Bakovci, 1.9.2013

Včeraj je v Bakovcih potekala tekma 2. kroga I. MNL Murska Sobota med ŠNK Bakovci in Gančani, tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1 po tem, ko so Gančani izenačili v sodniškem podaljšku.

Bakovci: Karoli, Kodba (od 59. Marič), Kolmanič (od 79. Duh), Jablanovec (od 46. Nemec), Vereš (od 59. Kotnik), Kreft (od 64. Vukovič), Karoli, Zavec, Žido, Balažic in Zorko.

Gančani: Štaus, Palatin (od 84. Jerič T.), Bedek, Klar (od 77. Kuzmič), Špilak, Žižek, Mujdrica, Granfol (od 80. Jerič I.), Dugonjič (od 59. Jerič P.), Kokol in Balažic.

Strelca: 1:0 Marič (67. min), 1:1 Jerič P. (90. min).

Več fotografij v spodnji galeriji …

02.09.2013 ob 8:44 domači gost

Škoda za gol v izdihljajih tekme. Drugace pa zanimivo ka je lejva stran tribune vedno bolj puna kak desna. Ge ste domači navijači?

02.09.2013 ob 10:17 resni gost

me prav zanima ali je delegat v poročilu tekme navedel tudi zelo provokativno in podlo dejanje domačinov,ki so gostojoči ekipi praktično onemogočili ogrevanje pred tekmo,saj so na njihovi strani pred golom začeli zalivati igrišče v času ogrevanja gostojoče ekipe?Res podlo!

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2013 ob 12:02 Hasan gost

Nej prvič pa tudi verjetno nej zadnjič ka so Bakovčari to napravli.

02.09.2013 ob 12:35 dolfek gost

Če je to res, kar pišete, potem so Bakovčani res en čuden narod. Ustrezni organi bi morali ukrepati in sankcionirati taka dejanja.

02.09.2013 ob 14:46 Čej gost

Resni - ti samo na eno stran igrišča gledaš? Sistem je napravljeni tak, ka 3 minute škropi na (recimo) levi strani, 3 na sredini in 3 minute na desni strani igralne površine. In sedaj nagradno vprašanje: zakoj se to pred tekmo (pa tudi ob polčasu) dela?

02.09.2013 ob 15:00 Chico gost

Škropi se tak kak je napisal Čej. zato se pa pride na tekmo telko in telko prle. Za ogrevanje je pa v Bakovcaj zadosti prostora tudi ob igrišču v ograjenem prostoru .....

02.09.2013 ob 17:40 brezveze gost

je bilo naklučje,ka najprle škropijo tam ge se segrevle gostojoča ekipa?jes san prepričan ka nej!Naj sistem napravijo tak ka nede te škropil kga se segrejvle gostojoča ekipa;tam ge se segrejvle domača ekipa so začali škropiti te kda so odišli v slačilnico.Golman se nemre segrejvati samo ob igrišču ampak tudi v golu kar pa je bilo onemogočeno.

02.09.2013 ob 19:43 domači gost

No, te pa za vse Vas "poznavalce" fuzbala (resni, Hasan, dolfek,brezveze) dejstva : - sodnik 10 min pred začetkon tekme sfujčka. - ekipe se odpravijo v garderobe, se preoblečejo - 5 minut pred začetkon tekme sodnik pregledne registracije - skuper idejo gor, se pozdravijo in tekma se začne po sodnikovon fučkanji (10 minut pred začetkon tekme) se vklopijo razpršilci, keri delajo 3x3min ge je tu problem?

02.09.2013 ob 20:03 aaa gost

Markan tak skaos vse drugo krivo! Bole svejti, bole preklejti!

02.09.2013 ob 23:31 jost gost

Da bi van markan kda kaj pasalo..skouz van je fse drugo krivo enouk enjajte lapate pa spilajte fuzbal..