FOTO in VIDEO: NŠ Mura v četrtfinale Pokala Pivovarne Union

7.3.2024

V osmini finala Pokala Slovenije v ŠRC Martjancih sta se danes med sabo pomerila NK Čarda Martjanci in NŠ Mura. Črno-beli so se po končnem izidu 0:3 uvrstili v četrtfinale Pokala Pivovarne Union.

NK Čarda - NŠ Mura 0:3 (0:2)

(Jovićević v 37. min, Proleta v 45. min; Korpič avtogol v 62. minuti)

Začetna enajsterica NK Čarda Martjanci:

Začetna enajsterica NŠ Mura:

V 36. minuti je Jovićević zamenjal Ščernjaviča in v 37. minuti NŠ Muro popeljal do vodstva. V 45. minuti je drugi gol zadel Proleta. Prvi polčas se je tako končal z vodstvom Mure 0:2.

Na začetku drugega polčasa v 46. minuti sta Kasalo in Maroša pri Muri zamenjala Šarića in Čakša. Po podaji Žige Kousa so domačini žogo spravili v svojo mrežo v 62. minuti. Tekma se je končala z izidom 0:3, čarno-bejli pa so se uvrstili v četrtfinale Pokala Pivovarne Union.

Tekmo si lahko ogledate na spodnji povezavi.