https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje
https://www.ris-dr.si/
http://www.zniders.com/

NOGOMET

POM-NOGOMET: Pomurski tretjeligaši ostajajo v ligi, naslovi prvaka Beltincem, Tišini, Polani in Cvenu

10.6.2012  

Objavljamo rezultate in podrobnosti z zadnjih tekem te sezone v 3. SNL vzhod ter Pomurski nogometni ligi in rezultate s tekem 1. MNL Lendava, 1. MNL, 2. MNL Murska Sobota.

https://www.ris-dr.si/

3. SNL VZHOD

Tehnostroj Veržej : Malečnik 5:1 (3:0)

Gledalcev: 80

Strelci: 1:0 Tišma T.(4-ag), 2:0 Puhar B.(40), 3:0 Puhar B.(43-11m), 4:0 Puhar B.(48), 4:1 Dvoršak A.(75), 5:1 Vinkovič D.(78)

Tehnostroj Veržej: Andrejč, Kavaš, Lukač, Fekonja, Kaučič, Lovrec, Kocuvan (Vinkovič M.), Trstenjak (Sečko), Puhar (Štrakl), Vinkovič D., Majer

…………………………………

Čarda : Grad 0:3 (0:0)

Gledalcev: 200

Strelci: 0:1 Gorinšek G.(63-11m), 0:2 Zilić S.(75), 0:3 Gorinšek G.(82)

Čarda: Zorger, Satler, Gjergjek, Rogač, Zadravec, Recek, Puhan, Flisar (Lovrenčec), Horvat (Gjerek), Mauko, Cipot

Grad: Klemenčič, Krauthaker, Gaber, Buček Huber (Arsič), Horvat (Sukič), Gabor, Sajko, Gorinšek, Vrabelj, Zilić (Ribaš), Stošić

…………………………………

Tromejnik G-Kalamar : Zreče 5:2 (2:0)

Gledalcev: 100

Strelci: 1:0 Vrečič D.(16), 2:0 Vrečič D.(31), 2:1 Marinšek M.(48), 3:1 Bokan R.(66), 3:2 Kotnik G.(75), 4:2 Bokan R.(79), 5:2 Čontala D.(81)

Tromejnik G-Kalamar: Fartek, Nemec, Horvat, Vrečič (Bokan B.), Kous B., Grah, Šnurer (Ulen), Potrč, Sukič (Bokan R.), Janža, Čontala

…………………………………

Odranci : Rakičan 5:0 (1:0)

Gledalcev: 300

Strelci: 1:0 Gostan R.(40), 2:0 Mlinarič P.(68), 3:0 Žerdin M.(75), 4:0 Tkalec J.(83-11m), 5:0 Mlinarič P.(86)

Odranci: Gonc M., Gostan (Horvat P.), Tkalec, Duh J., Gonc J., Balažic,Tompa, Matjašec (Duh T.), Žerdin, Kociper (Horvat A.), Mlinarič

Rakičan: Vučko, Žekš, Godvajs, Gruškovnjak (Vouri), Bencak, Slavič, Kerec (Gerendaj), Piberčnik, Kupčič, Tkalec (Duh P.), Karas

…………………………………

OSTALI REZULTATI:

Stojnci : Aha Emmi Bistrica 1:0 (0:0)

Zavrč : Koroška Dravograd 1:0 (0:0)

Kovinar Štore : Paloma 4:2 (1:2)

…………………………………

LESTVICA:

1

NK Zavrč

70

2

NK Koroška Dravograd

42

3

NK Stojnci

40

4

NK Čarda

39

5

NK Zreče

38

6

NK Tromejnik G-Kalamar

38

7

NK Tehnostroj Veržej

37

8

NK Kovinar Štore 

36

9

NK Odranci

32

10

NK Grad

31

11

NK Malečnik

30

12

NK Rakičan

28

13

NK Aha Emmi Bistrica

26

14

NK Paloma

25

…………………………………

POMURSKA NOGOMETNA LIGA

Agroservis Beltinci : Virs Bistrica  4:0 (2:0)

Gledalcev: 300

Strelci: 1:0 Škafar M.(31), 2:0 Kovač M.(34), 3:0 Škafar M.(51), 4:0 Škafar M.(77)

Agroservis Beltinci: Vöröš, Ilić, Zlatar D. (Zlatar M.), Horvat (Šiško), Smej, Antolin (Smodiš), Tkalec, Kerec, Zelko (Breznik), Kovač (Majcen), Škafar

Virs Bistrica: Kelenc S. (Števanec), Biro (Rengeo), Čarni, Kelenc D., Hozjan, Maučec, Lazar, Šimonka (Pozderec D.), Zver, Graj, Žugelj (Pozderec M.)

…………………………………

Hodoš : GMT Bogojina   4:2 (1:1)

Gledalcev: 80

Strelci: 0:1 Černela B.(8), 1:1 Sipos G.(31), 1:2 Godvajs R.(49), 2:2 Škerlak D.(69), 3:2 Toth A.(82), 4:2 Vass G.(86)

Hodoš: Lainšček (Janko), Tamaško (Kovacs), Huber, Sipos, Škerlak, Fartek, Benkič, Molnar, Vass, Vlaj (Ivan), Toth

GMT Bogojina: Horvat, Puhan, Ivanič (Tkaučič), Ošlaj U., Godvajs, Černela B., Kulčar (Cör), Ošlaj S., Kuzmič, Erjavec (Kocet), Maučec (Gregorec)

…………………………………

Apače : Turnišče   3:2 (1:2)

Gledalcev: 60

Strelci: 0:1 Horvat T.(22), 0:2 Koren A.(24), 1:2 Nekrep N.(36), 2:2 Merčnik N.(49), 3:2 Kuzmič D.(84)

Apače: Kuzmič M., Kurbus (Grilanc Marko), Sterniša (Kučan), Merčnik, Novina, Mauko, Kreslin, Topolinjak, Nekrep (Kovač), Kuzmič, D. (Mulec), Grilanc J.

Turnišče: Lebar D., Lebar T. (Horvat), Jakšič, Kulčar, Šemen, Lutar (Nežič), Lapoša (Gjerkeš), Horvat T., Koren, Verbančič (Bertalanič), Koznicov

…………………………………

Ljutomer : Kobilje   5:1 (0:1)

Gledalcev: 80

Strelci: 0:1 Gjerek R.(38-11m), 1:1 Grizold B.(48), 2:1 Grizold B.(80), 3:1 Vorginec T.(83), 4:1 Ciglarič L.(85), 5:1 Kuzmanovski A.(89)

Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Kuzmanovski, Žinko, Jelen (Oletič), Vogrinec D., Grizold (Kristl), Smolkovič, Kardinar (Ciglarič), Munda (Fajdiga), Panič (Vogrinec T.)

Kobilje: Horvat, Bukovec S., Bukovec Mi., Domonkoš (Bohar), Černela P. (Nemet M.), Gjerek R., Gjerek J., Zajtl (Nemet A.), Šooš, Zadravec (Trajber), Rogač

…………………………………

Dobrovnik : Hotiza   2:0 (1:0)

Gledalcev: 100

Strelci: 1:0 Kranjec P.(7-ag), 2:0 Herman L.(67)

Dobrovnik: Varga S., Gjergjek, Kološa, Solarič (Zemljič), Varga F. (Bojnec), Horvath,  Dezso, Torma, Laslo, Herman (Horvat), Balogh (Kisilak)

Hotiza: Gerebic, Kohek, Hozjan (Bažika), Vida, Kolarič (Sobočan), Doma (Strnad), Cigan, Kranjec, Oletič, Bunderla (Tkalec), Tibaut

…………………………………

Gančani : Šalovci   2:0 (1:0)

Gledalcev: 0

Strelci: 1:0 Dugonjić D.(10), 2:0 Dugonjić D.(88)

Gančani: Kerman, Horvat, Bedek, Sraka, Breznik, Puhan, Tratnjek (Felicijan), Lajnšček (Jerič), Krauthaker, Dugonjič, Kokol

Šalovci: Škalič, Kerčmar, Kisilak, Smodiš (Pondelek), Bagari, Korpič M., Lepoša S. (Korpič L.), Kovač (Lepoša M.), Horvat, Štefanicki (Žido), Recek

…………………………………

Kema Puconci : Črenšovci   0:1 (0:0)

Gledalcev: 100

Strelci: 0:1 Kolarič M.(81)

Kema Puconci: Fartelj A., Kuzma, Bačič, Kuronja, Dani, Mihalič (Fartelj), Budja, Cifer (Poredoš), Ficko (Škerlak), Faršang D. (Faršang T.), Preininger

Črenšovci: Raduha B., Šobak, Balažic, Horvat T., Časar, Virag, Horvat N. (Tompa R.), Raduha, Tompa M. (Kolarič), Kustec,  Hozjan (Tornar)

…………………………………

LESTVICA:

1.

Agroservis Beltinci

67

2.

Ljutomer

60

3.

Turnišče

44

4.

Šalovci

42

5.

Apače

39

6.

Virs Bistrica

38

7.

Hotiza

35

8.

Kema Puconci

30

9.

GMT Bogojina

30

10.

Hodoš

28

11.

Kobilje

25

12.

Črenšovci

24

13.

Gančani

24

14.

Dobrovnik

15

…………………………………

I. MNL Murska Sobota

Aqua-Ižakovci : Slatina   0:1 (0:1)

Serdica Kl.Šinko : Tišina   3:0 (3:0)

ŠD Roma : Dokležovje   1:4 (1:1)

ŠNK Bakovci : NK Goričanka    5:2  (3:0)

Lipa : Bratonci   1:1 (1:0)

Lesoplast Križevci : ŠD NK Pušča  5:1 (2:0)

Serdica Kl.Šinko : Tišina   3:0 (3:0)

…………………………………

LESTVICA:

1. Tišina

47

2. Lesoplast Križevci

43

3. Serdica Kl.Šinko

41

4. Slatina

40

5. ŠNK Bakovci

37

6. ŠD Roma

37

7 Dokležovje

35

8. NK Goričanka

29

9. Aqua-Ižakovci

26

10. ŠD NK Pušča

18

11. Bratonci

13

12. Lipa

6

…………………………………

I.MNL Lendava

Veterani Turnišče : Olimpija Dolga vas   3:6 (1:3)

Petišovci : Zvezda Dolina    5:2 (3:2)

Kapca : Panonija Gaberje    0:1 (0:1)

Mostje : Nafta veterani    4:4 (4:3)

Polana : Renkovci    6:2 (3:0)

Graničar : Nedelica    1:3 (1:1)

Žitkovci : Čentiba    1:6 (1:4)

…………………………………

LESTVICA:

1.

Polana

62

2.

Nedelica

60

3.

Panonija Gaberje

54

4.

Nafta veterani

49

5.

Čentiba

43

6.

Graničar

43

7.

Renkovci

42

8.

Mostje

40

9.

Olimpija Dolga vas

30

10.

Veterani Turnišče

28

11.

Kapca

27

12.

Žitkovci

24

13.

Petišovci

19

14.

Zvezda Dolina

0

…………………………………

II. MNL Murska Sobota

ŠNK Radgona : Cankova   0:2 (0:1)

Bel-teh Čarda : ŠD NK Rotunda   2:2 (0:1)

…………………………………

LESTVICA:

1. ŠD Cven

39

2. Cankova

29

3. ŠNK Radgona

27

4. Bel-teh Čarda

12

5. ŠD NK Rotunda

4

…………………………………

MALI NOGOMET - RAVENSKA LIGA

Zaključni turnir je bil prestavljen zaradi slabega vremena in se preloži na naslednjo nedeljo 17. junija. 

…………………………………

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.