Mura izgubila proti Bravu

13.3.2024

Nogometaši Mure so se v 26. krogu PLT pomerili z Bravom. Tekma se je na Fazaneriji končala z zmago gostov 1:2.

NŠ Mura - NK Bravo Kostel 1:2 (0:1)

(Trdin v 29. min; Nuhanović v 63. min, Poplatnik v 71. min/11m)

NŠ Mura: Raduha, Pucko (od 46. Lamy), Sadriu, Proleta, Kurtović, Trontelj, Antolin (od 64. Cottrell), Tripi (od 75. Jovičević), Nuhanović, Maroša (od 46. Kyziridis), Čakš (od 64. Kasalo).

NK Bravo Kostel: Orbanić, Gorenc, Španring, Kavčič, Jakšić, Trdin, Ivanšek, Štravs, Stanković (od 84. Kerin), Gidado (od 72. Pečar), Poplatnik (od 94. Gurlica).

Iz protinapada je v 29. minuti za vodstvo Brava zadel Trdin, po tem, ko sta po lepi dvojni podaji z Gidadom izigrala domačo obrambo. V prvem polčasu muraši niso sprožili v okvir gostujočega gola in so po prvi polovici tekme zaostajali za zadetek.

V 47. minuti so imeli gostje priložnost za povišanje vodstva. Priložnosti ni izkoristil Stanković, ki je za las zgrešil gol. Je pa s krasnim zadetkom v 63. minuti za izenačenje poskrbel Nuhanović. Z roba kazenskega prostora je sprožil z volejem in mojstrsko zadel od vratnice. V 66. minuti si je rumeni karton prislužil Cottrell.

Po prekršku Raduhe je za ponovno vodstvo Brava z bele točke v 71. minuti zadel Poplatnik. V 74. minuti je porumenel Kyziridis. V 91. minuti je rumeni karton prejel še Štravs. Kljub nekaj lepim priložnostim, predvsem na strani Brava, do konca tekme ni bilo več zadetkov. muraši so bili poraženi 1:2.

Nogometaši Mure v nedeljo odhajajo na gostovanje v Rogaško.

13.03.2024 ob 16:52 stare oča gost

Sploj nemo več nika guučo, ka me ge pa kaj od žaloste trefe...

13 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.03.2024 ob 17:00 gost gost

TONČI PAKUJ KOFRE DOKLER JE ČAS PRVI POLČAS UŽAS ANTOLIN ZA NIŠTA PREDEBELI ŠTO GA JE VZEL NAZAJ ZA ŽITKOVCE DE DOBER SODNIK KA TAK SE SODI PREKMURCEM ŽE OD NEKDAJ VARA NE RABIJO V SOBOTI BANDA LJUBLJANSKA

12 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.03.2024 ob 17:04 AJAJAJAJAJ gost

No, vsevedci, Kje ste zdaj? Sem napovedal pušiono, pa ste se smejali. Zdaj vidimo, kdo je imel prav. Še dobro da vam pomaga NZS - TRI TOČKE - , drugače bi se borili za obstanek. No, še sedaj niste sigurni. HAHAHAHAHAHAHA, Evropska Mura, najboljša do zdaj, kajne, KUZMOČ? jAO, JAO.

14 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        13.03.2024 ob 17:54 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gost

AJAJAJAJAJ se vijdi kak si prizadeti vej pa sigdar napovidavleš pušiono, rejsan pravi znalac bumbar eden.

3 8 Prijavi neprimerno vsebino
      13.03.2024 ob 17:05 gost

Antolijn je nej dober !!?? Stari se malo ne sposerje kak modruje !

11 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.03.2024 ob 17:08 korenček gost

Koren, javi se! V Murski Soboti se najprej streznite. Prva liga in obstoj kluba sta pod vprašajem.

16 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.03.2024 ob 17:16 gost

En lep pozdrav Goričancem z Goričkega. Vi Muraši se pa lahko zamislite kaj ste delali proti. Zdaj je edina svetla točka zelenica.

13 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.03.2024 ob 17:21 gost gost

KOROŠEC IN PREKMURJE IN ŽOGA SEDLO OSEL DA VSE ZAJEBE TE ADIJO FAZANARIJA GE JE BIL PO TEKMI V KURIRNICI

13.03.2024 ob 17:30 gost

Jebenmu boga. Spet je kriv trener. Menjajte Tonci. Za trenerja pa postaviti Korena.

13.03.2024 ob 18:07 gost gost

ŽALOSTNO KAMA IDE MURA ŠKODA PEJNES EVO TO SO VAM NAPRAVILI TUJCI KOS PROFESOR NEKATERIM PA SEDI

13.03.2024 ob 19:02 gost

Kaj se razburjate. Mura igra konstantno. Skoz na istem nivoju.

9 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    15. gost
      13.03.2024 ob 19:34 Seljo gost

Mura je še dobro odnesla. Realno bi lahko bilo 2 : 7.

11 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    16. gost
      13.03.2024 ob 19:46 gost

Nega tisteh pravih igralcev zdaj še v Rogaški zgibijo te de problem.

17. gost
      13.03.2024 ob 19:54 MARIBOR gost

z njim dobili 3 točke, kaj pa ni dosodil sodnik v 2 minuti z OLIMPIJO (čisti faul9 MURINGA NAPADALCA, KI IZ ISTE AKCIJE BREZ FAULA DOSEŽE GOL. KAJ NA TO POREČETE MURAŠI. IN ČE NI ŠE TE TOČKE, ADIJO MARE I ČAO PERO, KO TI GA UTERO, druga liga in RAZPAD BELTINCEV, SAJ BO MURA VSE IGRALCE ODPELJALA, KER BODO VSI TUJCI ODŠLI. SPOMNITE SE MOJEGA KOMENTARJA 17.9.2023, TOČNO KOT SEM NAPOVEDAL, pa se še prvenstvo niti ni resno začelo. Doktor nogometa, Mc. Alister.

4 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        13.03.2024 ob 20:51 AJAJAJAJAJ gost

MARIBOR - tako je. In to se lahko/se bo zgodilo zelo verjetno, ker bo Mura MORALA nagnati vse ali večino tujcev, ki niso nič boljši ali pa še slabši kot domači. In ja, kratko bodo potegnili žal Beltinci. In zna se zgoditi velika stvar zaradi tega v Beltincih. Razočaranje bo veliko. No, še vedno upam, da se v dobro Beltinec, simpatične ekipe, motim.

3 0 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        14.03.2024 ob 9:28 gost gost

ni prekinil igre za to ker je bila žoga v posesti olimpije več kot 3 sekunde, če bi se razumel v nogomet bi to moral vedeti.

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
    18. gost
      13.03.2024 ob 20:10 Kuzmič gost

Jesi Seljak,same trenerje voziš da se v M.Soboti učijo,seveda,igralski kader od Rajbara,kateri je uničo Muro

19. gost
      13.03.2024 ob 20:16 Bruka gost

KOREN,spizdi,vsepovsod kje si bil si vse uničo,BG,morate reagirat dokler nebo prepozno,sem že enkrat napisal da si je Korenček pripeljal kimavca za trenerja,Korenček za vse kriv,podpira ga pa nesposobni Kuzmič

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      13.03.2024 ob 20:16 Zdrava pamet gost

Eni igralci očitno zadeti ali pa resno nesposobni! Klub postaja društvo amaterjev in invalidov! Sudija pa je dosti dužen pa je pač moglo tak gnes biti. Sramota za Muro!

13.03.2024 ob 20:55 .... gost

Če Mura nima podarjene točke z Olimpijo in 3 točk z Mariborom, je 2 točki pred zadnjim, torej PONOR. Se je pa bodo sodniki usmilili izpada zaradi tega, ker je pač v Prekmurju potreben prvoligaš, saj drugga ni in ne bo.

23. gost
      13.03.2024 ob 23:27 Mijo gost

Sramota kaj dela alesandro krzis v ns.muri kje so domači fantje cener Chris,ernisa,Plej,Kaučič,merec itddd.mura spet dela napako domači igralci nezaželeni a slaščičarji in pekarji to se samo lahko dogaja v ns.muri glavno da Kuzmič,koren in Kokol pijejo skupaj na Goričkem.mura 2snl.

• gost
        14.03.2024 ob 5:35 Busybee gost

Chris Cener lejko špila samo v NK Roma Vanča Vas in ne začni Mijo pa z tvojim fintami.

2 1 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        14.03.2024 ob 9:31 gost gost

brez domačih?.....Raduha, Antolin, Maroša, Pucko, Ščernjavič, Kous, Kasalo, Laci.... , tej so nej domači? Keri prvoligaš ma več domačih igralcev, še ena Nafta v 2.ligi nema telko.

14.03.2024 ob 7:53 Seljo gost

Zdaj je jasno, da se bodo vse ekipe od 6. pa do 10. mesta borile za obstanek. Glede na prikazano igro najslabše kaže Muri in Domžalam.

27. gost
      14.03.2024 ob 9:45 AJAJAJAJAJ gost

Ko sem pred časom pisal, da se bo Mura borila za obstanek, ste eni sanjali o Evropi. Ja, zdaj je za vas realnost Evropa - LENTI. Edino tam lahko igrate Evropske tekme, toda samo prijateljske. Po svoje bi vam kar privoščil da izpadete, ker ste vsi, od vodstva, igralcev do nekaterih navijačev prepotentni in nerealni. Karma ve hudič.