KOŠARKA

6.3.2016

Včeraj ob 17.uri je v športni dvorani OŠ I. bilo odigrano 2. kolo lige za prvaka 3. SKL. Pomerila sta se domači klub KK Radenska Creativ proti KK Union Olimpija Mladi. Domačini so tekmo izgubili s končnim izidom 74:84.

Tekma se je začela s hitrim in visokim vodstvom domačih, ki so tudi dobili prvo četrtino z vodstvom desetih košev (24:14). V drugi četrtini so pobudo na igrišču prevzeli gostje ter zmanjšali prednost domačinov na 2 točki. Tretja četrtina je spet pripadla igralcem Radenske Creativ, ki so si pred zadnjo četrtino priigrali prednost 5 točk, vendar pa so ljubljančani v zadnji četrtini napeli vse svoje moči ter jo dobili z razliko 15 točk. Na koncu tekme je tako rezultat bil 74 : 84 za goste iz Ljubljane.

KK RADENSKA CREATIV SOBOTA : KK UNION OLIMPIJA MLADI
74 : 84 (24:14, 18:26, 21:18, 11:26)