8.3.2024

V športnem parku v Lendavi sta se na zadnji tekmi osmine finala pomerila NK Nafta 1903 in NK Rogaška. Po podaljških so domači izgubili proti prvoligašu

NK Nafta 1903 - NK Rogaška 1:2 (0:0)

(Kregar v 108. min, Oštrek v 112. minuti; Thalisson v 120. min)

Začetna postava NK Nafta 1903: Rebernik, Nemeth, Zoltan, Urh, Sintič, Rebernik, Oštrek, Ernisa, Vuiča, Novinič, Bešir, Bončina

Začetna postava NK Rogaška: Mulaić, Sim, Flis, Ruškovački, Majcenić, Majcen, Marcius, Prenkpalaj, Kitek, Kregar, Erico

Po več akcijah in priložnostih sta se oba polčasa končala brez zadetkov. S tem je to prva tekma osmine finala, ki ni določila zmagovalca v rednem delu.

V podaljšku je Slatinčanom vodstvo v 108. minuti priigral Oliver Kregar, v 112. pa je izenačil Stjepan Oštrek. Odločilni gol je že v prvi minuti dodatka podaljška dosegel Thalisson, ki je žogo poslal pod prečko s strelom iz kazenskega prostora. Tekma se je končala z rezultatom 1:2.

Tekmo si lahko ogledate na spodnji povezavi.