Lendava, 23.8.2016

Nogometašice Pomurja so v Lendavi pred okoli 350 gledalci v kvalifikacijah za Žensko ligo prvakov gostile Vllaznio iz Albanije in jo kljub zaostanku po prvem polčasu, zanesljivo premagale s 6:1. Preostali ekipi v skupini sta Zürich in Slovan Bratislava.

ŽNK Pomurje - Vllaznia 6:1 (0:1)

0:1 - Jashari (44.min), 1:1 - Kolbl (52.min), 2:1 - Tibaut (63.min),
3:1 - Rogan (69.min), 4:1 - Makovec (76.min), 5:1 - Rogan (89.min),
6:1 - Rozmarič (90.min)

Pomurje: Nemet, Krstić, E. Kos, Nikl, Kolbl (od 79. Godina), Conjar (od 73. Boškan), Rogan, Rozmarič, Prša (od 31. Makovec), Tibaut in L. Kos.

Vllaznia: Milojević, Mrkić (od 84. Gruda), Maliqi, Bajraktari (od 68. Razburgaj), Proto, Jashari (od 73. Gjegji), Muja, Doci, Franja, Gjini in Lipa.

Glavna sodnica: Ana Minić (SRB).

3.min: Strel Roganove iz prostega strela preko vrat.

10.min: Rumeni karton Lipa (Vllaznia).

12.min: Igra še vedno poteka med kazenskima prostoroma, brez resnih priložnosti.

16.min: Strel Tibautove v gostujočo vratarko.

22.min: Gostje so preko Maliqijeve stresle prečko.

38.min: Rumeni karton za Evelino Kos. Albanke imajo prosti strel na okoli 25 metrov od vrat. Strel Docijeve preko vrat.

31.min: Strel Lucije Kos Preko vrat. Menjava pri Pomurju, Anjo Prša je zamenjala Sara Makovec.

32.min: Strel Kolblove v Milojevićovo.

40.min: Strel Kolblove preko vrat.

41.min: Strel Roganove mimo vrat.

44.min: GOOOL za Vllazino! Jasharijeva je ustrelila od daleč, Nemetovi pa je žoga spolzela iz rok in končala v mreži.

45.min: Strel Rozmaričeve je gostujoča vratarka ubranila. Kot za Pomurje.

KONEC PRVEGA POLČASA. Edini zadetek v prvem polčasu je za Vllaznio zadela Suada Jashari.

ZAČETEK DRUGEGA POLČASA. Brez menjav v obeh taborih.

48.min: Strel Makovceve so gostje blokirale.

49.min: Strel Tibautove preko vrat.

50.min: Strel Roganove mimo vrat.

52.min: GOOOOL za Pomurje! Po lepi podaji Makovceve je zadela Špela Kolbl.

56.min: Strel Nikolove je gostujoča vratarka ubranila.

58.min: Kolblova je lepo prodrla po desni strani, lepo podala v sredino, Conjarova pa nastreljala vratarko.

60.min Strel Kolblove je Milojevićeva s skrajnimi močmi odbila v kot.

61.min: Enajstmetrovka za Pomurje. Mrkićeva je v kazenskem prostoru podrla Kolblovo.

62.min: Ni zadetka! Makovceva je ustrelila slabo, po sredini vrat, točno v vratarko.

65.min: GOOOOOL! Po podaji Kolblove je zadela Tjaša Tibaut.

68.min: Menjava pri Vllazniji, Bajraktari odhaja iz igre, vstopa Razburgaj.

69.min: GOOOL! Manja Rogan je zadela z roba kazenskega prostora v zgornji kot vrat.

73.min: Menjava pri Pomurju. iz igre Monika Conjar, v igro Dejana Boškan, Pri Vllazniji, iz igre Jashari, v igro Gjegji.

74.min: Strel Kolblove v vratarko.

76.min: GOOOL! Po podaji Tibautove z leve strani je žogo v mrežo pospravila Sara Makovec.

78.min: Prečka Makovceve.

79.min: Menjava pri Pomurju: Špelo Kolbl je zamenjala Karmen Godina.

81.min: Strel Eveline Kos iz prostega strela preko vrat.

81.min: Strel Krstićeve od daleč je švignil tik mimo vratnice.

84.min: Še zadnja menjava na tekmi. Iz igre Mrkić, v igro Gruda.

88.min: Roganova je stresla prečko.

89.min: GOOOOL! Zadela je Manja Rogan.

90.min: GOOOL! Po podaji Makovceve je z glavo zadela Špela Rozmarič.