20.6.2024

V 2. krogu skupinskega dela evropskega prvenstva v Nemčiji  sta se med sabo pomerila Slovenija in Srbija. Tekma se je končala z rezultatom 1:1.

Slovenija - Srbija 1:1 (0:0)

(Karničnik v 69. min, Jović v 95. min)

Začetna enajsterica Slovenija:

Začetna enajsterica Srbija:

Slovenska nogometna reprezentanca je v Münchnu igrala neodločeno 1:1 s Srbijo. Za Slovenijo je v 69. minuti zadel Žan Karničnik, medtem ko je za Srbijo izenačil Luka Jović v peti minuti sodniškega dodatka.

Naslednja preizkušnja v Nemčiji jih čaka 25. junija, ko se bodo v Kölnu pomerili z Anglijo ob 21. uri.

20.06.2024 ob 17:20 KRIVEC KEK gost

Da vzameš iz igre Šeškota in Stojanoviča MORAŠ BITI NOR ALI ZMEŠAN. Oba sta najboljša skakalca v takih prekinitvah, ker vsi smo vedeli RAZEN KEKA, da če Srbi dajo gol ga dajo iz prekinitev in to se je zgodilo BRAVO KEK ZAJEBAL SI SLOVENCE.

8 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        20.06.2024 ob 19:22 Karel K. gost

Šeško je skakalec v napadu in igra dobro v obrambi. On je tudi že kar uveljavljeno ime in so Srbi nanj imeli vezana dva igralca v obrambi. Če je že menjal bi moral Šporarja. Stojanovič pa je dober podajalec in se tudi kar obilno giblje po igrišču. Strinjam se s tabo 17.20. Malo za šalo malo zares, Janša ni streljal proti golu, da bi koga zadel in presenetil srbskega golmana.

2 4 Prijavi neprimerno vsebino
      20.06.2024 ob 18:19 Nenad gost

Kar nas ne ubije nas naredi močnejše...boli remi...zato pa zmaga Slovenije nad Anglijo v zadnjem kolu bo toliko bolj slajsa in zapisana v zgodovino...

5 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.06.2024 ob 18:45 gost

Vsi ste imeli pune usta in napovedovali zmago zdaj pa ste popušili in prev je tak

3 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.06.2024 ob 6:44 kilonja gost

Bilo je neodločeno in bili smo skoraj vso tekmo boljši,popušila je samo tvoja mama srbu z picajzli,saj ves,to je tisti smrdljivi cestni delavec ki je tvoj oče.

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      20.06.2024 ob 19:30 Karel K. gost

Sicer pa gledano iz političnega zornega kota, saj je ta tekma bila za slovenski titoistični pol politike, pa so vsi zadovoljni, Gazda (Jankovič) je zadovoljen in tudi njegovi plemiči, ki se je zbrala v Munchnu. Če bi Slovenci zmagali, bi Gazda ponorel in bi več svojim plemičem ne bil na razpolago, da jim pomaga pri ohranitvi na oblasti. Pričakovali so, da jim bo Kek priigral slavo, da bodo spet državne in državniške probleme za nekaj tednov vse tja do jeseni potisnili v pozabo in bodo le govorili, kako uspešna je Slovenija na športnem področju. To je pač še tista stara titoistično stalinistična praksa, ko se politiki nosijo na plečih športnikov in si gradijo uspešnost kariere, ne na tem, da bi državo dvignili iz pepela in bi državljani občutili razvoj in človeka dostojno življenje. Ponujajo jim kruha in iger namesto tega.

3 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.06.2024 ob 19:32 Karel K. gost

Športno gledano pa sta dva neodločena rezultata uspeh, veliki uspeh za Slovenijo, saj večje velesile ne bodo imele niti podobnih razultatov, kot je na primer Hrvaška, katera se ima za nogometno velesilo.

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.06.2024 ob 19:56 smrkci gost

V napredovanje gresta Danska in Anglija.

4 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      20.06.2024 ob 20:08 Gost gost

Milo rečeno - luzerji, ki si več, kot igranje treh tekem na EP, niti ne zaslužijo. Tudi navijači so pisani, kot bi bili na karnevalu, ker ne vejo, katera barva je “slovenska”. Bo vsaj od 25. junija v “Zahojenem” konec nogometomanije.

4 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.06.2024 ob 6:48 kilonja gost

Boli te nogometna euforija,na gostovanju geč kot 20.000 Slovencev, na gostovanju ,vidis te tekme so vredne več od denimo Odbojke ali košarke da ne omenjam ostalih športov ki so še nižje od omenjenih. Če bi v nogometni prišli do finala bi tako imeli 50.000 ljudi na tekmi. Tako je to,je nogomet on potem velika praznina,kralj športov

20.06.2024 ob 21:16 Kobra gost

Čestitam fantom,karči ne delati iz fuzbal politike pa titoizma pa janšinizma pa Golobinjeku,fantje so se borili smola pač tudi Kek pa igralci bi nevem kaj dali za to zmago.me pa zanima zakaj je bilo 5 min.podaljška to verjetno le sodniki znajo če se nebi zadeli bi verjetno sodnik še kako minuto na svojo roko podaljšal ne vem,no zdaj sta se dve tekmi v 5 minuti podaljška tak končali včeraj Hrvati danes mi,pač smola,gremo naprej tudi crveni mundiri niso nepremagljivi

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.06.2024 ob 6:28 Karel K. gost

Kako ne delati iz fuzbala politike, ko je cel ešalon dela slovenske politične srenje zapustil državo in odšel za nekaj dni v Munchen, da bi si na fusbalu izboljšalo politični rejting uspešnosti. Tega niso priredili politiki nobene države katere sodelujejo na tem prvenstvu. Pa še njim podrejeni gospodarstveniki so bili njihovi gostje. Pusti ti to neko tkanje gospodarskih vezi z Nemčijo, teh ljudi ne zanima gospodarstvo ampak le kariera in oblastniški fotelji.

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
      20.06.2024 ob 21:57 Pomi gost

Veste kaj.igralci ki se imajo za najbolse v slo repki so aut.obrambni ogralci dajejo gole.napadalci fuč.katastrofa.potem pa bi dal kdo 50 miljonov.ma ne ga srat.vsi dečki ki so dolgo vstrajali v slo ligi so nagrajeni.bravo Ne pa preseratorčki

20.06.2024 ob 21:58 Karel K. gost

Po novem so podaljški tudi 10 minut, pet minut je minimum, če trener menja pet igralcev. Tekmo je treba igrati do konca. Lahko fantaziramo, vendar če bi bil Šeško notri bi tega ghola ne dobili, saj je on dober skakalec in bi žogo dobil na glavo in jo nekam odbil. Ti še bolj delaš politikio iz nogometa, ko pogojuješ sodnikove podaljške. Hrvati so si zaslužili poraz ne pa neodločen rezultat. Res je, da je Slovence reševal Oblak, čeprav je pri golu izgledal malo bogo. Potrebno je priložnosti maksimalno izkoristiti in Slovenci so jih imeli posebej v prvem polčasu. Še enkrat, to je uspeh za slovensko vrsto, da so se sploh uvrstili na Evropsko prvenstvo, doma so Švedska, Norveška, Wels, Irska, Grčija, vse ekipe, ki so formalno boljše od Slovenije.

21.06.2024 ob 0:13 selena333 gost

21.06.2024 ob 4:12 gost gost

EJ MOJ KEK ZAJEBAL SI VSE MENJAVE LUDOST VIPOTNIK NEMA KAJ GOR DELATI NAPADALEC KO BRANIŠ REZULTAT ITAK KUHINJA PRI PRODAJI IGRALCEV DRUGOLIGAŠI IGRAJO HORVAT SEDI BANDA NEJ JE BALKANEC PAKUJTE KUFRE ČAO

21.06.2024 ob 5:15 gost gost

HORVAT SI NE ZASLUŽI MINUTE EDINI KI SE LAHKO POHVALI Z NASLOVOM PRVAKA IN POKALA BANDA MLAKAR DRUGA LIGA NA 13 MESTU ISTO VIPOTNIK SPODAJ ŠTO JE GLAVEN KEK ALI NJEGOVI JUŽNJAKI KOGA MENJAJO UŽAS

21.06.2024 ob 9:36 GOST gost

KJE JE ILIČIĆ--------------KEK BODI ČLOVEK,NAJBOLŠI IGRALEC ILIČIĆ SEDI------------SRAMOTA.

21.06.2024 ob 21:42 Kobra gost

Karči kdo menjal 5 igralcev bolj šla tekma k koncu bolj so Srbi igrali hitreje zvečjega brez večjih prekinitev,karči če ste gledali tekmo španija Italija včeraj zvečer so tekmo podaljšali za 4 minute tekma bila tekoča Italijani lovili izanačenje koliko prekinitev bilo v teh 4 minutah dodatka?a glavni sodnik za več kot minuto podalšal tekmo nekje na pet in pol minute.kornerji pa avti so del igralnega časa vsako zavlačevanje je rumen karton pa vseeno glavni sodnik podalšal na svojo roko no mogoče je rad da je tekma dolga ka dlje sodi