociper (35) 2:3 Kociper (57), 2:4 Vogrinec D.(74-11m)

Dobrovnik: Kovač, Horvat D., Kološa, Perša (Somi), Gjergjek, Torma (Laslo), Solarič, Kociper, Dezso, Piberčnik (Petkovič), Ratko (Bojnec)

Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Kuzmanovski, Žnidarič,  Žinko (Kocbek), Jelen (Munda),  Vogrinec D. (Rudolf), Grizold,  Vogrinec T., Stanjko (Hrašovec), Kristl

…………………………………………………….

Gančani : Hodoš 0:0 (0:0)

Gledalcev: 150

Gančani: Štaus, Bedek, Sraka, Davidovski, Tratnjek (Puhan),  Fujs, Breznik, Tivadar (Ščap), Palatin (Jerebic), Dravec, Savić (Lajnšček)

Hodoš: Dora, Roman, Toth A., Tamaško, Havaši (Gorza), Sipos, Fartek, Vlaj (Toth G.),  Kutoš, Vass, Ulen

…………………………………………………….

LESTVICA:

1. 

Agroservis Beltinci 

16 

         

2. 

Apače 

15 

         

3. 

Ljutomer 

13 

         

4. 

Turnišče 

13 

         

5. 

Šalovci 

11 

         

6. 

Hotiza 

10 

         

7. 

Virs Bistrica 

8 

         

8. 

GMT Bogojina 

8 

         

9. 

Kema Puconci 

6 

         

10. 

Črenšovci 

5 

         

11. 

Gančani 

5 

         

12. 

Hodoš 

4 

         

13. 

Dobrovnik 

1 

         

14. 

Kobilje 

0 

         

 

…………………………………………………….

I.MNL Murska Sobota

Aqua Ižakovci : ŠNK Bakovci                              1:3 (1:2)

Lesoplast Križevci: NK Lipa                         3:0 (1:0)

NK Roma : NK Serdica Kl.Šinko                    2:0 (2:0)

NK Goričanka : NK Tišina                                       2:3 (1:2)

NK Dokležovje : NK Bratonci                        3:1 (3:1)

NK Pušča : NK Slatina                                            0:3 (0:1)

…………………………………………………….

LESTVICA: 

1

NK ROMA

13

 

2

NK SERDICA KL.ŠINKO

10

 

3

NK DOKLEŽOVJE

9

 

4

ŠNK BAKOVCI

9

 

5

NK GORIČANKA

9

 

6

LESOPLAST KRIŽEVCI

8

 

7

NK SLATINA

7

 

8

AQUA IŽAKOVCI

7

 

9

NK TIŠINA

7

 

10

NK PUŠČA

4

 

11

NK BRATONCI

3

 

12

NK LIPA

0

 

…………………………………………………….

II. MNL Murska Sobota

ŠD NK Rotunda : Bel-Teh Čarda                 3:2 (2:1) 

Cankova : ŠNK Radgona                               3:0 (2:0) 

…………………………………………………….

LESTVICA:

1. ŠD Cven

         

10

2. Cankova

         

7

3. ŠNK Radgona

         

6

4. ŠD NK Rotunda

         

3

5. Bel-teh Čarda

         

2

 …………………………………………………….

I.MNL Lendava 

Žitkovci

:

Nafta veterani

1:2 (0:2)

 

Zvezda Dolina

:

Čentiba

0:7 (0:2)

 

Veterani Turnišče

:

Polana

1:4 (0:0)

 

Panonija Gaberje

:

Renkovci

2:1 (2:1)

 

Olimpija Dolga vas

:

Nedelica

0:4 (0:1)

 

Petišovci

:

Graničar

1:1 (1:0)

 

Kapca

:

Mostje

2:3 (0:2)

 

…………………………………………………….

LESTVICA:

1. 

Polana 

13 

         

2. 

Nafta veterani 

13 

         

3. 

Veterani Turnišče 

12 

         

4. 

Nedelica 

12 

         

5. 

Panonija Gaberje 

11 

         

6. 

Graničar 

10 

         

7. 

Mostje 

10 

         

8. 

Petišovci 

10 

         

9. 

Čentiba 

8 

         

10. 

Renkovci 

7 

         

11. 

Žitkovci 

6 

         

12. 

Kapca 

4 

         

13. 

Olimpija Dolga vas 

2 

         

14. 

Zvezda Dolina 

0 

       

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.