Lendava, 5.8.2017

Nogometaši Nafte so v uvodnem srečanju tekmovanja v 2.SNL, doma, pred okoli 700 gledalci, gostili nogometaše Doba in ga premagali z 1:0. Mož odločitve je bil Roginić v drugem polčasu.

Nafta 1903 - Roltek Dob 1:0 (0:0)

1:0 - Roginić (50.min)

Nafta: Valentić, Osmanaj (od 46. Cekovski), Vöröš, Monjac (od 62. Marciuš), Malašević, Novinič, Oštrek (od 87. Šeruga), Leuštek, Živko, Roginić in Vinko.

Dob: M. Čretnik, Avbelj (od 55. Avbelj), Romih, Račić, G. Čretnik (od 70. Kokalj), Jarović, Splichal, Nemanič, Mirtič, Čeh in Zupanc (od 70. Šmigoc).

Glavni sodnik: Aleksandar Matković.

več fotografij v spodnji galeriji ...

05.08.2017 ob 12:10 gost

No pa smo dočakali ,da bomo uživali v tekmah ,v druge lige ,ki sledijo.Za začetek ,kar dobro ,čeprav ni prav nič dobrega obetalo,a v drugem delu je bilo pa res lepo za gledati ..in dočakali smo tudi zadetek ,ko je tudi odločil zmagovalca današnje tekme...Roltek Dob ima se je izkazal ,kot čvrsta ekipa ,ki ima nekaj dobrih posameznikov ,a tudi Nafta ima nenaj dobrih in zelo hitrih igralcev ,ki so

05.08.2017 ob 12:16 Arpi gost

povzročali ,veliko preglavic obrambi gostov .predvsem ,pa Vinko in MARCIJUŠ BI LAHKO DOSEGLA ŠE KAK ZADETE....A zadovoljni smo bili .saj je Nafta zmagala ,pod lepimi Lendavskimi goricami in razvestljavo reflektorjev ,ko so omogočili normalne pogoje za igro....ŽELIMO SI ŠE VEČ TAKIH LEPIH IN ZANIMIVIH TEKEM ,POSEBNO PA ČAKAMO TEKMO V 5 .KOLU Z MURO .......NAJ ZMAGA BOLJŠI:.A TO JE N A F T A !!!!

5 4 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2017 ob 12:18 pipi gost

dobra tekma puna priložnosti na obeh straneh dob si je zaslužo piko. mo vidli ka de gnes z Muro

05.08.2017 ob 12:33 gost

Meni je smešno, ka zmago Naftašev ni še vedno objavil sobota info, hudo vam je ne, ker so Naftaši zmagali. Kdaj pa smo v Turnišču zgubili pred par meseci ste pa takoj objavili veliki naslov pa se norca delali z nas. Ste pokazali svoj pravi obraz, pizduni soboški. Pa še nekaj, na tekmi je bilo blizu 800gledalcev, čeprav je bil petek-mnogi so bili v službah in prenos na tv. Sobočanci pravite, da nimamo publike. bo te morda trdili, da je včeraj na tekmi blo 600 folka iz sobote, ki so na tribuni navijali kot že dolgo ne. Čeprav smo mali kraj, mamo glede podpore gledalcev med najvišjimi od druge lige, tudi od marsikaterega prvoligaša. tekma je bla za začetek sezone odlična. Prva polčas bi Nafta morala dobiti vsaj pet golov, reševal nas je vratar Valentič, ki je res imel svoj dan. Drugi polčas pa ko da je bla čisto druga ekipa na igrišču. Dob je bil zrel za porcijo. čestitke Naftašem za veliko zmago, drugič pa bodite že na začetku bolj hrabri. Ne vam kaj vam je bilo prvi polčas, kot da ste imeli tremo in veliko spoštovanja do tekmeca. Vsaka vam čast le tako naprej z malo več hrabrosti. Ta ekipa sodi nekje okrog petega mesta. Pustimo se presenetit, morda tudi višje.

15 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.08.2017 ob 13:58 gost

Ja in zakoj bi mogo portal sobotainfo poročati o tekmi v lendavi? Saj pa mate portal lendavainfo za tej stvari.

6 5 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2017 ob 12:41 gost

nafta več sreče kot pameti dob je bil boljši in več šans v prvem polčasu bi lahko dob dal 3 gole in naftaši vi se za muro nesekerajte v petem kolo de brano luk in pride ilič v renome cafe in njemi pusti kuverto tak ka naftaši lejko zmagate pa in prva zmaga še ne pomeni nič vidli mo proti bravoji v soboto ta dobite porcijo golof

1 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2017 ob 12:48 gost

ide mamo cecat ka samo norosti pijšeš!

05.08.2017 ob 12:57 gost

Končno so Lendavčani občutili 2 ligo čeprav je Dob kar precej slabši od prejšne sezone, konec je te agonje in 3 lige. V 2 ligi se igra nogomet kakršnega si Lendava in navijači želijo. Če bi Dob dal gol v prvem polčasu Nafta ne bi zmagala ker je Dob moral spremeniti igro ali v športu včasih moraš imeti srečo se pa bo tudi gdaj obrnilo. Danes Veržej in Mura pa da vidimo kako bo tu ?

05.08.2017 ob 13:44 dejansko gledal tekmo gost

Vidim ka opet pišejo komentare samo tisti keri več kak očitno niso videli tekme... Ka so igralci Nafte povzročali veliko preglavic nasprotni obrambi in da bi lahko dosegli še dosti več zadetkov????????????????????????? Ljudje božji, pa vi sploh znate kakšno je bilo razmerje strelov proti golu in v okvir vrat v prid Rolteka na toj tekmi??? Nafta lahko samo svojomi golmani rit poljublja kakšne neverjetne obrambe je mel na toj tekmi, drugače bi že prvi polčas 3-4 komade fasali...

3 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.08.2017 ob 14:14 gost

Ti si še butl na kvadrat, nafta je bla v 2.polčasu dominantna in je zapravila najmanj 3 zrele priložnosti, očitno si gledal samo 1.polcajt, ostalo si pa prespal, ali pa od hudobije nočeš videt.

5 2 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2017 ob 13:53 gost

Zatau je pa golman, v današ.njem nogometi si vse ekipe ustvarijo 2,3 šanse pa naj igra 3ligas z 1ligason

05.08.2017 ob 13:58 Peter gost

Premagali smo ekipo, ki je vsako leto na vrhu. Kot veliki pesimist lahko samo recem vse pohvale. Hrabri, borbeni, boljsi.

05.08.2017 ob 14:12 gost

Takoj se vidi,da so igralci brez pritiska,bosankoja,in so odigrali drugi polčas,prvoligaški.še malega bosankoja odslovimo,pa je to to.ker unaša nemir v slačilnico,

05.08.2017 ob 14:22 gorgona gost

želi nataj prosi mađare

05.08.2017 ob 15:19 varašanec gost

Začelo se je, sončna stran lendavskh goric je še bolj obsijana, stolp se sveti daleč naokrog, dočakali bomo tudi, da bomo iz teh prelepih bregov videli dosti klubov pod sabo. Gremo Nafta, kot sem že omenil mnogokrat, tudi v Lendavi se je igral v zgoovini dober nogomet, samo to murskosoboški pizduni ne pripoznajo. Ne smemo živet v euforiji, kamen po kamen, pa bomo mogoče kljub nevoščljivcem iz - od pristašev Mure kaj sezidali. Točko po točko, proti boljšim kao favoritom pa po 3 točke in Slovenija si nas bo zapomnila. Še enkrat - gremo Nafta, ne ozirajmo se na bedarije iz Murske, žoga je okrogla, če nebi bila, bi si muraši itak vse kosti polomili.

6 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.08.2017 ob 17:25 ms gost

dobro da Mura obstaja, s čim bi se drugače ubadali vi mađari pod kislimi goricami onkraj...lp iz metropole

3 1 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2017 ob 15:56 golman gost

05.08.2017 ob 16:04 febo gost

res je dob v prvem polcasu bil boljsi,a hrabre spremlja tudi sreca.Zato smo pa zmagali.Sobocanci vi ste pa zgleda se vedno na bolniski zaradi spomladanskih5-2.Naj vas boli,mi pa imamo svojo Nafto radi v porazu in zmagi.

05.08.2017 ob 17:26 jozi gost

mi sobocanci se ne sekeramo zavolo tiste ene tekme, takak se vi celi cas z Muro sekerate....nafto si domov pelaj, ka je to za imena jebovas bog, bog te nema rad....diesel 1309 bi blo boljše ime verjemi, ali pa mađarsko kak se nafta reče. nvm. lp

2 2 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2017 ob 16:57 ŠIMUNDŽA JE BOG SOBOTE gost

MURA BO ŽE V 1 POLČASU VODILA. ŽAL FUŽINAR NI DORASEL TEKMEC MURI. TO JE KAK LANI TEKMA V 3. LIGE MURA PROTI BOGOJINI. FUŽINAR JE RANG BOGOJINE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŠIMUNDŽA TI SI NAŠ BOG, TI NAS Z LAHKOTO PRIPELJEŠ V 1. LIGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2017 ob 18:09 VANČ gost

1 . 0 BOBIČANEC

05.08.2017 ob 20:46 gost

Ne vidimo ekipe, katera lahko premaga Muro. Fužinar ? Stadion in ekipa smešno od smešnega in vi v 2 lige, katastrofa... Većno Mura.

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      05.08.2017 ob 21:10 gost

Muraši - tudi slepa kura zrno najde.

06.08.2017 ob 9:46 gost

Glede na to, ka je Fužinar tak gladko popušil z Muro, pomeni da bo gladko izpadel iz lige.

19. gost
      06.08.2017 ob 10:53 gost

fužinar najslabša ekipa nivo bogojine mura more včeraj po šansaj to iskoristiti drugače še morejo se vrnot poškodovani dodlek in koter ter še žiger ki še nima pravice nastopa za muro in bo v naslednjih dneh registriran in na tekmi je bilo 100 navijačev iz murske sobote ter tudi b: g navijači

20. gost
      06.08.2017 ob 14:51 pipi gost

Drugo leto van odpelamo toga Roginiča pa Vinkoja k Muri taka te znali odlična igralca pa golman je tuj nej slab

21. gost
      06.08.2017 ob 15:38 Mura gost

Marcijuša roginiča valetinča golmana ka jih oslabiš tak dela maribor in mura v akcijo in začat pregovore z omejenemi igralci in potem drugo leto napadat prvo ligo kjer je muri mesto

22. gost
      06.08.2017 ob 15:41 gost

žalostno ja, ka nemate svojih domačih, ka morate Nafti kradnuti igralce že od nižjih kategorij naprej. Nikaj nemate svojega, samo z štejerja pa prlekije, goričkega pa vogrskega si vlačite igralce, žalostno, takšo mesto pa nič svojega kadra nemate že od u15 naprej. Zelo žalostno za Soboto.

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        06.08.2017 ob 15:52 BP gost

kak da vi mate vse svoje domače.. kradnemo igralce?? naj nejde k mure pa ostane tan,.. aja zna kje ga neka več čaka če prijde k mure!! ;)

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      06.08.2017 ob 16:59 gost

Muri nej trbej novaciti naftinih igralcof, ka se sami prosijo ha ha ha... med njimi tudi nekateri opevani s petkove tekme.