https://www.facebook.com/SR%C5%A0A-parketarstvo-in-trgovina-482767995154662/
http://www.gtz.si/
http://www.m-energetika.si/
http://www.ac-andrejek.si/
https://www.saubermacher-komunala.si/
https://www.pomurec.com/vsebina/50328/Za_praznike_se_zahvalite_na_Pomurec_com
http://www.tisina.si/
https://www.kobilje.si/
http://avtorajh.eu/
https://www.puconci.si/
https://www.facebook.com/Cvetli%C4%8Darna-Andreja-380603335338336/
https://www.gornji-petrovci.si/obcina/
http://www.kit-zizki.com/
http://www.center-maximus.si/si/

NOGOMET

POM-NOGOMET: Tromejnik premagal Odrance, Rakičan dobil petardo, Turnišče klonilo proti Beltincem

2.10.2011  

Objavljamo rezultate in podrobnosti s tekem minulega vikenda v 3. SNL vzhod, Pomurski nogometni ligi ter rezultate v 1. MNL Murska Sobota in 1. MNL Lendava.

3. SNL VZHOD

Stojnci : Tehnostroj Veržej 1:3 (1:0)

Gledalcev: 200

Strelci: 1:0 Janžekovič (3), 1:1 Kocuvan (69), 1:2 Fajdiga (73), 1:3 Karnet (82)

Tehnostroj Veržej: Duh, Lukač, Kavaš (Čontala), Fekonja, Polajžer, Lovrec (Puhar), Fajdiga, Kocuvan (Pelcl), Kaučič, Majer, Karnet

…………………………………………….. 

Čarda : Zavrč 2:5 (2:2)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Murat (1), 0:2 Marinič (7), 1:2 Mauko (38), 2:2 Atanasov (41), 2:3 Veselič (62), 2:4 Veselič (77), 2:5 Veselič (90)

Čarda: Kamnik, Granfol, Kerčmar, Gjergjek (Šipoš), Kranjc D., Kranjc U., Cipot, Atanasov, Mauko, Rogač, Flisar (Recek)

…………………………………………….. 

Odranci : Tromejnik G-Kalamar 1:2 (0:1)

Gledalcev: 300

Strelci: 0:1 Čontala (31), 0:2 Bokan (51), 1:2 Dugonjić (93)

Odranci: Gonc, Gostan, Dirnbek, Tompa (Horvat), Gonc, Tkalec, Mlinarič, Vöröš, Žerdin, Duh T. (Raduha), Ivanič (Dugonjić)

Tromejnik G-Kalamar: Fartek, Nemec, Vrečič, Horvat, Ulen, Bokan G. (Mešič), Janža, Bokan R. (Grah), Kous, Šnurer (Sukič), Čontala

…………………………………………….. 

Rakičan : Paloma 0:5 (0:2)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Furek (15), 0:2 Stojanov (45), 0:3 Furek (53), 0:4 Sluga (64), 0:5 Hutinski (86)

Rakičan: Vuzem, Žekš, Kupčič S., Vouri, Piberčnik (Slavič),  Godvajs (Rajnar), Vurcer, Karas,  Kupčič B. (Dervarič),  Gruškovnjak, Vinkovič

…………………………………………….. 

Grad : Zreče 1:2 (1:1)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Žižek (25), 1:1 Sukič D. (40), 1:2 Kotnik (68)

Grad: Klemenčič, Krauthaker, Gorinšek, Krpič (Buček Huber), Baler, Benkič (Sukič S.), Banfi, Sukič D., Stošić, Fujs, Recek

…………………………………………….. 

OSTALI REZULTATI:

Malečnik : Kovinar Štore 2:2 (1:0)

Aha Emmi Bistrica : Koroška Dravograd 3:4 (1:3)

…………………………………………….. 

LESTVICA:

1          Zavrč                                        21

2          NK Koroška Dravograd       15

3          Malečnik                                  11

4          NK Tehnostroj Veržej          11

5          NK Kovinar Štore                  11

6          Čarda                                       11

7          Zreče                                       10

8          Odranci                                     9

9          Rakičan                                    9

10        NK Tromejnik G-Kalamar    9

11        NK Aha Emmi Bistrica          9

12        Paloma                                    6

13        Stojnci                                     6

14        Grad                                         4

…………………………………………… 

POMURSKA NOGOMETNA LIGA

Hodoš : Apače 1:3 (1:2)

Gledalcev: 120

Strelci: 0:1 Vršič (32), 1:1 Vass (37-11m), 1:2 Vršič (43), 1:3 Kurbus (63)

Hodoš: Dora, Roman (Havaši), Benkič, Tamaško, Škerlak, Sipos, Fartek, Kutoš, Vass, Vlaj (Andrejek), Ulen

Apače: Kuzmič, Dobaj, Merčnik, Topolinjak, Muhič, Vršič, Jagetič (Grilanc J.), Mauko, Nekrep (Zemljič M,.), Kučan (Grilanc M.), Kurbus (Marovič)

…………………………………………….. 

Ljutomer : Gančani 3:2 (1:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Vogrinec (41), 2:0 Vogrinec (53-11m), 3:0 Munda (82), 3:1 Dravec (86-11m), 3:2 Dravec (88-11m)

Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Kuzmanovski, Žnidarič, Kocbek (Panič), Jelen (Munda), Vogrinec D. (Rudolf), Grizold, Rožman, Stajnko (Vogrinec T.), Bertalanič

Gančani: Štaus, Davidovski (Horvat), Puhan (Jerebic), Bedek, Sraka (Jerič), Breznik, Tivadar D., Palatin, Tivadar M., Tratnjek (Dravec),  Lajnšček (Felicijan)

…………………………………………….. 

Kema Puconci : Dobrovnik 4:2 (1:1)

Gledalcev: 120

Strelci: 1:0 Pejnovič (37), 1:1 Laslo (45), 2:1 Preininger (63), 3:1 Fujs (65), 4:1 Pejnovič (72), 4:2 Bojnec (79)

Kema Puconci: Fartelj, Fujs, Kuronja, Budja B. (Cifer), Budja G., Faršang T. (Mihalič), Faršang D. (Ficko), Kuzma, Pejnovič, Preininger, Škerlak (Maučec)

Dobrovnik: Kovač, Horvat D. (Petkovič), Kološa, Gjergjek, Torma, Solarič, Kociper,Dezso, Piberčnik (Zemljič), Laslo (Varga), Bojnec (Horvat J.)

……………………………………………

Turnišce : Agroservis Beltinci 0:2 (0:1)

Fotografije s tekme bomo objavili v ponedeljek, 3. oktobra, popoldne.

Gledalcev: 500

Strelci: 0:1 Zlatar (9), 0:2 Kovač (83)

Turnišče: Ritlop, Horvat T, Verbančič, Koznicov (Gjerkeš), Koren (Horvat A.), Nežič, Lutar D. (Fuks), Horvat D., Lutar E., Bertalanič, Prša

Agroservis Beltinci: Nemec, Smej, Zlatar D., Pavel, Antolin, Kerec, Smodiš, Zelko (Horvat M.), Kovač (Horvat D.),  Zlatar M. (Kerec), Cigan

……………………………………………

Črenšovci : Virs Bistrica 2:2 (0:1)

Gledalcev: 100

Strelci: 0:1 Graj (39), 0:2 Grabar (52), 1:2 Virag (55), 2:2 Horvat T.(67)

Črenšovci: Raduha, Šobak, Časar  Virag, Tompa M., Halas, Tornar, Tompa R., Hozjan, Kolarič, Horvat T

Virs Bistrica: Števanec, Hozjan, Biro, Čarni,Kelenc, Šimonka, Lazar, Grabar, Vuk, Zver, Graj

……………………………………………

Kobilje : Hotiza 0:4 (0:3)

Gledalcev: 120

Strelci: 0:1 Bunderla (1), 0:2 Bunderla (21), 0:3 Cigan (39), 0:4 Hozjan (65)

Kobilje: Sočič, Bukovec S. (Bukovec M.), Lutar, Gjerek R., Lebar (Kocet), Szabo, Kocet I., Smej R., Šooš, Zajtl, Rogač

Hotiza: Žižek, Varga, Tibaut (Köveš), Vugrinec (Ritlop), Vida, Doma, Cigan, Hozjan (Kolarič), Horvat, Bunderla (Tkalec), Gyerkeš

……………………………………………

GMT Bogojina : Šalovci 1:2 (0:1)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Grkinič (26), 1:1 Ošlaj U.(50), 1:2 Korpič (89)

GMT Bogojina: Horvat, Puhan, Gregorec, Rac (Kocet), Ošlaj S., Škedelj (Černela), Godvajs (Cor), Kulčar (Casar), Erjavec, Ošlaj U., Ivanič (Maučec)

Šalovci: Škalič, Recek, Kerčmar, Pondelek, Cener (Črnko), Lepoša S., Kovač (Pirc), Lepoša D., Grkinič, Korpič, Žido (Korpič)

……………………………………………

LESTVICA:

1.

Agroservis Beltinci

19

2.

Apače

18

3.

Ljutomer

16

4.

Šalovci

14

5.

Turnišče

13

6.

Hotiza

13

7.

Virs Bistrica

9

8.

Kema Puconci

9

9.

GMT Bogojina

8

10.

Črenšovci

6

11.

Gančani

5

12.

Hodoš

4

13.

Dobrovnik

1

14.

Kobilje

0

……………………………………………..

 

I. MNL Murska Sobota

NK Serdica : NK Goričanka                               2:1 (2:1)

NK Lipa : NK Roma                                         1:3 (0:1)

Aqua Ižakovci: Lesoplast Križevci                   2:0 (1:0)

NK Bratonci : NK Pušča                                              1:3 (0:0)

Fotografije s tekme bomo objavili v torek, 4. oktobra, popoldne.

NK Tišina : NK Dokležovje                               2:1 (0:1)

ŠNK Bakovci : NK Slatina                                2:1 (1:0)

……………………………………………

LESTVICA:

1          NK Roma                                          16

2          NK Serdica Kl.Šinko                       13

3          ŠNK Bakovci                                    12

4          AQUA-Ižakovci                              10

5          NK Tišina                                           10

6          NK Dokležovje                                  9

7          NK Goričanka                                    9

8          Lesoplast Križevci                           8

9          NK Slatina                                         7

10        NK Pušča                                          7

11        NK Bratonci                                      3

12        NK Lipa                                              0

……………………………………………

II.MNL Murska Sobota 

NK Rotunda : ŠD Cven                       1:4 (0:1)

NK Cankova : Bel-Teh Čarda            3:1 (1:0)

……………………………………………

LESTVICA:

1          ŠD Cven                                 13

2          NK Cankova                          10

3          ŠNK Radgona                        6

4          NK Rotunda                           3

5          BEL-THE Čarda                     2

 ……………………………………………

I. MNL Lendava

Graničar : Veterani Turnišče 1:3 (0:1)

Nafta veterani : Panonija Gaberje 1:1 (1:1) 

Nedelica : Zvezda Dolina 11:1 (7:0)

Renkovci : Olimpija Dolga vas 4:2 (3:1)

Mostje : Žitkovci 0:4 (0:1)

Polana : Kapca 8:0 (1:0)

Čentiba : Petišovci 1:0 (0:0)

…………………………………………….. 

LESTVICA:

1.

Polana

16

2.

Nedelica

15

3.

Veterani Turnišče

15

4.

Nafta veterani

14

5.

Panonija Gaberje

12

6.

Čentiba

11

7.

Renkovci

10

8.

Graničar

10

9.

Petišovci

10

10.

Mostje

10

11.

Žitkovci

9

12.

Kapca

4

13.

Olimpija Dolga vas

2

14.

Zvezda Dolina

0

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.